PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 254
oceny
8,5 10 1 165254
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

2 sezon moim zdaniem był minimalnie słabszy niż 1, ale tak bardzo dobry! Ostatni odcinek drugiego sezonu pozostawił furtkę do 3 sezonu. W końcu serial nazywa się "Narcos" a nie "Escobar", więc całkiem możliwe, że (jeżeli powstanie) 3 sezon będzie o handlarzach z Cali. W końcu oni też stworzyli historię koki w Kolumbii. No i scena z agentem Peña daje trochę do myślenia - że nie stanął przed komisją rewizyjną a grupą operacyjną... :)

ocenił(a) serial na 7
Juna_3

Dzięki, wcale oznajmienie, że można robić 3 sezon, bo serial nazywa się Narcos, a nie Escobar nie zaspojlerował mi, że Escobar ginie czy zostaje wykluczony z gry.

Bagienna_wiedzma

Witaj w klubie kuerwa...

perun_6

jesteś debilem skoro uważasz że śmierć pablo to spoiler

ocenił(a) serial na 9
snowekk

a ty jesteś debilem skoro uważasz, że po sezonie 2 nie można było nakręcić 3 w którym Escobar żyłby nadal...to że on nie żyje to wie chyba każdy kto ten serial ogląda...
a tak dzięki baranowi który założył ten wątek wiadomo, ze 2 sezon kończy się jego śmiercią

ocenił(a) serial na 9
dillinger79

Jakoś w dniu premiery nawet oficjalny profil Narcos na fejsbuku wrzucił zdjęcie martwego Pabla.

ocenił(a) serial na 9
dillinger79

Znasz może historię kartelu czy tylko serial pan oglądasz? idąc tym tropem jak nagrają serial o hitlerze a ktoś napisze że zginie to uznacie to za spoiler?

ocenił(a) serial na 9
WTTW_FILM

doskonale znam,
pretensje mam o to, że dowiaduje się że z forum od jakiegoś nierozważnego kogoś, że Escobar ginie JUŻ w II sezonie..kto powiedział, że twórcy nie chcieli np. pokazać jego losy jeszcze w III sezonie? wiedziałeś to? nikt tego nie wiedział...i o to mam pretensje...
zwłaszcza, że dziś wyczytałem, że serial ma mieć na bank III i IV sezon

dillinger79

Według Ciebie, Escobar miał zginąć w 5 czy 10 sezonie?

Pierwszy sezon to praktycznie całe życie Pabla. Od młodości do ucieczki z la więzienia w 92 roku. Od ucieczki do śmierci Escobara minął lekko ponad rok.
To porównaj sobie - 1 sezon opowiadał ze 20 lat historii Pabla. Drugi sezon, 10 odcinków miał opowiadać historię... 15? miesięcy życia Pabla i jeszcze nie miałby się zakończyć śmiercią?
Znałem historię Pabla i mocno się zdziwiłem, że nie zginął w pierwszym sezonie. Zastanawiałem się, jak scenarzyści rozciągną tak krótki okres na 10 odcinków, na szczęście dali radę.

ocenił(a) serial na 9
dillinger79

Aha jakbyś znał historię to byś się kapnął że nie wiele mu zostało, co ty byś chciał w tych sezonach? Cały odcinek jak Pablo zajmuje się potomstwem czy jak "łapie muchę"? (pozdro dla kumatych).

ocenił(a) serial na 9
WTTW_FILM

historię znam doskonale..ze 3 dokumenty na temat Escobara oglądałem i nic mnie tu nie zaskakuje,
a twój argument totalnie z dupy jest wyjęty, bo to jak całą historia zostanie przedstawiona to niezależna wizja reżysera i on sam może sobie robić co mu się rzewnie podoba..a to co zrobił koleś w tym wątku to jakby nagrać trailer i powiedzieć w nim: że pokazane zostaną dalsze losy Escobara, aż do jego śmierci

ocenił(a) serial na 9
dillinger79

Wiesz w dniu premiery Netlix wrzucił foto Escobara jak zginął w serialu. Przed premierą sezonu 2 nic o 3 nie było wiadomo więc...

WTTW_FILM

nie no kurna, to Adolf H. zginal? kiedy sie pytam!!!!?

ocenił(a) serial na 7
El_Draque

Żołnierze wyklęci zabili Hitlera w przerwie gdy nie okradali wieśniaków z żarcia.

fabio

nie spojleruj!

snowekk

Hamuj wrotki, nie rozmawiasz na długiej przerwie z kolegą z gimnazjum.

perun_6

naprawde jesteś głupi skoro używasz wieku jako argumentu, do tego nie trafionego

perun_6

No tak.... bo Escobar w prawdziwym życiu nadal żyje.... Poza tym, że zginął wyczytałem zanim zacząłem oglądać ten serial (S2). Tak, więc ciekawe jest tylko co dzieje się przed śmiercią. Spoilera tutaj żadnego nie ma.

Juna_3

To jest tak jakby ktoś się srał że mu w kościele zaspoilerowali Pasję.

ocenił(a) serial na 9
Bagienna_wiedzma

Ale ty wiesz że to nie spoiler?

Bagienna_wiedzma

No tak.... bo Escobar w prawdziwym życiu nadal żyje.... Poza tym, że zginął wyczytałem zanim zacząłem oglądać ten serial (S2). Tak, więc ciekawe jest tylko co dzieje się przed śmiercią. Spoilera tutaj żadnego nie ma.

Juna_3

Człowieku, trzeba pod każdą Twoją wypowiedzią Ci tłumaczyć, że zapowiadanych jest więcej niż 2 sezony. Równie dobrze, mógł zginąć w sezonie 3, 4 lub 5. Ciężko kapujesz czy jak?

perun_6

"Człowieku, trzeba pod każdą Twoją wypowiedzią Ci tłumaczyć, że zapowiadanych jest więcej niż 2 sezony" - a gdzie to było "tłumaczone"? Tak swoją drogą to czytałem całkiem niedawno temu na jakimś zagranicznym portalu, że zastanawiają się nad produkcją 3 sezonu dopiero.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Serio chyba by musieli robić jeden odcinek - jeden dzień z życia Pabla a tam "Pablo podlewa kwiaty w ogrodzie" choć od tego pewnie miał ludzi. To logiczne że zginie w drugim.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

przecież sam drugi sezon był reklamowany hasłem "Pablo dies", więc skąd ten ból dupy? Było oczywiste, że Pablo zginie, tym bardziej że pierwszy sezon portretował kilka lat, a na drugi zostało 18 miesięcy.

ocenił(a) serial na 9
Bagienna_wiedzma

Wtf? Przecież śmierć Pablo to była z jedna z oczywistych rzeczy w tym serialu.

Juna_3

Klikaj magiczną ikonkę spojler...

ocenił(a) serial na 9
perun_6

To nie jest spoiler że Pablo ginie.

WTTW_FILM

To, że ginie w drugim sezonie, jest spojlerem. Skoro są zapowiedzi na 3-ci sezon, równie dobrze mógłbym myśleć, że zginie w trzecim, czwartym, może piątym?

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Człowieku, znasz historię i wiesz kto to był Pablo? To logiczne idąc po wydarzeniach z pierwszego sezonu że zginie w drugim. A poza tym, trzeci sezon może być o kartelu z Cali? przecie serial nazywa się Narcos a nie Escobar -.-

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

Czy Ty jesteś jakiś niedorobiony? Nie, nie znam historii Pabla. Nie chce oglądać jakiś dokumentów na jego temat. Chce obejrzeć głupi serial bez walonych spoilerów. Czy naprawdę muszę znać dany temat by obejrzeć na jego temat serial? Mało to rozciągany był dany sezon by przedstawić jaśniej daną postać? Sezon 1 mógł przedstawić 20lat danej fabuły ale to wcale nie oznacza, że sezon 2 musi przedstawić kolejne 20lat. Może przedstawić nawet jeden jedyny dzień.

Tak więc przestań gadać jakieś bzdury. Autor zaspoilerował i tyle. A jakieś argumenty typu "Pablo Dies" jako wizytówa sezonu 2 to żaden argument. Niektórzy ludzie, którzy mają życie poza internetem i jakimiś głupimi serialami nie czytają wszystkiego na te tematy.

WaFen

Lepiej bym tego nie ujął!

perun_6

No tak.... bo Escobar w prawdziwym życiu nadal żyje.... Poza tym, że zginął wyczytałem zanim zacząłem oglądać ten serial (S2). Tak, więc ciekawe jest tylko co dzieje się przed śmiercią. Spoilera tutaj żadnego nie ma.

Juna_3

Spojlerem jest to, że ginie w drugim sezonie.

perun_6

To nie jest spojler, bo sami producenci ogłaszali drugi sezon jako koniec Pabla.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Film Smoleńsk tez zawierał spojler.

ocenił(a) serial na 9
Juna_3

Tak. Podobno Escobar w 3 serii zmartwychwstaje :)

Misiek666

Nie spojleruj... ;)

ocenił(a) serial na 10
Juna_3

Niesamowite, ludzie(niektórzy- mam nadzieję,że nieliczni) oglądają film - biograficzny zresztą i nie wiedzą o kim i jak historia tego kogoś się potoczyła. Straszne, bo to nie dokument, wiele rzeczy jest domniemanych, przerysowanych lub wręcz zmyślonych. A niektórzy potraktują to dosłownie. Naprawdę nikt nie pamięta wiadomości z lat 90-tych ?

ocenił(a) serial na 9
agnieszka0

Odnoszę wrażenie iż nikt nie pamięta wiadomości sprzed 5 lat a co tu mówić o wiadomościach sprzed lat 20.
Ludzie mają bardzo krótką pamięć.

A tak około tematu.
Zabicie Escobara nie przyniosło amerykanom nic. „Eksportu” kokainy do USA wzrósł wielokrotnie w efekcie czego cena kokainy w detalu amerykańskiej ulicy tylko spadła.

ocenił(a) serial na 10
mariuszkow

Bo tu zdaje się nie chodziło o samą walkę/wojnę o narkotyki i ich przerzut do USA, ile o samą ambicję dorwania Pabla. Pablo grał im na nosie.

ocenił(a) serial na 10
Juna_3

A ja się tutaj odniosę do produkcji, a nie gównoburzy która odbywa się powyżej... 2 sezon moim skromnym zdaniem był lepszy od poprzedniczki, zawrotne tempo od pierwyszych odcinków, lepsza gra aktorska Moury w 2 sezonie, świetne wpasowanie się nowej postaci Limona, SPOIL ALERT który na końcu okazał się wielkim gnojem, brak żony Murphiego było świetną zagrywką (trochę jej rola irytowała), Pena jak zwykle kapitalny. Jedynie czego można się doczepić to ostatnie 2 odcinki, w których akcja trochę siadła i z niecierpliwością czekało się na koniec. Ludzię którzy obejrzą ten sezon zrozumią, że ciągniecie wątku Pabla przez kolejne sezony byłoby udręką... Teraz tylko czekać na oficjalną zapowiedź nowego sezonu :)

Toporek1992

"2 sezon moim skromnym zdaniem był lepszy od poprzedniczki" - był prawie tak dobry jak 1 moim zdaniem, ale każdy widzi wszystko inaczej. ;)
"lepsza gra aktorska Moury" - tak samo zaj*bista.. :)
"świetne wpasowanie się nowej postaci Limona" - zgadzam się.
"brak żony Murphiego było świetną zagrywką (trochę jej rola irytowała)" - ciekawe jak było w rzeczywistości. Tak swoją drogą mnie nie irytowała, mnie nie porwała, bo prawie jej nie pamiętam. ;)
"Pena jak zwykle kapitalny" - zgadzam się. :)
" Jedynie czego można się doczepić to ostatnie 2 odcinki" - oj nie, według mnie były na poziomie. O ile dobrze pamiętam to chyba 7 odcinek trochę mi się dłużył.
"Ludzię którzy obejrzą ten sezon zrozumią, że ciągniecie wątku Pabla przez kolejne sezony byłoby udręką" - dokładnie, choć ja bym napisał "ludzie" i "zrozumieją". ;)
"Teraz tylko czekać na oficjalną zapowiedź nowego sezonu :)" - Oj, tak!

ocenił(a) serial na 9
Juna_3

Z tymi błędami to powiedz że dobrze żart wyczułem. (jak ktoś nawala to czeto wciska alt i mamy takie wyrazy, znam to). ;)

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

Ta trudno jest pisać poprawnie własnym językiem? Nie widzę nic w tym trudnego. Zwłaszcza, że na FW jest dokładnie zaznaczone, kiedy napisałeś błędnie wyraz.

ocenił(a) serial na 10
WaFen

Przepraszam, na przyszłość się poprawię

ocenił(a) serial na 9
Toporek1992

SPOILER ALERT Właśnie, iż Limon okazał się wierny i oddany, to wielki plus dla niego. Początkowo wydawał się postacią słabą, ale nie rzucał słów na wiatr, gdy mówił, iż odda życie za Pablo.

ocenił(a) serial na 10
truegod

Pokazał się z dwóch stron! Początkowo uratował swoją koleżankę, zatajając prawdę, gdzie się ukryła i dopiero później stał się takim jak mówisz

ocenił(a) serial na 9
Toporek1992

Niby tak. Ale owa koleżanka, okazała się niewdzięczną mendą niestety. Więc mnie jej żal nie było. Agentom DEA zresztą też.

ocenił(a) serial na 7
truegod

ogladaliscie ten serial? przeciez on jej sciemnil ze ja znalazl i nikomu nic nie powiedzial, chodzilo o pulapke na carillo, tylko ona mu uwierzyla, kolezanka nie ze swojej winy wpadla w kanal i w sumie powinno byc jej szkoda

ocenił(a) serial na 9
kubamiszczzz

Oczywiście, że zastawił on pułapkę na Carillo, wykorzystując do tego koleżankę. Nieświadomie więc pomogła Pablo, za co ten darował jej życie, i dał spory mieszek pieniędzy. I jak się mu odpłaciła? Sprzedała go policji. Jak pisałem, niewdzięczna menda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones