PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 276
ocen
8,5 10 1 165276
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Czy nie wydaje Wam się, że postać Leona była wzorowana na George Jung'u?
Nawet aktor ucharakteryzowany jest na Deepa, rodem z Blow...

Jak wiadomo, Jung jest już na wolności, więc nie można ot tak sobie bezkarnie używać jego personaliów w filmie. Co innego jak siedział, w tamtym okresie powstał Blow, więc można było bez problemu używać do woli, takie jest prawo...

perun_6

Dokładnie taka sama myśl przeszła mi przez głowę. Jednakże jestem bardzo zdziwiony, że George Boston został pominięty w początkowych odcinkach serialu, tym bardziej, że był on bardzo ważną postacią kartelu.

Luxyfer

Podobno Leon pojawia się też na początku pierwszego sezonu. Jakoś to przegapiłem...

Przynajmniej taką dostałem odpowiedź w tym wątku, nie wiem, czy to prawda...
http://www.filmweb.pl/serial/Narcos-2015-680486/discussion/nieprawdziwe+ukazanie +kartelu+z+Medellin,2687570#post_14677580

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Tak był w pierwszym sezonie. To ten gość, któremu matka Pablo szyła marynarkę.

W sumie można założyć, że to była postać wzorowana na George Jungu - albo to był on ale jakimś dziwnym trafem zmienili imię/pseudonim. Bo to on później przekazuje marynarkę już w stanach Lutherowi, z którym to siedział za jakieś drobne rzeczy w pierdlu a jak wyszli to razem przewozili kokę do stanów.

ocenił(a) serial na 8
illpadrino

Leon nie był wzorowany na Jungu, a jest rzeczywistą postacią odpowiadał za interesy kartelu w Nowym Jorku.

ocenił(a) serial na 10
mati1

Przecież Leon prowadził interesy w Miami i to było jego miasto pod względem zaopatrzenia w kokainę. Wszystko się zgadza, tak samo to jak poznał swojego nazi kumpla w więzieniu w realnym życiu i tak samo tutaj jest Nazi ziomek w serialu.

Jak dla mnie ta postać to normalnie Jung ale nie mogli użyć jego imienia i nazwiska bo jest zastrzeżone. Było to już wyjaśnione w innym temacie

ocenił(a) serial na 8
illpadrino

Z książki brata escobara "Pablo zgodził się, aby champion został jego przedstawicielem na Nowy Jork. Miał zajmować się dystrybucją towaru i windykacją Pablo miał wielkie wyczucie jeśli idzie o ludzi zawsze wiedział gdzie kogo umieścić z obopólnym pożytkiem pożytkiem. Za zgodą Pabla Champion wziął sobie do pomocy kuzyna - Lwa" Pojawia się jeszcze później parę razy, a brat escobara prosto z mostu wali o Junge

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones