PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 254
oceny
8,5 10 1 165254
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Cała akcja rozgrywa się początek lat 90-tych ! a w 8 odcinku w jednej scenie podjeżdża bmw serii 5 model e39 produkowany on był od 96 roku sprawdziłem na wikipedii w niektórych krajach od 95 !

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

przecieżnie ma serialu w ktorym nie byloby jakiejs "wpadki" tego typu, nie wiem o co robić gównoburze ??

bartek_smorag95

a czy robie jakąs gównoburze jak ty to żeś napisał ??? tak tylko napisałem ! a serial bardzo dobry pozdro dla kumatych !!!

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

O co chodzi z tym "pozdro dla kumatych"?
Myślałam, że to się pisze w sytuacji jak ktoś zapodaje jakiś wewnętrzny żart, albo odniesienie do sytuacji znanej tylko danej grupie ludzi. Tutak takiej sytuacji nie widzę, więc trochę jestem skonfundowana :)

AyatiSajani

a może kolega naprawdę chciał pozdrowić tych kumatych i wcale nie było żadnego żartu? Sam nie wiem... Cholera, i co teraz?

ocenił(a) serial na 9
novvako

Teraz nie zasnę :P

novvako

No dobra, ale którzy to są ci kumaci i kumaci w czym? Też chyba nie zasnę ;)

perun_6

Myślę, że bardzo prawdopodobnie ci "kumaci" to wszyscy ci, którym również podobało się Narcos. Pdk

Fifarafabongo

pozdrowiena do wiezienia

inzynier_kombinator

Trzymaj się mordo

Snowi

Wiec te pozdrowienia nie są dla nas, bo nie jesteśmy kumaci, gdyż albowiem nie wiemy o co cho z tym pozdro :o

ocenił(a) serial na 9
Mayk_L

Gadałem z jednym kumatym. Spojrzał się na mnie dziwnie, chyba też nie wie o co z tymi pozdrowieniami chodzi.

inzynier_kombinator

pozdrowienia do wiezienia ??? co to znaczy ?

ocenił(a) serial na 8
novvako

A może miał na myśli, że "kumaci" to Ci którzy lubią coś sobie wciągnąć, zapilać itd, związane z tematyką serialu, ale cholera wie.

slash5

Wciągnąć to ja lubię kaszankę. Zapilać?

"Jeżeli Krayczy Nornicki mocen był zapilać fwóy maiątek dla Synowca, więc mocen był y óddalić, bo pozwoliwfzy na jedno niemożno negować drugiego."

ocenił(a) serial na 6
kojotoss

Chce zauważyć, że cała akcja serialu nie rozgrywa się na początku lat 90-tych ("Cała akcja rozgrywa się początek lat 90-tych !"). Większość może tak, ale pierwsze odcinki serialu dzieją się wcześniej nawet przez pierwsze 2 odcinki w latach 70-tych.

bartek_smorag95

łiiiitam to jeszcze pikuś, jak kręcili naszych polskich krzyżaków w scenie bitwy pod Grunwaldem są momenty gdzie widać sieć trakcyjną...heheha a wy się czepiacie jakiejś bmki wyprodukowanej kilka lat później niż dmniemany czas akcjii w filmie...

800dpi

błąd nie sieć trakcyjną tylko linie wysokiego napięcia...

800dpi

Z tego jeszcze da się wybrnąć! Można powiedzieć, że to gigantyczne wieszaki na pranie albo cuś w tym stylu.
Ja tam się cieszę, że elektrociepłowni nie widać - wtedy ile by trzeba było tłumaczyć...

ocenił(a) serial na 8
800dpi

Hm, to za komuny były linie wysokiego napięcia ? no proszę, a tak wszyscy narzekają na czerwonych

Alex43

nie było, prąd przyjeżdżał tajnymi pociągami w wiadrach...

ocenił(a) serial na 9
gregohry

jebłem :) dobre

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 6
Alex43

problem w tym, że większość naszej infrastruktury elektrycznej została wybudowana za komuny. się skończyła to i inwestycje się skończyły. mamy przestarzałą infrastrukturę i niedługo możemy mieć problemy.
tak więc takie głupie teksty wcale nie są śmieszne :p

ocenił(a) serial na 9
Alex43

co za głupek

800dpi

A w Wołodyjowskiem auto w tle zapierdala :)

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Haha też na to od razu zwróciłem uwagę! "Ramzesy" zaczęli robić dużo później, widocznie nie mogli dostać porządnej E34.

nyggy

:-)

ocenił(a) serial na 7
nyggy

wszystkie są już na złomie, albo mirki ciągną lawetami z niemiec "wychuchane" egzemplarze w LPG. no i nigdzie na już dobrych egzemplarzy ; p jak dla mnie to że dany model był produkowany parę lat później to nie jakiś wielki błąd itp itd. dobrze, że udało im się odtworzyć cały klimat lat 80 tych, 90 tych. gorzej jakby w jakiejś scenie na parkingu stał nowy mercedes, ale taki błąd to nie błąd

kojotoss

Taki "błąd" z samochodami, które produkowana później niż dzieje się akcja serialu/filmu często się zdarzają.

ocenił(a) serial na 8
kojotoss

To samo tyczy się samolotów na lotnisku, czy wielu rodzajów broni i wyposażenia, które nie były używane/produkowane w tamtych czasach.

kojotoss

Brawo za spostrzegawczość, może dodaj to jako błąd albo ciekawostkę serialu.

kojotoss

Szkoda, bo to naprawdę głupi błąd. wystarczy wpisać e39 w google i od razu widać, że był produkowany od 95 roku. Strasznie mi zawsze smutno, jak ktoś tego nie dopilnuje.

ocenił(a) serial na 9
Kazback_

to musisz być niezwykle smutnym człowiekiem... :(

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Jeszcze wcześniej, w którymś odcinku, gdy spotykają się na ulicy te dwie dziennikarki, to w tle jest czerwone bmw e36, które też było produkowane dopiero od 91 czy 92r.

kojotoss

Drugi odcinek- kopiarka Ricoch wyprodukowana po 2000 roku.

kojotoss

Dla mnie błędem którego nie mogę przeboleć to jak mówili o cessnie 172 że mogą tam zmieścić 1300 kg koki jak usuną siedzenia co jest nie realne gdyż taki samolot poleciałby bez siedzeń może z 500 kg maks ale nie 1300kg ;)

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

heh ja akurat na samochodach się słabo znam, żeby określić rocznik, model itp. ale jak zobaczyłem tą "beemke" to od razu pomyślałem, że coś chyba za nowoczesny model jak na tamte czasy ;) jak prezydent nawet jechał "beczką" :) Ale serial i tak uwielbiam wręcz i dawno mnie tak nic nie wciągnęło :)

ocenił(a) serial na 8
kojotoss

Akcja nie rozgrywa się na początku lat 90. W większości rozgrywa się w latach 80. Poza tym nie stawiamy wykrzykników po spacji.

ocenił(a) serial na 9
per333

W Hiszpanii i Francji stawiamy ;)

ocenił(a) serial na 8
marti_no

Nawet jeśli, to powiedz mi, czy po głębokim przemyśleniu, refleksji i analizie doszedłeś do wniosku, że jesteś na francuskim albo hiszpańskim forum?

ocenił(a) serial na 8
marti_no

Sprawdziłem internetową prasę francuską i hiszpańską. Skłamałeś. Wykrzykniki, znaki zapytania i kropki kończą zdanie w normalny sposób, czyli przylegają bezpośrednio do ostatniego słowa. Przecinki również nie są stawiane po spacji.

per333

Brawo. Najbardziej inteligentna odpowiedź miesiąca!

ocenił(a) serial na 8
kojotoss

Jest trochę błędów motoryzacyjnych w tym serialu. Samochody z lat 60-tych wyglądają, jakby dopiero wyjechały z fabryki, na parkingach gdzieniegdzie pojawiają się auta z lat nawet 2000+. W pewnym momencie Sicarios, Gringos (czy jak im tam ;p) zajechali drogę Subaru Imprezą z roku też około 95-96...

Tego jest znacznie więcej, można to sprawdzić nawet tutaj:
http://www.imcdb.org/movie_2707408-Narcos.html

Makowsky

Auta terenowe spod szyldu Jeep kolejne to wpadki. Wrangler w jednym momencie ma grill z wersji po lifcie z połowy lat 90. Wyciągarki na zmotanych 4x4 są najnowocześniejsze na rynku, z obecnej oferty (SmillyBit etc.). Opony z bieżnika to maxiss'y maxi crossy, produkowane od lat 2000 wzwyż.

ocenił(a) serial na 9
kojotoss

Widzę, że w obsadzie brakuje Georga Jung'a. Ktoś wie dlaczego? Gdyby nie Georg to Pablo by nic nie zarobił.

szymon145

Też mnie to zastanawia. Może problemem jest sam Jung, który jest od roku na wolności i nie zgodził się, aby kolejny raz jego nazwisko, jako już wolnego człowieka było zamieszane w film o narkotykach?

kojotoss

Posrałeś się w gacie z wrażenia widzę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kojotoss

gosciu chcial zablysnac wiedza z gatunku motoryzacji. dobitnie podkreslaja to uzyte przez niego wykrzykniki. czy sie udalo niech sam sobie odpowie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones