PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 237
ocen
8,5 10 1 165237
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

obie nie mają nic przeciwko temu, że jest handlarzem narkotyków, terrorystą, masowym mordercą kobiet, dzieci i mężczyzn. ale na mszę do kościółka się pójdzie, i jeszcze wielkie pretensje, że im rząd ochronę odbiera... no po prostu niesamowite jak te baby były bezczelne. powinny obie dostać dożywocie

Sneaky_Miki

żyły w bańce, szczególnie mamusia która zaraz po śmierci synalka dalej próbowała wmawiać dziennikarzom ze wszystkie morderstwa to nie wina Pabla bo on był taki dobry, fundował boiska piłkarskie dzieciom w Medelin...

ocenił(a) serial na 9
walkirium

Każda matka, która kocha swoje dziecko będzie go bronić - chwyci się wszystkiego, byle nie widzieć prawdy. Ona była w swoim synu zakochana i zapatrzona w niego bardziej niż Tata, która myślała niezależnie - na tym tle był przedstawiony jej konflikt z teściową.

ocenił(a) serial na 8
Sneaky_Miki

Ale oni wszyscy żyli w kłamstwie. Pablo wmawiający sobie, że jest królem świata i dobrym człowiekiem, którego kocha cała Kolumbia a wstrętni politycy i policja to przestępcy, łamiący jego prawa...Matka i żona okłamywały się i chciały w nim widzieć takiego człowieka, jakim był dla nich, czyli kochającego i oddanego. Zresztą czy da się wieść zwyczajne życie z bandytą, zabójcą, królem narkotykowym? Chyba możesz tylko oszaleć, albo otoczyć się bańką z kłamstwa i żyć w iluzji szczęścia i normalności.

Helterskelter89

To, że to są cwane baby, można poczytać w książce syna Pabla, czyli "Mój Ojciec Pablo Escobar". Najcwańsze były ciotki, które rozszarpały po cichaczu majątek po śmierci Pabla i zrobiły wielkie oczy jak syn zażądał pieniędzy aby opłacić ucieczkę z Medelin. Ile w tym prawdy, to nikt nie wie ale coś jest na rzeczy, że syn i matka nie żyją w luksusach w USA.

ocenił(a) serial na 9
Helterskelter89

Głupie szmaty, i tyle.

Sneaky_Miki

Nie tylko one takie były. Wystarczy zobaczyć kilka wywiadów z kobietami członków mafii. Nawet jest na yt dokument o kobietach z pruszkowa. Ich panowie też nic złego nikomu nie zrobili, kochający mężowie i przykładni tatusiowie. Miłość jest ślepa

misia4misia

Nie tak do końca....Kobiety Pabla byly pokazane w serialu jak np ofiary przemocy lub podobnych sytuacji. One nadal przy nim tkwiły. Choćby popełniał kolejną zbrodnię. W rzeczywistości wspomina to jego syn że rodzina nie akceptowała zbrodnii Pabla.

ciarkas

Wspomina syn...
Ty byś się przyznał ( nawet po latach ) że cieszyło Cię, że Twój ojciec szefem ichniej mafii? Synalek tak się odcina od przeszłości ale kasę trzepie jak złoto za korzystanie z wizerunku ojca. Linie ubrań a'la Pablo, wizerunki na koszulkach itp.
Nazwisko zmienił, ale lansuje się korzystając z prawdziwego. Film "rozliczający go" z przeszłością, wielki żal i płacz. Skoro się odcina to po co taki cyrk odstawiać? Po starym kupa kasy została zakopana, myślisz że wszystko zostało znalezione?

WojtasJ_

Proponuję przeczytać książkę "Mój Ojciec Pablo Escobar".

ocenił(a) serial na 7
perun_6

a ty byś książki nie zrobił? ile jest tego typu chłamu, że ktoś po wypadku widział boga itp. To jest kasa

1253_1642

Czytałeś książkę? Tam wcale nie żali się na ojca i nie odstawia cyrków jak to mój przedmówca sugeruje. Opisuje jak szukali kasy Pabla, którą miał pokitraną w różnych miejscach, jak bandziory mu grozili, że Pablo im był winien tyle a tyle, że ma skołować kasę bo go odpalą itd. itp.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Chodzi mi o to, że nie wiem jak było naprwadę, ty również. Wcale nie twierdze, że nie było tak jak mówisz, ale opieranie zdania na 1 źródle informacji w czasach w których żyli i żyjemy do tej pory jest trochę naiwne.

ocenił(a) serial na 6
1253_1642

Obejrzalem 2 sezony serialu, przeczytalem wyzej wspomniana ksiazke syna Pabla. W serialu to mlody ok 10 letni lebek, a jak ojca mu zabijali to mial tych lat juz chyba 16-17. W ksiazce , NIE NEGUJE poczynan swojego ojca, ma jakies pretensje , ze pieniadze rozkradzione, pokradzione, ale... przeciez te wszystkei pieniadze bylo NIELEGALNIE zdobyte na handlu dragami. Nie powinni ani centa dostac, a on o jakichs mieszkaniach, apartamentach. Nie miesci mi sie to w glowie. Typ zarabia na pamieaci swojego ojca, wydaje sie byc wrecz bezczelny. Przechwala sie ile to mial motocykli w wieku lat 14 czy 15. Nie wierze! ze zaczeli w tej Argentynie od zera, nie ma takiej opcji. Gdzie i jak ta kasa poukrywana byla nie wie nikt. Przeczekali troche, poudawali ofiary a potem hulaj dusza.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Synalek jest inny niż się podaje w mediach, nie sugerowałbym się w 100% tą książką.

koniu14

Następny, który jest przekonany o swojej racji a nie poprze tego żadnym argumentem oraz aktem. Ja tak jak i Ty nie znam go osobiście, Pabla też nie znałem. Mogę jedynie opierać się na wywiadach oraz książkach.

perun_6

Poprzyj to swoim aktem inteligencie

ocenił(a) serial na 7
misia4misia

Możesz podać tytuły tych wywiadów?

ocenił(a) serial na 9
misia4misia

Dlatego gardzę takimi szmatami bardziej niż bandziorami. Oni przynajmniej wiedzieli jacy są.

ocenił(a) serial na 10
Sneaky_Miki

Odpowiednikami najważniejszych kobiet Escobara w naszym kraju są kato - komuchowe mochery.

Raven1988

Idiota...

ocenił(a) serial na 10
perun_6

... powiedział o sobie :)

Raven1988

To prawda. Ojciec Rydzyk to Pablo a kobiety jego życia zapatrzone i bezkrytyczne to jego wielbicielki. To jest ten sam fluid katolandu. Wszędzie gdzie był i jest silny kościół katolicki tam jest bieda, wyzysk, pokazówka, i machismo.

ocenił(a) serial na 9
Sneaky_Miki

W Ameryce Południowej rodzina była wszystkim.

ocenił(a) serial na 10
Sneaky_Miki

Ja się dziwię że nie poszły do więzienia.

Sneaky_Miki

a czemu to zdziwienie? - a czym się różni sekta Escobara od sekt dzisiejszych czy to korporacyjnych czy ideologicznych (np LGBT-i tak dalej) - tam gdzie żer (patrz kasa) tam każda menda leci

ocenił(a) serial na 8
Sneaky_Miki

To jest klasyk nad klasyki. Kobiety gangusów, zarówno matki, żony , kochanki itd są tam, gdzie są, tylko i wyłacznie dlatego, że udają, że nie znają prawdy. To prosty układ - siedzisz w domu na dupie i masz na wszystkie zachcianki, ale w zamian musisz udawać, że Twój mąż / syn / kochanek jest biznesmenem. Symbioza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones