PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 335
ocen
8,2 10 1 32335
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Nie wiem czy taki temat był, ale tak jak w temacie kto był albo jest najsilniejszym ninja w świecie naruto. Dzięki technice edo tensei dowiadujemy sie dużo na temat byłych kage, każdy ma swoje wysublimowane i rzadkie techniki czy zdolności. 3 raikage który mógł walczyć pare dni bez odpoczynku, wiemy że 2 tsuchikage zabił 2 mizukage co poszło w dwie strony. Ale był tez 1 hokage który pokonał kyubiego i madare naraz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9

Podejmę się tej dyskusji wtedy kiedy ty wreszcie zrozumiesz że nie zamierzam jej podjąć. Przestań spamować...właśnie łamiesz regulamin...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
barski26

Po obejrzeniu kolejnych odcinków Shippuudena aktualizuję swój ranking.

1. Madara Uchiha
2. Hashirama Senju
3. Tobirama Senju
4. Hiruzen Sarutobi
5. Tobi (Obito Uchiha)
6. Itachi Uchiha
7. Minato Namikaze
8. Nagato (Pain)
9. Orochimaru
10. Kabuto Yakushi
11. Sasuke Uchiha / Naruto Uzumaki
13. 4 Raikage
14. Onoki
15. Hanzo
16. Jiraiya
17. Danzo
18. Mei Terumi
19. Kakashi Hatake / Killer Bee
21. Tsunade
22. Kisame Hoshikagi
23. Deidara
24. Gaara
25. Sasori
26. Konan
27. Kakuzu
28. Hidan
29. Kimimaro
30. Zetsu

dirt16

Naprawdę Sasori/Deidara tak nisko ? Moim zdaniem każdy z nich pokonałby taką Tsunade,Mei Terumi.

ocenił(a) serial na 8
Agron334

Ja nie układałem rankingu patrząc na bezpośrednie starcia. Spójrz, mamy trzech ninja - A,B,C. A zwycięża pojedynek z B, C zwycięża z A, natomiast B zwycięża z C. I jak tutaj wybrać najlepszego z nich? Taki ranking ciężko zrobić, dlatego swój ułożyłem na podstawie umiejętności wojownika, jego wszystkich walk. Na przykład Sasuke wygrał pojedynek z Itachim ale jednak w moim rankingu jest niżej. Jest tak ponieważ uważam, że Itachi jest inteligentniejszym, sprytniejszym i znającym więcej technik ninja niż Sasuke, ponadto pokonał Orochimaru (w czasie gdy jeszcze nie miał zapieczętowanych rąk), Kakashiego, Kabuto w trybie Mędrca (wiem, że razem z Sasuke ale to głównie dzięki Itachiemu zwyciężyli który użył Izanami na Kabuto) i cały swój klan.

dirt16

Co do walki pomiędzy Itachim i Sasuke to dobrze powiedziałeś,że Sasuke zwyciężył w tej walce,no ale stary daj spokój,chyba widziałeś/wiedziałeś,że starszy brat dał mu wygrać,nie ? To od razu było widać po zachowaniu obu członkach Uchiha.Zgadzam się,Itachi przewyższa Sasuke na każdym kroku,po prostu Sasuke nie miał by z nim szans,jakby walczyli "na poważnie".

ocenił(a) serial na 8
Agron334

W sumie tak. Itachi nawet powiedział do Sasuke, że podczas masakry klanu oszczędził go aby być w przyszłości osądzonym przez członka klanu Uchiha.

dirt16

Pain jest silniejszy od Itachiego.Nie przekładajmy sympatii nad faktami.Pain przez większość czasu był przywódcą Akatsuki(choć naprawdę rządził Tobi).
Rinengan oraz te 6 ciał dają znaczną przewagę nad Itachim.Pain zrównał z ziemią całą wioske,dużo ludzi uważało go za boga,taką siłą dysponował.

ocenił(a) serial na 8
Adorianu

Nie wiadomo. Itachi był bardzo sprytnym i inteligentnym shinobi, potrafił znaleźć słaby punkt nawet silniejszych od siebie wojowników i wykorzystać go. Pokonał bez problemu Orochimaru. Z resztą czy on przegrał w ogóle kiedyś jakąś walkę (tej z Sasuke nie liczę bo przegrał z własnej woli).

dirt16

To są już domysły.Orochimaru przegrał bo nie miał sharingana.

dirt16

Nie mogę edytować już wypowiedzi,więc uzupełnie tutaj.
Rinengan(najwyższa forma Sharingana)>Sharingan
Pain zmiótł z powierzchni ziemi wioskę liścia za pomocą Shinra Tensei z palcem w pupie.
Pain dysponował Six Paths Technique.
Po użyciu Shinra Tensei przetrwał te wszystkie późniejsze walki,dopóki Naruto nie stanął mu na drodze,był w stanie walczyć z moca lisiego demona.I znowu użyć potężnych zasobów czakry żeby użyć Chibaku Tensei.
Klan Uzumakich dysponuję najwększym zasobem czakry.

Gdyby nie Itachi,Naruto i Bee zostaliby pokonani przez Nagato.Jednak gdyby nie Kabuto, i Nagato miał kontrolę nad swoim ciałem,lepiej by wykorzystał swoją moc.Na pewno tak lekkomyślnie nie użyłby Chibaku Tensei.

A i zapominałbym o potężnej technice kontrolowania życia i śmierci oraz o Gedo Mazo.
Więc jak widać nie bez powodu niektórzy mieli go za boga,taką potworną mocą dysponował
Ja rozumiem,Itachi ma wiele fanów/fanbojów,zwłaszcza chyba u płci pięknej.Ale nie powinno się przekładać sympatii nad faktami.
Ja sam wolę Itachiego jako postać.Tak jak napisałeś jest bardzo cwany,ale nie snujmy domysłów tylko opierajmy się na tym co widzieliśmy.A z tego co widzieliśmy Pain dał większy popis swojej potęgi.Więc tutaj umieszczenie go wyżej od Itachiego jest logiczne i rozsądne.Nie na odwrót.


dirt16

Zetsu? Przecież to cienias. Gra tylko rolę szpiega.

ocenił(a) serial na 8
Skymaster

Fakt, zmieniam końcówkę i dodaję kilka:
22. Might Guy
23. Kisame Hoshikagi
24. Sasori
25. Gaara
26. Deidara
27. Shisui Uchiha
28. Zabuza Momochi
29. Konan
30. Kakuzu
31. Hidan
32. Chiyo
33. Yamato
34. Neji Hyuga
35. Kimimaro
36. Rock Lee
37. Haku

barski26

Wg.mnie najsilniejszy był oczywiście mędrzec 6 ścierzek

2.Hashirama Senju(pokonał madare i kurame jednocześnie jego uwolnienie drewna jest pro i do tego jest mędrcem[ale myslę że naruto go przewyższy)
3.Madara Uchicha(no cóż pokazał na co go stać ale ja myślę że jego moc [uwolnienie drewna i rinnegen] to zasługa tego że ukradł komórki hashiramy,ale jego susano i inne zdolności)
4.3 Raikage(najsilniejsza tarcza i włócznia)
5.3Hokage(no cóż nie popisał się w walce z orochimaru może dlatego że miał swoje lata ale w końcu miał tytuł boga shinobi)
6.Tobi(jinchuriki Jubiego, uwolnienie yin yang itd)
7.nagato(rinnegan)
8.tsuchikage2 i 2 mizukage9zabili się nawzajem)
9.sasukke i pzostali kage(powerrrrrrr)

ocenił(a) serial na 8
barski26

Moim zdaniem Obito Uchiha jako jinchuuriki Dziesięcioogoniastego przewyższa nawet Hashiramę.

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Mogę komuś kto nie czyta mangi zaspoilerować, także ostrzegam
W obecnej sytuacji najsilniejszą trójką uniwersum są oczywiście Madara, Naruto i Sasuke. Madara posiada moc mędrca, Naruto i Sasek jego synów. Po nich można postawić oczywiście Hashiramę, Guy z ósmą bramą oczywiście jest może i nawet potężniejszy od poprzedniej trójki, ale jest to moc chwilowa więc nie jest on wyżej. Inne postaci w tym momencie są drugoplanowe, także się dalej wypowiadać nie będę.

ocenił(a) serial na 8
adwwill

Najsilniejszy jest Madara a szczegolnie teraz gdy jest ozywiencem , ma nieskonczona czakre i jest niesmiertelny na dodatek ma wszczepione komórki Hashiramy . Gdyby Hashirama zyl i byl w formie jak w walce z Madara to teraz i tak by szans nie mial za bardzo . Pozniej rowno bym zmieszal Iatchiego , Nagato (bez szesciu sciezek ) , Tobiego no I Naruto ale tylko z ta '100%' moca Kuramy
Sasuke slabo narazie w walce z Kabuto pokazal ze mu Duzo Brakuje do Itachiego jak i do Naruto .

1. Madara
2. Itachi , Nagato , Naruto , Tobi
3.Sasuke

reszty szkoda narazie wymawiac bo odbiegaja duzoo od reszty ( no oprocz kage ) .

ttrroonnkk

Naprawdę Sasoriego tu nie uwzględniłeś ? Przecież on przerasta Sasuke,tak samo Kakashi.

ocenił(a) serial na 8
Agron334

2 miejsce mialo byc dla Hashirama Senju i Minato
Wtedy ta 4 z drugiego miejsca .
A reszty juz za bardzo nie licze , wiec tak o zalozmy ze Sasuke dla picu dalem na 4 miejsce ;p .
No takk Kakashi moze , ale sasori nie wiem przeciez on nie mogl sobie poradzic ze staruszka i biedna Sakura xd

ttrroonnkk

Widać,że nie uważnie oglądałeś końcowy odcinek jego walki z babunią i sakurą.Jeśli widziałeś jego arsenał broni,to zanił użył swojej "tajnej broni" ze stoma lalkami,to miał jeszcze jeden "cylinder" którego nie użył,widocznie miał jakiś powód,żeby go nie wykorzystywać walce,jestem przekonany,że pokonałby wrogów bez problemów.Widzisz,na tym właśnie polega oglądanie anime,żeby oglądać wszystko uważnie i zwracać uwagę na szczegóły,bo scena w której widać nie wyjęty cylinder trwa może 0,5-2 sekundy...Btw.kompletnie zapomniałem o Minato,przecież on też jest genialnym Shinobim,który może równać się z Madarą,tak samo jak Itachi,Hashirama.

ocenił(a) serial na 8
Agron334

'Cylinder' ktorego nie uzyl , nic mi to nie mowi albo wiem ale teraz mi do glowy nie przychodzi , czyli ze ? opowiedz :p. (dawno ten odcinek ogladalem) . No ale tak jeszcze on sie podlozyl nie chcial wygrac wiec pewnie nie walczyl na 100 % lubie bardzo Sasoriego ale nie wiem czy moze rownac sie z czolowka xd .
No moga sie rownac ale teraz watpie bo przeciez jak to na poczatku napisalem ma nieskonczona czakre i jest niesmiertelny .


ttrroonnkk

Sądze,że Itachi w duecie z Minato pokonaliby Madarę,który rzekomo jest nieśmiertelny i ma nieograniczoną chakrę.

Agron334

Hehehehe, Fanboy czy nie czytasz mangi?

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

SPOILER
Czytałem gdzieś, że Madara walczył z ożywionym Hashiramą (w mandze bo anime jeszcze do tego nie doszło). Czy Hashirama w tym pojedynku posiadał pełnię swojej mocy?

barski26

Dobra mój 3, nowy ranking:

1. Kaguya Otsutsuki (wiadomo)
2. Hagoromo i jego brat (wiadomo)
3. Madara (2 Rinnegany + Senjutsu medrca + Chakra Juubiego)
4. Sasek + Naruto (To samo)
5. Obito (Juubi)
6. Guy (8 bram)
7. Hashi (10k rąk)
8. Nagato (Kompletny)
9. Tobirama (Kozak)

EMERSION

Tobirama kozak ? Czym sobie zasłużył na 9 miejsce,skoro Itachi go przewyższa a jakoś zabrakło go tu ?...

Agron334

Luzik mam fakty:
1. Jest Senju, więc ma o wiele wiekszą chakre. ( Itaś po jednym Amaterasu, dostał zadyszki)
2. Ma wiekszą wytrzymałość. (Jak to Senju)
3. Jest o wiele szybszy. (FTG)
4. Jest użytkownikiem(mistrzem) elementu wody, Itachi = ogień. Woda>Ogień.
5. Ma zombiaki po swojej stronie.
6. Jest jednym z najlepszych sensorów w Naruto.
7. Ma więcej doświadczenia w walce, szczególnie z Uchiha. (Całe jego życie to wojna)
8. Od dawna wiadomo że jest genialny.
9. No i najważniejsze - rozwalił Izune, który z tego co mi wiadomo był siły Madary.

Oto moje 9 powodów, dlaczego myślę że Tobirama to kozak. Jest pierwszą (od czasu 670 chaptera, drugą), postacią która jest na tyle mocna by znajdować się w czołówce i to bez żadnego Dojutsu, Senjutsu czy Bijuu.
Wprowadza do Naruto troche świeżości i nie jest banalną postacią.

A teraz ty powiedz czym Itachi sobie na 9 miejsce zasłużył.

EMERSION

Można by podzielić ranking na czasy obecne i dawne.
Bo z tego co zerkam na mangę obecnie Madara kopie dupska wszystkim,ponoć sam twórca mangi nie wymyślił jeszcze jak Madara ma zostac pokonany xd.
Guy na 6 miejscu to chyba za wysoko,mi się wydaję.O Tobiramie to ja szczerze mało wiem,śledzę raczej anime,i chyba mało o nim było.Będzie o nim coś więcej w anime?

Adorianu

Oj w anime bedzie sie dzialo,
masz tu SPOILER o Guy'u - http://www.manga-lib.pl/index.php/manga/online/naruto,672,1

EMERSION

Ohoho skoro Madara jest pod wrażeniem,a wcześniej mówił że się nudzi,to na pewno to coś znaczy,dzięki :).

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Dlaczego uważasz, że brat Hagoromo był lepszy od Madary?

dirt16

Wszystkie techniki jakie istnieją w Naruto, pochodzą od Kaguyi, było powiedziane że rodzinka Ootsuki była pierwszą, która to wszystko zaczęła i jak widać byli najmocniejsi. Połowę odziedziczył Hagoromo (Rinnegan + Chakra), a połowę jego brat (Byakugan + Shikotsumyaku), również w chapterze 670 jest pokazane, że posiadał on Senjutsu Juubiego. Kaguya wspomina, że moc, którą posiadają Naruto i Sasuke a wcześniej Ashura i Indra, należała też go Hagoromo i Hamury. Myślę że miał on wystarczająco dużo mocy by skopać Madarę i prawdę mówiąc myślę, że może go ukażą lub bardziej sprecyzują jakie jeszcze posiadał techniki.

Teraz moje pytania:
1. Czemu Nagato jest pod Itachim, posiadał lepsze dojutsu, większą chakrę i witalność?
2. Czemu Nagato jest pod Minato, 4 posiadał tylko FTG, Rasengana i jutsu boga Shinigami?
3. Czemu Oro nad Kabuto, okularnik miał mędrca?
4. Czemu Onoki pod Ay, skoro stary mógłby go zamienić w proszek?
5. Co ma Hanzo na obronę przed Jiraiyą w mędrcu?
6. Jakie szanse ma Zabuza przeciwko Kakuzu lub Konan?

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

1. Tak, Itachi posiada silne dojutsu. Ponadto ma Suusano które jest bardzo ciężko zdetronizować, co pokazał już Madara w walce z Kage oraz Itachi w walce z Kabuto, oraz Ameterasu. Itachi jest bardzo inteligentnym i sprytnym ninja, potrafi dostrzec słabe punkty przeciwnika i je wykorzystać.
2. Minato był także Mędrcem, posiadał połowę chakry Kuramy która jest silniejsza od chakry Nagato. Rasengan Minato był bez wątpienia silną techniką (Naruto niszczył za jego pomocą ciała Paina). Ponadto Minato był bardzo szybki. Dwa razy śmiertelnie ranił Obito (a Obito jest lepszy od Nagato), pierwszy raz podczas jego ataku na Konohę a drugi podczas Światowej Wojny Shinobi, zanim Obito został Jinchūriki ale posiadał Sharingana i Rinnegana, wszystkie techniki które miał Nagato.
3. Orochimaru i Kabuto mieli Mędrca. Obaj mieli tę samą chakrę i posiadali wiele podobnych zdolności. Jednak Orochimaru w przeciwieństwie do Kabuto mógł korzystać z Uwolnienia Drewna a ta technika daje dużą przewagę na polu walki (co pokazali już Hashirama i Obito). Do tego ma Mandę oraz potężną technikę Yamata no Jutsu z którą Kabuto raczej nie dałby rady.
4. Kto to jest Ay?
5. Tutaj sugerowałem się pojedynkiem Hanzo z Orochimaru, Tsunade i Jiraiyą. We trójkę nie dali mu rady.
6. Zabuza był bardzo silny, Kakashi ledwo dał mu radę. Może to słaby argument.

dirt16

1. Raczej chodziło mi o Nagato, Rinnegan jest naturalnie nad Sharinganem. Susanoo jest ninjutsu a więc Nagato może je wchłonąć za pomocą Gakido, to samo z Amaterasu, może je też odepchnąć Tendo. Nagato posiada wszystkie natury chakry, Chibaku Tensei i Gedo, które prawdopodobnie da mu największą przewage, nie zapominajmy również o prętach, które wysysają chakre. Jeśli by walczyli Genjutsu odpada automatycznie bo Jigokudo, Itachi jest szybki więc raczej nie da się złapać na Ningendo, jednak nie oszukujmy się, Pain ma o wiele większy arsenał potężnych technik, gdzie jest w stanie teoretycznie znegować każdą technike Itachiego. Prawdopodobnie jego jedyną bronią byłby jego intelekt.

2. Generalnie nie sądze by Obito (bez Rinnegana) dał radę Nagato. Obito był szefem, ale nigdy nie było powiedziane że jest on najsilniejszy a wręcz przeciwnie, w chapterze 364 jest napisane na ostatniej stronie u dołu, że Pain jest najmocniejszy w Akatsuki. Minato nigdy nie używał mędrca ponieważ długo zbierał chakre, a korzystać mógł tylko 5 minut, Naruto Paina w 15 nie pokonał. Chakra Kuramy to całkiem dobry argument jednak może ona zostać wchłonięta (tak jak to zrobił z Bee), ponadto Naru w pół-Kurama modzie nie był wstanie uciec z uscisku Nagato. Minato jest szybki, Jir też był szybki jednak zaleta wspólnego pola widzenia działa na korzyść Nagato + Minato może teleportować się tylko tam gdzie są jego Kunaie, Chibaku Tensei i po sprawie (Minato zostanie przyciągnięty razem z Kunaiami).

3. Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że Oro miał mędrca. Wiedziałem, że on wie gdzie jest Jaskinia tych węży, ale z tego co pamiętam Kabuto powiedział coś w stylu ``Po tym jak 3 odebrał mu jutsu, nie był w stanie tam trenować``. Uwolnienie drewna to + dla Oro. Menda(hehe) jest po stronie Oro, jednak Menda 2 (hehe) jest po stronie Kabuto. Generalnie Okularnik ma medycznie ninjutsu, które jest też mocne ofensywnie, posiada zdolności Suigetsu i poprzednich właścicieli przeklętych pieczęci + Muki Tensei.

4. Miałem na myśli 4 Raikage.

5. Prawdę mówiąc ta waka była trochę naciągana, powiedz mi co tak naprawdę pokazał Hanzo? Jir w mędrcu kasuje go w pół sekundy. Myślę że jest to taki efekt 3-go Hokage, niby bóg Shinobi, znał wszystkie techniki liścia itd. jednak jak by nie patrzeć to straszny lamus, nawet teraz na wojnie jak ma niekończącą się chakre, a nic dotąd nie pokazał.

6. Kakuzu 5 żyć, już Kaka nie dawał rady na solo a co dopiero Zabuza. Łaciaty nie posiada wielu technik(szczególnie dystansowych), co nie jest dobrym pomysłem jak walczysz z kolesiem posiadającym wszystkie natury chakry, ktory potrafi je umiejętnie łączyć + te jego nitki. Konan w formie papierowego anioła jest praktycznie nieśmiertelna, Zabuza jest bez szans.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

To teraz ja chciałbym zadać jeszcze kilka pytań Tobie na temat twojego rankingu.
1. Dlaczego Guy przed Hashiramą?

Rozumiem, że masz na myśli Guya z 8 bramą który robi totalną rozpierduchę. Ale Hashirama może użyć przeciwko niemu techniki Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju, czyli przyzwać Prawdziwy Tysiącręki Kannon który góruje nad ogoniastymi bestiami (Hashirama użył go do walki z Madarą i Kyuubim) i sprawia, że prawie niemożliwe ​​jest zaatakowanie Hashiramy. Uważam, że Guy nawet z 8 bramą nie zdołałby zdetronizować tej statuy. Inną techniką obronną która mogłaby zatrzymać ataki Guya jest Mokuton: Hōbi no Jutsu, czyli utworzenie kopuły która była w stanie zatrzymać nawet Kulę Ogoniastej Bestii.

2. Dlaczego Sasuke przed Hashiramą?
3. Dlaczego Naruto przed Hashiramą?

dirt16

1. Guy bez 8semki nawet się nie umywa do Hashiego, więc to oczywiste że chodzi o jego prime. Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju to gigantyczna technika zdolna pokonać nawet 9tke, tyle że Kurama raczej nie próbował ominąć tych ataków. Guy w Sekizō był szybszy od Madary, który posiadał Rinnegana, Mędrca i Juubiego, z kolei Obito w samym Juubim był szybszy niż Hashirama i Tobirama. Kolejna sprawa, wystarczy skosić Hashirame, nie trzeba niszczyć posągu, Guy dysponuje Lotosem, który idealnie nadaje się na taką misję. Mokuton: Hōbi no Jutsu rzeczywiście mogłoby być problemem, jedna Guy posiada Yagai, które ma gigantyczną moc ofensywną, rozwalił dosłownie pół ciała Madary(który ma niesamowitą siłe defensywną jak i regeneracyjną) a resztę kości w jego ciele pogruchotał na drobne kawałeczki, nawet sam Madara powiedział, że Guy był jego największym przeciwnikiem i najlepszym użytkownikiem taijutsu z jakim walczył(a wiemy że klan Senju miał wysoko rozwinięte taijutsu), myślę że Yagai wystarczyło by przebić drewnianą osłonę.

2. Sasek posiada Rinnegana, perfekcyjne Susanoo (zdolne osłonić go przed nieskończonym tsukuyomi) posiada również technikę dzięki której potrafi się wręcz teleportować w mgnieniu oka (Rinbo?), fanty jak Amaterasu i inne techniki zarezerwowane dla użytkowników Rinnegan/Sharingan. Jako że posiada Rinnegana, ma wszystkie typy chakry i zarezerwowany dostęp do ``extra vision``. No i do tego ma chakrę Indry/Hamury.

Naruciak = Godoudamy, Senjutsu, gigantyczna chakra, wszystkie ogoniaste + ich unikatowe zdolności, gigantyczna moc ofensywna (rozwalił tysiące meteorytów Madary, swoimi BijuuSenjuRasenshurikenami) i unikatowe zdolności od chakry Asury/Hagaromo np. lewitacja.

Myślę że tyle wystarczy by skosić Hashiego.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Nie jestem pewny czy Guy nawet wykorzystując Yagai dałby radę przebić się przez kopułę stworzoną dzięki Mokuton: Hōbi no Jutsu. Ma ogromną wytrzymałość. Jak wiemy Kula Ogoniastej Bestii może niszczyć nawet góry i tę 36 warstwową barierę Sanjūroku-jū no Saisei Kekkai, a na kopule stworzonej przez Hashiramę nie pozostawiła nawet śladu.
Tak, Guy z ośmioma bramami jest bardzo szybki, ale czy zdołałby uniknąć wszystkich ataków tej tysiącrękiej statuy? Tego również nie jestem pewien. Statua ma daleki zasięg. A przecież jeden cios tej gigantycznej ręki mógłby go zabić, w końcu rozwalił zbroję Susanoo Madary.

dirt16

Guy w Sekizō używa powietrza jako broni, czyniąc je bardzo twardym i stabilnym, np. był w stanie pożądnie naruszyć Madarę co nikomu ja dotąd się nie udało po jego wskrzeszeniu, mógłby więc użyć powietrza jako broni, lub osłony przed ciosami statuły, dodatkowo myślę, że tak naprawdę zabiłby Hashiramę zanim padłby pierwszy cios od drewnianego klocka, czemu ??
Przewaga szybkości Guy jest po prostu niesamowita,

http://www.mangapanda.com/naruto/638/19 - nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi, Juubito był o wiele szybszy niż Hashirama i (o dziwo) Tobirama.
http://www.mangapanda.com/naruto/668/18
http://www.mangapanda.com/naruto/669/14 - Guy pokazuje, że wielokrotnie przewyższa szybkością Madarę z Juubim, Senjutsu i Rinneganem.

Prosta kalkulacja, skoro jest szybszy niż nakoksowany Madara, prawdopodobnie będzie w stanie dzięki tej szykości sprzątnąć Hashiramę (który posiada tylko Senjutsu), zanim ten zdoła wykonać chociaż jedną pieczęć.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

W takim razie Guy z 8 bramą jest silniejszy także od Naruto i Sasuke (których wymieniłeś przed nim). Oni również są dużo wolniejsi od niego i nie zdołaliby wykonać pieczęci przed atakiem, co sprawiłoby, że Guy by ich zabił. To oznacza, że Guy jest lepszy od każdego śmiertelnika i tylko nieśmiertelni mogą przetrwać walkę z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones