PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 335
ocen
8,2 10 1 32335
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Co wy na to??? ;)

ocenił(a) serial na 9

http://www.naruto.wbijam.pl/filmy_kinowe-nsm_07.html może będzie 3 seria??? :)

ocenił(a) serial na 10
Laura11

Toi nie jest nowa seria tylko, z okazji Piętnastolecia powstania mangi " Naruto" 6 grudnia na ekrany Japońskich kin trafi film " The Last : Naruto The Movie"

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Chodzi mi o to, że tam pisało, że to może być otwarcie do 3 serii.

ocenił(a) serial na 10
Laura11

Czytałem wywiad z Masashim Kishimoto w którym to powiedział, że to już koniec Naruto, a gdy się skończy chce zrobić inną, nową mangę.

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Nie :'(

ocenił(a) serial na 10
Laura11

Co nie ? :D

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Bardzo lubię Naruto i nie chcę żeby się sko0ńczył.

ocenił(a) serial na 10
Laura11

No to tak jak ja :(, a nawet gdyby były plany pojawienia się następnej serii, to obawiam się że wyszłaby z tego porażka taka jak teraz ma miejsce w końcowych odcinkach. A ten film pełnometrażowy pewnie będzie słaby ja poprzednie :(

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Hmm... Ja uważam że nadal są fajne odcinki i myślę, że film będzie również fajny, no może wygląd Naruto mógłby być lepszy. Ale nie czepiam się :). Masz prawo mówić, że teraz są słabe odcinki

ocenił(a) serial na 10
Laura11

Ale zauważ że ci o których mówiono "najlepszy shinobi swoich czasów" jak Madara i Hashirama, teraz absolutnie nic nie pokazują, chyba Masashimiemu bardzo się spieszy z zakończeniem i może dlatego :p. A ostatni pełnometrażowy film "Naruto" był aż 2 lata temu, więc mam nadzieję że zrobili coś naprawdę dobrego :).

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Tak co do Hashiramy i Madary to tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones