PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 330
ocen
8,2 10 1 32330
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Przecież Naruto pokonał w ostatnim pojedynku Nejiegio, więc zdał egzamin i powinien być chuninem. Sasuke natomiast nie skończył swojego pojedynku z Gaarą, ale gdy zaczęła się inwazja na Konohę Genma powiedział mu: "Osiągnąłeś już poziom chunina".

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Dlatego że w tym egzaminie chodziło gł. o umiejętności, logiczne myślenie i odpowiedzialność (całokształt, nie tylko siłę). Naruto Sasuke nie potrafili podejmować trudnych decyzji, tak jak np. Shikamaru, który mimo że przegrał walkę z Temari został Chuninem.

ocenił(a) serial na 10
Last_Ronin

Hmmm nie myślałem o tym

ocenił(a) serial na 9
karbaro

dlatego właśnie nie został byś chuninem.

ocenił(a) serial na 10
Beton_X

fakt

ocenił(a) serial na 8
Last_Ronin

Jednak Genma powiedział do Sasuke: "Osiągnąłeś już poziom Chunina". Więc?

ocenił(a) serial na 10
dirt16

Z tego co pamiętam egzamin przerwano z powodu ataku Piasku i Dźwięku na Wioskę Liścia walki Naruto i Sasuke nie odbyły się ,a pokonanie Nejiegio to tylko 1 tura egzaminu jak kolega pisał wyżej Shikamaru został Chuninem za inteligencje , wykonanie itp.

ocenił(a) serial na 8
szymon230895

Wiem, że egzamin przerwano z powodu ataku, ale Genma POWIEDZIAŁ do Sasuke: "Osiągnąłeś już poziom Chunina". Więc skoro osiągnął to powinien nim zostać, sędzia tak zdecydował.

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Dużo zależy też od tłumaczenia, bo czasem ktoś coś "przekręca" i zdanie zmienia sens. Poza tym mogło chodzić tutaj tylko i wyłącznie o poziom umiejętności technik Jutsu, a nie o to że Sasuke nadaje się na chunina (a zdecydowanie nie nadawał się, bo nie potrafił działać w grupie, przyjmować rozkazów itp.)

ocenił(a) serial na 8
dirt16

Naruto i Sasuke nie zostali chuninami bo nie było ich w wiosce podczas kolejnych egzaminów kiedy to reszta szczęśliwej gromadki zdała (Sakura mówi o tym w pierwszym odcinku Shipudena) . A co do "Osiągnąłeś już poziom chunina" pewnie chodziło temu komuś o to, że ma już umiejętności wystarczające na tą rangę. Ale nie jestem tego pewien.

ocenił(a) serial na 8
dirt16

Egzamin został przerwany i na tym etapie nikt nie został chuninem. Sasuke został porwany wiec wiadomo ze nie ukończył egzaminów a Naruto wyruszył z Ji i też go nie było w wiosce. W tym czasie reszta ukończyła egzamin i dopiero wtedy zostali chuninami. A co do słów że "Osiągnąłeś poziom chunina" to chyba chodziło ogólnie, że ma takie umiejętności jak chunin - ale mimo wszystko trzeba zdać egzamin. Naruto przecież już dawno przeskoczył umiejętnościami nawet i jonunów a nadal formalnie ma rangę genina, więc wydaje mi się ze umiejetnosci umiejetnosciami, ale egzamin trzeba zdac aby awansowac rangą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones