PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 335
ocen
8,2 10 1 32335
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

To co teraz się dzieje to po prostu jest śmiech na sali, ta Manga stała się dnem, podam kilka powodów czemu:

1. Hashirama i Madara, jedni z najpotężniejszych stali się w sumie nikim, Hashirama do teraz nic nie pokazał, Madara więcej, porozwala 5 Kage, trochę porozwalał Naruto i Sasuke/

2. Power Upy i Friends no jutsu, każdy kto spotyka Naruto, każdy zły, Tobi/Obito od tak z miłości i nie wiadomo z czego sobie przechodzi na dobrą stronę mocy... Naruto chyba miał z 50 power up, Sasuke to samo, nawet irytująca Sakura i teraz Kakashi... DNO!

3. Tobi staję się Obito: Ta manga była jedną z najlepszych jaką czytałem dopóki Tobi zdjął maskę potem to już tylko gorzej...

4. Kaguya? Tu trzeba coś dodawać? To jest już wgl jakieś nie porozumienie...

Manga do czasu zdjęcia przez Tobiego maski była bardzo dobra, potem to już tylko chyba jest robiona dla dzieciaczków... Kisiel sięgnął dna i widać, że stracił pomysły i walną coś najgorszego czyli tu Kaguya i nie wiadomo co jeszcze... Szkoda, że nie ma już Itachego jedna z najlepszych postaci :)

Godlo

Dałeś swoje zdanie . Moim zdaniem od początku do końca ta bajka jest mega naiwna nie wiem czego się spodziewasz za każdym razem jakoś dobro wygrywa nie ważne w jakiej walce ... Nawet z painem . No ale śmierć itachiego i erosenina była wymagająca łzdy jak z zabuzą :)

ocenił(a) serial na 10
Godlo

Oglądam to od lat , ale niestety prawda jest taka jak mówisz , z każdym odcinkiem czy rozdziałem podnosi się u mnie poziom zażenowania. Nie sadziłem że to kiedyś powiem ale, niech się szybciej to wszystko kończy bo staje się coraz bardziej żałosne, o ile jeszcze może się stać bardziej żałosne.

ocenił(a) serial na 8
Godlo

Mnie rozwaliła walka Hidana i Kakuzu z Shikamaru, Asumą i tymi dwoma jouninami. Gdy Asuma uciął głowę Hidanowi to zyskali przewagę, bo Hidan był już niezdolny do walki więc został im już tylko Kakuzu. A oni zamiast wykorzystać tę sytuację to stali sobie i czekali jak debile aż Kakuzu wolnym krokiem weźmie głowę Hidana i przyszyje ją do ciała, w ogóle mu w tym nie przeszkodzili. Dopiero gdy Hidan powstał to ci kretyni ruszyli do walki. Shikamaru niby taki sprytny i inteligentny a nie wpadł na to, że z jednym przeciwnikiem mieliby większe szanse niż z dwoma.

dirt16

Ju nie wspomnę o tym, że kilka osób powinno zginać choćby Shikamaru najbardziej irytująca postać po Sakurze w Naruto. Tak trzymałem kciuki za Hidana a ten musiał go pokonać. :D

ocenił(a) serial na 8
Godlo

Albo jedna ze Ścieżek Paina rozwala wszystkich jouninów bez problemu, nawet Kakashi nie może dać mu rady, a powala go taki szczyl Konohamaru, i to w kilka sekund. Większego debilizmu już chyba nie ma.

ocenił(a) serial na 8
Godlo

Czemu wg Ciebie Shikamaru jest jedną z najbardziej irytujących postaci ? Dla mnie najbardziej irytującymi postaciami są : Sasuke, Karin, Kiba oraz Danzou. Nie podoba mi się też Hashirama, który ponoć jest najsilniejszym shinobi w historii (teraz powinien być nawet silniejszy bo ma nieskończone zasoby chakry) a od kilku odcinków tylko się drze żeby inni się nie poddawali ..

ocenił(a) serial na 8
Real4ever

Drze to się jego drewniany klon, prawdziwy Hashirama cały czas walczy z Madarą, więc nie wiem w czym widzisz problem. Chociaż dziwi mnie dlaczego nie użyje swojej najpotężniejszej techniki Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju za pomocą której rozwaliłby to całe Perfekcyjne Susanoo Madary na kawałki.

ocenił(a) serial na 8
dirt16

No tak, masz racje .. ale musisz przyznać, że walka dwóch najpotężniejszych shinobi w historii jest słaba ..

ocenił(a) serial na 8
Real4ever

Bo nie wykorzystują pełni swoich umiejętności. Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju i Top Transformed Buddha to najlepsze techniki Hashiramy, mogłyby w dużym stopniu zmienić obraz walki, a on, o dziwo ich nie używa. Natomiast Madara ma rinnegana a prawie w ogóle z niego nie korzysta. Już ta ich wcześniejsza walka w Dolinie Końca była ciekawsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones