PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 334
oceny
8,2 10 1 32334
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Itachi,Jiraya,Orochimaru
Itachi>pokonuje Orochimaru gdy ten chciał przejac jego ciało
Orochimaru daje lanie Jirayi samym językiem i robi to jakby jiraya był jakimś geninem.
Itachi(trzeba dodac też,że Kisame) obydwoje uciekają zamiast z nim walczyc
Jaka jest siła w końcu tych trzech postaci?

ocenił(a) serial na 10
Psychopath_filmweb

Itachi jest z tej trójki najsilniejszy. Orochimaru jest silniejszy niz Jiraya, jednak i ten do słabych nie należał.

ocenił(a) serial na 8
baniak105

też mi się tak wydaje

ocenił(a) serial na 8
Psychopath_filmweb

"Orochimaru daje lanie Jirayi samym językiem i robi to jakby jiraya był jakimś geninem."

Jiraiya był w tej walce częściowo sparaliżowany po jakiejś truciźnie od Tsunade. Pokazał tylko malutką część swoich umiejętności, nawet nie aktywował Trybu Mędrca.

ocenił(a) serial na 8
dirt16

nie bardziej niż Orochimaru miał tylko język do ataków no i Kabuto ale powiedzmy sobie szczerze on za wiele sanninom by nie zrobił

ocenił(a) serial na 8
Psychopath_filmweb

Moim zdaniem Jiraiya jest dużo lepszy niż Tsunade.

Psychopath_filmweb

Wg databooka Jiraya i Itachi mieli taką samą siłę. Oro był nieco od nich słabszy.

ocenił(a) serial na 8
michaltbg_filmweb

m się wydaje tek Itachi > Orochi,Jirayi-bo ma MS bez niego byłby słabszy od nich obu i stawiam,że Orochi lekko > Jiraya
bo to jest jakby porównywanie Sasuke i Naruto i tu mi się wydaje,że Sasuke jest silniejszy

Psychopath_filmweb

Twórca tej mangi niestety był innego zdania niż Ty.

ocenił(a) serial na 8
michaltbg_filmweb

Gdzie można zobaczyć ten databook?

dirt16

Użyj Google. Są 3 databooki. Ja je czytałem jakieś 4 lata temu, fragmenty były też przetłumaczone na pl.

ocenił(a) serial na 8
Psychopath_filmweb

Ciężko powiedzieć bo zawsze siła przeciwnika leży po tej stronie po której sobie wymyśli autor, Oro został rozgromiony przez Itachiego chociaż według mnie Oro jak był w akatsuki nie był tak silny jak np:teraz w anime, po drugie miałem wrażenie że pierwszy raz spotkał się z mangekyo sharinganem i Itachi sprytnie złapał go w swoje o wiele potężniejsze genjutsu.

Jiraiya-Oro : Tutaj bym nie porównywał według mnie Jiraiya jednak z trybem mędrca rozgromiłby go szczególnie z żabami na barkach czy przyzwaniem 3 żabich wojowników, Oro ratuje głównie diabelna regeneracja ale według mnie w walce z Jiraiyą by przegrał jedyny mankament jest taki że autor wymyślił że Jiraiya nigdy nie będzie chciał walczyć z Oro na serio bo wciąż traktuje go jak brata czy tam najlepszego przyjaciela i bla bla bla bla inne bzdety o uczuciach

Ale w rankingu ustawiłbym Itachi,Jiraiya,Oro

ocenił(a) serial na 6
JacekPlacek_0

Databooki mówią jedno aczkolwiek w mandze widzieliśmy drugie. Itachi powiedział, że w walce na śmierć i życie z Legendarnym Sanninem (nie ważne, o którego chodziło) zginął by i on i przeciwnik co jasno daje do zrozumienia, że Orochimaru został łatwo pokonany przez Itachiego ponieważ wężowy nie chciał go zabić a przejąć jego ciało. Po za tym co do Jiraiyi a Orochimaru to zwrócimy uwagę, że w mandze mieliśmy ich dwa pojedynki. Jeden krótki w retrospekcjach Ero-Sennina gdy Orochimaru opuszczał Konohę i Pustelnik chciał go zatrzymać nie udało mu się a po tej walce wylądował w szpitalu podobnie jak Naruto, który chciał zatrzymać Sasuke pod koniec pierwszej serii. Oznacza to, że Orochimaru jeden pojedynek z Erosem wygrał a drugi już widzieliśmy w pełni jednak tam Jiraiya był cześciowo sparaliżowany przez truciznę Tsunade a Orochimaru miał martwicę rąk, nie mógł używać ŻADNYCH technik w dodatku musiał mierzyć się w tym samym czasie z Tsunade. I w tym też pojedynku osłabiony Jiraiya przegrywa z Orochimaru. Można godzinami debatować nad ich siłą i umiejętnościami jednak do tej pory miały miejsce 2 pojedynki między Wężem a Erosem i oba na korzyść Oro. Databooki mówią, że Jiraiya jest delikatnie silniejszy podobnie Itachi więc być może Itachi mówiąc o śmierci w walce na poważnie z Sanninem miał na myśli tylko Jiraiyę ponieważ zdawał sobie sprawę, że jest on trochę silniejszy niż Tsunade czy Orochimaru. Kto wie Manga Naruto kończy się 6 Listopada więc do jej końca zostały 4 chaptery niestety ale odpowiedzi nie poznamy już nigdy. Fakty są jednak takie, że na dzień dzisiejszy to Orochimaru wygrał dwie walki (jedna w młodości gdy opuszczał wioskę a druga gdy obydwoje byli osłabieni w 1 serii) z Jiraiyą i na dzień dzisiejszy to Orochimaru żyje a Jiraiya niestety nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones