PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 325
ocen
8,2 10 1 32325
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Nie wiem czy taki temat był, ale tak jak w temacie kto był albo jest najsilniejszym ninja w świecie naruto. Dzięki technice edo tensei dowiadujemy sie dużo na temat byłych kage, każdy ma swoje wysublimowane i rzadkie techniki czy zdolności. 3 raikage który mógł walczyć pare dni bez odpoczynku, wiemy że 2 tsuchikage zabił 2 mizukage co poszło w dwie strony. Ale był tez 1 hokage który pokonał kyubiego i madare naraz.

barski26

Moim zdaniem jednym z najsilniejszych shinobi był pierwszy hokage - Hashirama Senju. Zresztą na pewien sposób sam Madara go podziwiał, nienawidząc jednocześnie.

Genma

Popieram!

barski26

zawsze najbardziej podziwiałam 4-go, czyli Minato :) Naruto ze względu na Kyuubiego też jest bardzo silny, ale brakuje mu jeszcze tego doświadczenia, dzięki któremu (wierzę w to) przewyższy wszystkich kage. Jednak osoba posiadająca rinnegana i sharingana według mnie jest praktycznie nie do pokonania, także Madara w moim rankingu wygrywa.

użytkownik usunięty
raikiri_

na to pytanie nie da się odpowiedzieć. tu się za dużo zmienia dosłownie z odcinka na odcinek. nagle w połowie Shippuudena okazuje się, że Jiraya zawsze miał sage mode. albo "znikąd" (bo poza tym, że gdzieś tam istnieją sobie inne wioski ninja z ich jouninami i ich kage nic więcej o nich nie wiadomo - poza oczywiśce faktem, że niby 3 hokage to najmocniejszy kage do inwazji orochiego a konoha to najmocniejsza wiocha) pojawiają się osoby mające techniki molekularnej destrukcji (tsuhikage) czy u tych których już znaliśmy jakieś przegięte talenty (susano Itachiego potem Saska). naruto to jedno z takich anime (cześć bleach - o tobie też mowa) że nie da się siły nikogo obiektywnie określić bo ciągle się coś zmienia z powietrza zupełnie. nie wykluczone, że po rozdziale o wielkiej wojne wyskoczy jakiś ninja który ma ultimate fire atack - podpala pierda i unicestwia kontynent - taką ma chakre w życi! to w ogóle przestaje być zabawne - naruto było fajne póki ludzie tam to byli ludzie, teraz na każdym kroku pojawiają się półbogowie. jak się ma "ostateczna broń wioski ukrytego piachu" czyli Gaara ze swoją "ultimate defence" z piachu którego podobnież kiedyś cały świat się obawiał do saska który piach by przemłócił samym susano? kiedyś walki Saska były bomba - jego starcie z Deidarą czy Itachim to poezja. pół kage summit i potem walka z Danzo to już nuda - taktyka "przywołaj susano a ono zrobi wszystko za ciebie" powoli zaczyna dominować... tęsknię za czasami kiedy człowiek jarał się Chidori. teraz jak technika nie rozwala armii całej w sekundę to nie warto jej w ogóle wspominać.

Pal licho z tym, że w połowie serii dowiadujemy się o tylu potężnych shinobi. Gdzieś sobie istnieli i w sumie dobrze, że nie pokazali ich od razu, bo można powoli odkrywać karty. Najbardziej mnie śmieszy rozwój jednak Sasuke i Naruto, którzy z odcinka na odcinek stają się niemalże niezwyciężeni. Przy inwazji Paina aż chciało mi się śmiać jak widziałam jak nasz kochany Uzumaki sam sobie radzi z sześcioma przeciwnikami. To samo tyczy się Sasuke, który ni z tego, ni z owego okazuje się jednym z najsilniejszych w swoim klanie, tylko dlatego że napędza go nienawiść.
Pojawienie się takich postaci jak Tobi, Killer Bee, Raikage czy Tsuhikage odbieram raczej na plus, bo pokazują przeciwwagę dla naszych dwóch głównych bohaterów.

Ja tam kibicuję dwóm braciom z Kumogakure. A i B wymiatają ;D

ocenił(a) serial na 7
raikiri_

Rinnegana i Sharingana ma Tobi, czyli Obito Uchiha. Madara ma rinnegan w obu oczach.

Perenelle

Tak ale Obito nie ma tak potężnego rinnegana jak np nagato i nie ma potęrzniejszego sharingana niż madara tym bardziej że madara ma moc pierwszego hokage a Obito nie i madara ma tyle wersji Przeobrażenia i wdodatku to madara sam siebie odrodził i wygrał ze śmiercią. I to madara tak jakby stwożył mankengou sharingana
PS to jest moja wersja że madara jest potężniejszy a najlepsza jest kaguya

ocenił(a) serial na 7
Naruyowicz

No, też tak uważam. Poza tym mój komentarz jest stary i od tego czasu zdążyło powstać już sporo chapterów i odcinków, a manga "Naruto" została jakiś czas temu zakończona. Nie wiem co z anime.

raikiri_

Już daaaawno przewyższył

raikiri_

Chcę tylko dodać że sam naruto ma uwolnione wszystkie typy natury dodając uwolnienie magnesu, uwolnienie wrzątku oraz uwolnienie lawy

ocenił(a) serial na 9
barski26

Dla mnie najpotężniejsi są Madara Sasuke i Itachi klan Uchiha wymiata pod każdym względem a nawet jeszcze nie pokazali ostatecznych możliwości.

Itachi696

Z Sasuke to przesadziłeś. Killer Bee go ściagał jak chciał.

ocenił(a) serial na 8
Ozimol

A jak się zakończyła walka? ^_^ To prawda Killer Bee był lepszy od Saska w tej walce i zabił go prawie 2 razy jednak młody Uchiha uczył się dopiero swoich nowych zdolności Mangekyou Sharingan-a. Obecnie jest już na innym poziomie niż wtedy i wydaje mi się że ich walka potoczyła by się pod dyktando Uchihy .Ogólnie Kisiel zrobił z klanu Uchiha najpotężniejszy klan w całym świecie Naruto a i myślę że Sasuke opanuje jeszcze jakąś dodatkową pro technikę.Także wymienienie Sasuke jako jednego z najsilniejszych jest jak najbardziej na miejscu , ponadto 1 Hokage, Madara, Itach,i 4 Hokage .

Madara_Lutek

A gdzie Naruto w Twoich najsilniejszych postaciach?

ocenił(a) serial na 8
Ozimol

Nie wymieniłem go bo on i tak zostanie pewnie najsilniejsza postacią tego anime .

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

Jednak nie został. :)

ocenił(a) serial na 8
dirt16

Hm tak z czystej ciekawości kto twoim zdaniem zasługuje na to miano ? :)

ocenił(a) serial na 8
Madara_Lutek

Kaguya Ōtsutsuki. A silniejsi od Naruto są moim zdaniem jeszcze Hagoromo Ōtsutsuki, Madara Uchiha i Obito Uchiha.

Ozimol

No nie przesadził , ponieważ Killer Bee nie dał by rady teraz Sasuke , ponieważ Sasuke osiągną Wiecznego Sharingana , jedno jego użycie Killer Bee , by leżał jak nie czytasz mangi to się nie wypowiadaj ...

FlamerSaske

Dobra ziomek zwolnij.Z mangą jestem na bieżąco,więc jak nic o mnie nie wiesz to się nie wypowiadaj.Moja wypowiedź ma ponad rok,a Ty się bawisz w archeologa i na nią odpisujesz.Wydarzeniaw mandze przebiegły tak,że zmieniam swoje zdanie na temat walki Sasuke z Bee (Sasuke bez problemu by wygrał).Jeszcze jakieś aluzje "ekspercie"?

Ozimol

To fakt

ocenił(a) serial na 10
Itachi696

itachi nie jest najsilniejszy bez edo tensei nie darady nawet painowi

ocenił(a) serial na 10
barski26

1. Harashima Senju
2. Madara
3. Kabuto
4. Orochimaru
5. Naruto postać dynamiczna
5. Sasuke
6. Kage

Najskuteczniejsi i najinteligentniejsi ninja:
1.Kabuto - całokształt
2.Tobi
3. Itachi
4. Shikamaru
5. Naruto - wydawałoby się , że jest totalnym głąbem, ale pomijając obsesję na punkcie Saske, przewyższa taktyką nawet Shikamaru. Bezmózga osoba, nie wymyśla tak dopracowanych ataków.

użytkownik usunięty
ejdziesia

To ja też zrobię taki mały ranking.

1. Madara
2. Itachi
3. Harashima Senju

Najinteligentniejsi

1. Kabuto i Shikamaru
2. Tobi
3. Itachi
4. Kakashi


PS. Naruto nienawidzę - dla mnie to ta postać powinna być trzymana w klatce bo to zwykły debil i idiota a w dodatku drze się jak Eddie Murphy. Straszny jest - a Sasuke w Shippudenie zaraz za nim jest nie do zniesienia. I do tego ten kołek Naruto toczy najgorsze walki = rasengan + miliardy kopii tego wrzeszczącego kretyna

Tez uwazam, za Naruto przydaloby sie nowe Jutsu. Z Sasuke podobnie, to sie robi nudne.

EMERSION

Wg mnie to to wszyscy powinni miec nowe jutsu a szczególnie Kakashi bo niby jest kopiującym ninja a praktycznie nic nie pokazał .

ocenił(a) serial na 10

naruto może jest debilem ale ma bardzo dużo dobrych walk
a sasuke jest wkurzający

ocenił(a) serial na 9
ejdziesia

Ja rozumiem, że to własna opinia, ale Kabuto silniejszy niż Oro? Kabuto stał się kozakiem, bo "zajumał" mu moc. Z resztą czytaj mangę i od razu zmienisz zdanie co do niego.

ocenił(a) serial na 10
Wojt94

SPOILER

Czytam mangę i dlatego wiem co mówię. Jest silniejszy, bo jest Mędrcem Wężowym, jak Naruciak Żabim i dorównuje boskiej mocy Riduko ( spoiler : jeżeli czytałeś ostatni chapter, to wiesz o co chodzi. Tylko osoby, które zdobyły zdolność Senjutsu, mogą się równać z Jubitobito ) , a nawet Hashiramą.

Ten ranking stworzyłam już dawno, ale nadal jest dość aktualny. Odnosił się do martwego Orochimaru bez rąk, który zatrzymał się się w miejscu, kiedy Kabuciak niesamowicie się rozwijał. Kabuto w teraźniejszej fazie jest silniejszy fizycznie od Orochimaru, ale jak będzie dalej tak tkwił w miejscu , to umrze z głodu :):)

No chyba że Czcigodny Wąż zostanie Mędrcem, to wtedy automatycznie idzie do góry w rankingu najsilniejsi.

Teraz wiem, że numer jeden w rankingu "Najinteligentniejsi i najsprytniejsi " ma Orochimaru. To wiem dzięki mandze. Nie wiedziałam, że był w stanie przewidzieć tyle rzeczy, wejść tak głęboko w sprawy dawnych klanów, posiąść ich mądrość i wykorzystać (Uchiha, Uzumaki), zabezpieczyć się przed śmiercią jak Lord Voldemort w HP :). Tak mi teraz przyszło do głowy. Bardzo podobne postacie. Dzieciństwo, cele, zabicie mentora itd.

ocenił(a) serial na 7
ejdziesia

Coś mi się wydaje, że Orochimaru nie zabił swojego mentora, tylko trzeci umarł po użyciu Shiki Fujin. Jednak również widzę podobieństwo Orochimaru do Voldemort'a.

ocenił(a) serial na 8
ejdziesia

"Czytam mangę i dlatego wiem co mówię. Jest silniejszy, bo jest Mędrcem Wężowym, jak Naruciak Żabim i dorównuje boskiej mocy Riduko ( spoiler : jeżeli czytałeś ostatni chapter, to wiesz o co chodzi. Tylko osoby, które zdobyły zdolność Senjutsu, mogą się równać z Jubitobito ) , a nawet Hashiramą."

Czytałem mangę oraz oglądałem anime i nie zauważyłem aby osoby używające Senjustu równały się z Obito posiadającym Moc Sześciu Ścieżek. Naruto i Hashirama używali senjustu a Obito robił z nimi co chciał zbytnio się przy tym nie wysilając. Senpō: Myōjinmon Hashiramy, Rasenshurikeny Naruto nie zadały Obito żadnych obrażeń. Rikudo Obito jest o wiele silniejszy od Hashiramy i Madary (zanim zdobył tę moc). W ogóle uważam, że osoby posiadającej Rikudo Senjustu nie da się w żaden sposób pokonać i nie można się z nią równać. Nawet zniszczenie ciała nic nie da bo kończyny odrastają.

ocenił(a) serial na 7
Wojt94

Właśnie! Bez mocy Orochimaru Kabuto nie byłby aż tak silny.

ocenił(a) serial na 7
ejdziesia

Zgadzam się z tamtą listą !!!

barski26

1. Mū
2. 3 Raikage
3. Harashima Senju
4. Madara Uchiha (Z tym Rinnegan'em to juz przesadzili)
5. Nagato(Jakby mial wiecej doswiadczenia to przeruslby ich wszystkich)
Jednoznacznie nie da sie okreslic kto jest najsilniejszy poniewaz ciagle wychodza postacie z coraz to silniejszymi Jutsu.

Najinteligentniejsi
1. Shikamaru ( Fajna postac ale nie wykozystuja jego calego potencjalu)
2. Kabuto
3. Tobi
4. Kakashi
5. Itachi

P.S. Zauwazyliscie, ze nikt nie rozwija Byakugan'a. Super technika oczna silniejsza od Sharingan'a i tak ja sobie pozostawili, mozna by bylo zrobic mix w jednym oku Byakugan a w drugim Sharingan. tworcy coraz bardziej niszcza to anime.

EMERSION

Nie ma to jak Naruto, jeszcze w rok temu uwazalem Mu za najwiekszego koksa z jego rozszczepieniem molekularnym, kilka chapterow i madara teraz rozwala wszystkich ninja pierdnieciem ....

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Dlaczego uważasz, że 3 Raikage jest silniejszy od Hashiramy?

dirt16

Uważałem, że 3 Raikage był silniejszy od 1 Hokage głównie ze względu na to co pokazał podczas walk z siłami ninja. Niesamowicie potężna defensywa, która przetrzymała Rasenshurikena, niesamowita szybkość niemalże dorównująca szybkości Naruciaka w Sage i jego ofensywa, głównie Hell Stab, który potrafił przeciąć wszystko, myślę że to były główne powody dla których uważałem, że 3R>1H, nie zapominaj, że pisałem to w 2012 a wtedy nie wiedziałem, że Hashirama posiada Sage, 10000 rąk, Drewnianego smoka itp. a wiedziałem o nim tyle co z opowieści innych ninja i fillera w postaci walki Hashiramy i Madary.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

W sumie tak. Myślałem, że już wcześniej gdzieś było wytłumaczone, że Hashirama potrafi to wszystko.

dirt16

Nie przypominam sobie by ktokolwiek wcześniej wspominał coś na temat Shin Sūsenju.

dirt16

To dla mnie mniej więcej teraz to będzie tak wyglądać, chociaż mam obiekcje:

1. Kaguya Ōtsutsuki
2. Hagoromo Ōtsutsuki
3. Madara Uchiha
4. Obito Uchiha
5. Naruto Uzumaki / Sasuke Uchiha
6. Might Guy
8. Kakashi Hatake
9. Hashirama Senju
10. Nagato
11. Tobirama Senju
12. Mu
13. Minato Namikaze
14. 3 Raikage
15. 2 Mizukage
16. Onoki
17. Itachi Uchiha
18. Kabuto Yakushi
19. Jiraiya
20. Orochimaru

-----------------------------------
no i hall of fame
Hamura i Shisui

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Wszystko mogę zrozumieć, ale Kakashi silniejszy od Hashiramy? Chyba nie doceniasz Boga Shinobi. Według mnie Hatake nawet mimo tych wszystkich power-upów które otrzymał nie byłby w stanie go pokonać. Perfekcyjne Susanoo to chyba jego najsilniejsza technika ale Hashirama niszczy je bez problemu za pomocą Chōjō Kebutsu. Chidori czy nawet Rasengan też mu nie pomogą bo Hashirama tworzy bardzo trwałe kopuły z drewna które go ochronią (nawet Bijūdama nie dała rady się przebić). Nawet jeśli Kakashiemu udało by się go w jakiś sposób zranić to Hashi ma ogromne zdolności regeneracyjne (dużo lepsze niż Tsunade). Ponadto siła i szybkość Hashiramy stoją na wyższym poziomie niż Kakashiego ponieważ używa Trybu Mędrca. Dużym atutem Kakashiego jest niematerialność dzięki której tak jak Obito nie można go trafić, jednak jeśli chce pokonać Hashiramę to musi się w końcu zmaterializować a wtedy Hashi go załatwia.
Czy Kakashi ma jeszcze jakieś asy w rękawie?

dirt16

Kakashi nie byłby nawet w mojej top 10 gdyby nie te power up'y. Szczególnie ostatnie rozdziały z Kaguyą, gdzie w parę sekund był w stanie skopiować całe perfekcyjne Susanoo, dla porównania kopiowanie technik Zabuzy wymagało od niego trochę wysiłku i czasu, tak więc mogę postawić teorię, że jeśli techniki leczenia Hashiramy nie opierają się na Mokutonie, Kakashi będzie w stanie je skopiować. Druga sprawa, Hatake posiada dwa Mangekyo, a to czyni go posiadaczem potężnych iluzji, jak np. Tsukuyomi, do pakietu pewnie dojdzie jeszcze Amaterasu, nie jestem pewien ale te shurikeny, które rzucił swoim Susanoo są chyba z tego zrobione. No i na koniec najlepsze - Kamui. Ataki Hashiramy bazują głównie na kontakcie fizycznym i wysysaniu chakry, odkąd Kakashi posiada nie materialność, 10000 rąk czy drewniany smok są bezużyteczne, tak 1 Hokage posiada wielką defensywę, jednak Kamui można używać również ofensywnie, nie wydaje mi się by drewniana kopuła przetrzymała atak Kamui. Hashi posiada wielką szybkość w Sage, jednak Kamiu daje wielkie pole do popisu Kakashiemu, w ostatnich chapterach Kaguya zaabsorbowała w cholere chakry i Zetsu powiedział, że teraz jej szybkość jest większa niż szybkość pozostałych wtedy Kakashi użył Kamui-Raikiri i zadał jej poważne rany. Kamui można również używać by zmylić wroga i zaatakować z innej strony. Tak więc podsumowując Mokuton<Amaterasu, każdy atak Hashiramy<Kamui, każda obrona Hashiramy>Kamui, leczenie<Sharingan, szybkość w Sage<Kamui + bonus w postaci technik iluzji.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

"tak więc mogę postawić teorię, że jeśli techniki leczenia Hashiramy nie opierają się na Mokutonie, Kakashi będzie w stanie je skopiować."

Ale opierają się na Mokutonie, a raczej na komórkach Hashiramy. Chodzi mi o tę technikę:
http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Chiyu_no_Chikara
Tak więc skopiowanie jej przez Kakashiego mamy z głowy.

Nie wiadomo też czy Kakashi może używać Tsukuyomi. To, że posiada dwa Mangekyo Sharingany jeszcze nic nie znaczy, ponieważ wielu je posiadało a tej techniki używał tylko Itachi. Podobnie jak Kotoamatsukami może używać tylko Shisui a Kamui tylko Kakashi i Obito tak jest prawdopodobne, że Tsukuyomi może lub potrafi używać tylko Itachi.
Ponadto Hashirama w walkach z Madarą nigdy nie padł ofiarą iluzji (a wiadomo, że Madara > Kakashi), więc dlaczego miałby paść w walce z Kakashim?
Co do tego Amaterasu to nigdzie nie jest powiedziane, że shurikeny są z niego zrobione. Próbowałem nawet znaleźć powiązania ale nie znalazłem. Dopóki nie jest potwierdzone, że Kakashi może używać Amaterasu to nie można wymieniać tego w kategorii jego technik.
Kamui-Raikiri to rzeczywiście mocna technika i Kakashi mógłby dzięki niej zranić Hashiramę, ale tak jak już napisałem wcześniej, Hashirama zregeneruje się za pomocą Chiyu no Chikara. Nie widzę u Kakashiego techniki która mogłaby tak mocno zranić Hashiramę, że ten nie potrafiłby się zregenerować.
Kakashi może wciągać do innego wymiaru wiele rzeczy za pomocą Kamui, ale nie wiadomo czy potrafiłby zrobić to ze Statuą Tysiąca Rąk. Gdy Kaguya stworzyła wielką Gudoudamę Kakashi powiedział, że Kamui nie jest w stanie przenieść czegoś tak wielkiego. A Statua Tysiąca Rąk też jest ogromna.
Ponadto gdy Kakashi przenosi coś za pomocą Kamui to musi być zmaterializowany, a wtedy jest podatny na ataki i Hashirama może go z łatwością zranić. To jest właśnie wada tej techniki.

dirt16

W momencie gdy Kakashi odpalił perfekcyjne, Sasuke go nie używał, a to by mogło oznaczać, że skopiował je z pamięci, a to by oznaczało że może używać Tsukuyomi i Amaterasu.

Nie tylko Itachi używał Tsukuyomi, Madara również użył jego ulepszonej wersji. Kakashi nie musi używać Tsukuyomi, użytkownicy Sharingana specjalizują się w tworzeniu iluzji co np. udowodnił Sasuke pokonując Danzo.

Skąd wiesz, że Hashirama nigdy nie padł ofiarą iluzji?

Nie ma potwierdzenia, że Kamui Shurikeny są zrobione z Amaterasu, to nie znaczy że są słabe, wydaje mi się że to ulepszona wersja Yasaka no Magatama. Kamui Shuriken ma tą przewage, że wchodząc i wychodząc z wymiaru zawsze trafi cel i może to robić z każdej strony.

Chiyu no Chikara raczej nie zregeneruje odciętej głowy, iluzja + Kamui, lub po prostu Kamui Raikiri i po Hashiramie. Shin Sūsenju nic nie zdziała przeciwko Kamui Raikiri, lub Hatake wbija swoim Susanoo w powietrze poza zasięg statuy i nawala Kamui Shurikenami odcinając ręce.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

zapominacie o jednej waznej kwestii. Kakasz traci te wszystkie power-upy i sharingana (którego dostał na moment z 'zaswiatow' lol) i aktualnie nie jest juz zadnym kopiujacym ninją

bini0l

Tak, podobnie jak Might Guy, który jeździ teraz na wózku, lub Naruto, który nie posiada już wszystkich bestii. Liczymy siłę bohaterów w momencie zenitu.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Czaję. Ale taka mała uwaga - Naruto po finale nadal może używać mocy innych Bijuu (chociazby the last to pokazuje/ a niby kanon)

bini0l

Sorka, jeszcze nie widziałem The Last.

ocenił(a) serial na 8
bini0l

Tak to można by wymienić jeszcze kilka postaci. Na przykład Kabuto traci moc po tym jak Orochimaru wyssał swoją chakrę z jego ciała. Obito i Madara też tracą Rikudō Senjutsu gdy wyciągnięto z nich ogoniaste bestie, ten pierwszy traci też Rinnegana.

ocenił(a) serial na 8
EMERSION

Nawet jeśli Kakashi zniszczy statuę tysiąca rąk Kamui Shurikenami to przecież Hashirama przez to obrażeń nie odniesie.

I skąd wiesz, że Kakashi mógłby uciąć głowę Hashiramie za pomocą Raikiri Kamui? Nigdy mu się coś takiego nie udało. Wielkość ręki Kakashiego pozwalałaby mu na przebicie gardła Hashiego na wylot, ale nie na całkowite ucięcie, a taką dziurę w szyi Hashirama mógłby bez problemu zregenerować. Przecież gdyby umiał ścinać głowy za pomocą Raikiri, to uciąłby ją Kaguyi załatwiając sprawę, zamiast ranić jej ramię.

"Skąd wiesz, że Hashirama nigdy nie padł ofiarą iluzji?"

Madara ma Wiecznego Mangekyo Sharingana, czyli silniejsze dojutsu od Kakashiego. Mimo to w walce z Hashiramą nie udało mu się zastosować na nim iluzji.

Myślę, że Hashirama też miałby trudności ze zranieniem Kakashiego, ponieważ Hatake unikałby jego ataków uciekając za pomocą Kamui. Walka trwałaby do czasu aż któremuś z nich skończyłaby się chakra. A jak wiadomo Hashi ma więcej chakry od Kakashiego.

W ogóle to u mnie tak ranking wygląda:
1. Kaguya Ōtsutsuki
2. Hagoromo Ōtsutsuki
3. Madara Uchiha (Rikudō Senjutsu)
4. Obito Uchiha (Rikudō Senjutsu)
5. Naruto Uzumaki / Sasuke Uchiha
7. Hashirama Senju
8. Might Guy / Kakashi Hatake
10. Tobirama Senju
11. Hiruzen Sarutobi
12. Nagato
13. 3 Raikage
14. Minato Namikaze
15. Itachi Uchiha
16. Gengetsu Hōzuki / Mū
18. Jiraiya (Sage Mode)
19. Kabuto Yakushi (Sage Mode)
20. Orochimaru
21. Onoki
22. A (4 Raikage)

Dalej można wymienić resztę Kage, członków Akatsuki.

Sarutobiego postawiłem tak wysoko ze względu na to co inni shinobi o nim mówili, jaki w przeszłości był potężny. Gdyby nie to byłby kilka pozycji niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones