PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648460}

Nashville

7,1 1 191
ocen
7,1 10 1 1191
Nashville
powrót do forum serialu Nashville

Wiadomo coś jaka jest oglądalność 2 sezonu? I czy serial ma szanse na 3 sezon?


ocenił(a) serial na 8
Ariel2400

Małe prawdopodobieństwo że powstanie 3 sezon Nashville, (niestety!) wyniki oglądalności pokazują ze serial jest na wylocie. Oczywiście nie jest to potwierdzone ale znajduje się w zagrożeniu. Zresztą patrząc na zainteresowanie na filmweb, w Polsce jest garstka osób które go ogląda, wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Ariel2400

Witam. 18 odcinek zbliza sie wielkimi krokami, czyli koncowka sezonu jest juz blisko. Nie mam informacji na temat 3ciego sezonu, natomiast wydaje mi sie, ze jest za duzo rozpoczetych watkow, ktore ciezko bedzie zakonczyc w 2 czy 3 odcinkach. Strasznie dziwi mnie fakt, iz ten serial jest tak malo popularny (nie mowie tu o polsce, bo kto normalny oprocz mnie slucha i interesuje sie muzyka country i kultura poludniowych stanow?) ale w USA, gdzie powinien miec (teoretycznie?) najwieksza ogladalnosc. Mam nadzieje na kolejne epizody, wiecej fenomenalnej muzyki i dobrej zabawy, a co bedzie? no coz, przyzwyczailem sie, ze telewizja amerykanska potrafi zaskoczyc w pozytywnym i negatywnym stopniu. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Ariel2400

Będzie!!! :)

"Wiadomość o tym, że obaj aktorzy podpisali umowy na bycie w stałej obsadzie trzeciego sezonu jest potwierdzeniem plotek, że jego zamówienie jest raczej formalnością."

:D :D :D

ocenił(a) serial na 9
agido16

To super!

ocenił(a) serial na 10
Ariel2400

Też się cieszę!!! <3

ocenił(a) serial na 5
agido16

A to niespodzianka, nie przypuszczałam, że serial dotrwa do drugiego sezonu, a tu trzeci się szykuje ;]

ocenił(a) serial na 5
agido16

To już oficjalnie potwierdzone.

ocenił(a) serial na 10
creep_

"Hold on to your cowboy boots! The country-music-themed drama, ‘Nashville,’ has been renewed for its third season on ABC."

Więcej informacji:

http://tasteofcountry.com/abcs-nashville-renewed-for-season-three/

Muszą poprawić oglądalność, bo 4tego już raczej się nie doczekamy, a tego byśmy nie chcieli. Prawda? : )

ocenił(a) serial na 5
hugx_cyber

Eeee. Nie płakałabym po Naszwil.

creep_

Ja też nie, ale przyznam, że miło i przyjemnie się ogląda Nashville. Już nawet mimo niektórych aktorów, którzy słabo grają.

ocenił(a) serial na 5
itmakesmesmile

Dokładnie - to jest po prostu przyjemny serial(ik).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones