PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648460}

Nashville

7,1 1 191
ocen
7,1 10 1 1191
Nashville
powrót do forum serialu Nashville

Jak wyzej bo wydaje mi sie, ze w Polsce nikt tego nie oglada. Wystarczy spojrzec na filmweb, ocen aktorskich jak na kilku-sezonowy serial nie ma prawie wcale, na forum cisza itp.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Tak, ja to oglądam

gleek003

wreszcie jakis odzew na tym forum :P
ogladasz online czy moze leci to na jakims kanale w tv?

ocenił(a) serial na 9
keteek

Niestety to nie leci na żadnym kanale u nas

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
keteek

Świetny serial, nie rozumiem dlaczego jest niedostępny w wersji z napisami polskimi ani w wersj DVD, chętnie bym go poleciła znajomym.

Ewencja

zbyt male zainteresowanie wsrod polskiego spoleczenstwa - prawo popytu i podazu

ocenił(a) serial na 9
keteek

No nie wiem. Odwiedź piknik Country i zapytaj ludzi czy znają ten serial i czy oglądają. Ja zapytałem paru ludzi i skończyło się na wymienianiu ulubionych piosenek :)

ocenił(a) serial na 10
keteek

Oczywiście, że oglądam! Jeden z moich ukochanych seriali! Teraz oglądam na bieżąco najnowszy sezon. Mam wrażenie, że przeniesienie do innej stacji serialowi nie posłużyło ale i tak bardzo się cieszę, że nadal go kręcą!

ocenił(a) serial na 9
keteek

Fantastyczny serial! Ubolewam nad tym, że nie można go nawet w prosty sposób wyszukać na Filmwebie, po wpisaniu "Nashville" wyskakują jakieś inne filmy o tym samym tytule.
Serial jest świetny: muzycznie, scenariuszowo, aktorsko. Dlaczego nie trafił u nas do dystrybucji, dlaczego nie ma polskich napisów?
Nie rozumiem!!!

keteek

Od dzisiaj w całości dostępny na Prime Video (z polskimi napisami).

ocenił(a) serial na 8
Amerrozzo

Na to czekalam! Zabieram sie za ogladanie

ocenił(a) serial na 7
MartynaGG

aktualnie jest gdzieś dostępny?

keteek

Zacząłem oglądać i dla mnie jest idealny od pierwszego odcinka. Świetny amerykański serial, poziomem wykonania przypomina mi Justified. Cały czas coś się dzieje, tylko tematyka inna. Oglądam na platformie Hulu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones