PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 450
ocen
7,3 10 1 15450
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Istna tragedia. Wprawdzie siostrzyczka jest sympatyczna, i nie da się jej nie lubić, ale nijak ma się
do tego serialu, a właściwie do serialu kostiumowego umiejscowionego w tym okresie, bo, co do
zasady, Reign pod tym względem pozostawia wiele do życzenia...

Ale nie to było najgorsze, a ten cały sztuczny dramatyzm, problemy Greer, i do tego ta rozmowa
Franciszka z Bashem, czułem się jakbym oglądam brazylijską telenowele, i brakowało tylko by
rzucili się sobie w ramiona... Całość była tak sztuczna i nierealistyczna, że już gorzej być nie mogło...

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Eeee przesadzasz. Mi się odcinek bardzo podobał. Ten sezon może jest odrobinę gorszy od pierwszego ale mimo wszystko odcinki wciągają. Zdziwiło mnie pojawienie się córki Katarzyny, nawet nie wiedziałam, że ona istnieje. Pewnie niezłe kłopoty będzie z nią miała. Ciekawe rzeczy dzieją się między Lolą a 'Narcissem'. Końcówka genialna, aż miałam ciarki co się zdarza nieczęsto. Jedyne czego mi brakuje to spiski Katarzyny..

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

Wkurzya mnie w tym serialu Lola i ten jej wyraz twarzy. Może Franciszek źle zrobił "wykorzystując ją" ale z drugiej strony no nie mógł jej przecież powiedzieć że zabił Henryka (btw. szkoda że umarł .. ) . A Narycyzek faktycznie ja tylko wykorzystał, i jeszcze ten liść co od niej dostał... " Ciesze sie że rozważasz dawanie " :D haha. dobre. Może jednak się naparwde zakocha w Loli :)

ocenił(a) serial na 6
linhthing

No cóż, niby nie mógł jej powiedzieć o tym, że zabił Henryka, ale mógł wyjawić, że ten go szantażuje, i zmusza do podejmowania określonych decyzji... Ale podjął decyzje, by nie mówić jej niczego, i w efekcie Lola zrobiła to co zrobiła - sam jest sobie winien. A Narcisse jest świetny, bo nie jest takim oczywistym bohaterem, i sam motyw z Lola też nie najgorszy, szczególnie że nie musi to być kwestia uczucia, a zabezpieczanie się, bo przecież Maria nie zabije ukochanego swojej przyjaciółki, i podobnie Franciszek, bo jakby nie patrzeć Lola jest matką jego dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones