PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 466
ocen
7,3 10 1 15466
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Interesujące. Nie spodziewałem się, że zobaczymy scenę gwałtu na Marii, a
jednak, miłe zaskoczenie, i to pomimo tego, że sama scena pozostawia wiele do
życzenia.... Katarzyna tradycyjnie była świetna, ale niestety to wszystko.
Najbardziej nie podoba mi się kierunek w którym zmierza historia Lorda
Castleroya i Greer.

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Dla mnie odcinek był fantastyczny, trochę mniej bajkowy i słodki jak cała formuła serialu. Maria powoli staje się taka jak Katarzyna, nawet na końcu w sali tronowej miała jej suknię i jej sposób mowy i poruszania się. Piękna scena i przemowa Katarzyny do Marii odnośnie tego gwałtu o jej roli i miejscu w historii.

Myślę, że Lord Narcisse nie jest zły, to taki antybohater ale pewnie go zabiją w następnym odcinku typowo serialowym schematem - przybliżyć postać, rozwinąć, nawrócić i zabić....

morgana000

a właśnie, wracając do sceny Katarzyny i Marii, czy ktoś się orientuje, co to za muzyka leci w tle kiedy Katarzyna pod koniec mówi, aby Maria jej zaufała? ta muzyka już kilkakrotnie pojawiła się w tym sezonie, ale nigdzie nie mogę znaleźć tytułu.

lolcia4

take control - Kodaline

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Moim zdaniem odcinek był tak świetny, że mogę go postawić na drugim miejscu zaraz po tym odcinku z pierwszego sezonu, w którym Katarzyna zatruła monety bodajże i taka rzeź była (o ile dobrze pamiętam) :D całą scenę rozmowy Katarzyny z Marią przeryczałam a nie często mi się to zdarza.. Takie emocje, strasznie na mnie wpłynął ten odcinek. Później podczas ostatniej rozmowy z Franciszkiem od razu miałam łzy w oczach. Mówcie co chcecie ale odcinek cudooo ! :)

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

No fakt, naprawdę dobry odcinek, chyba najlepszy w tym sezonie. A kolejny to już mid-season finale, więc powinno być jeszcze bardziej hardcorowo ;P

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Też uważam, że był naprawdę świetny. Napięcie odpowiednio utrzymane, scena po gwałcie z Katarzyną...coś niesamowitego. Miałam ciary na całym ciele, i jak zostało wspomniane, polecała łza czy dwie, a sie to nie zdarza. Fajnie, ze coś się dało wycisnąć z tego serialu, pomijając słodycz.

boogiebooo

Ojej, niespodziewałam się tego. Brutalne, okrutne. Jestem uczulona na tego rodzaju krzywdy... Byłam roztrzęsiona po tym odcinku. Jak ostatnie nie wzbudzały we mnie emocji, jakby stracili ten ogień, tak ten odcinek naprawdę mocny, pod każdym względem. Wzruszająca Mary, Katarzyna mistrzowska jak zawsze. Zagrane doskonale + "Take control", dodatkowo wzbudza emocje. Najlepszy odcinek w tym sezonie.

Herushingu

A może ktoś wie jak nazywa się utwór, który leci w tle podczas rozmowy Mary i Condiego, przed ogłoszeniem zaręczyn (ok.25minuta)?
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc;)

ocenił(a) serial na 6
3MNN

Wizard Dance - Joseph Aldenzee

Herushingu

dziękuje :)

ocenił(a) serial na 6
3MNN

np

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones