PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 466
ocen
7,3 10 1 15466
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

Ubolewam nad tym, że wszystko stało się takie sztuczne... Niczego złego nie moge powiedziec jedynie o postaci Katarzyny - niejezdnoznacznie można określić jej charakter, potrafi byc okrutna, a po chwili dobra! Pomyślałam -no świetnie! Ale co się dzieje z resztą??
1) Maria i Bash - dlaczego dziewcze tak łatwo zapomnialo o wielkiej miłości do Franciszka? Czy to normalne? Bez żadnych ogródek pozwala sobie, zeby braciszek ukochanego wsadzal jezyk w jej buzie.. Ja rozumiem stytuacje, ale chociaz chwila zastanowienia, wyrzutów sumienia?
2) Franiszek i Lola - czy tu juz na prawde kogos poyhebalo? Mogło by być tak ciekawie jakby zakochany Franciszek wrócił i walczyl o Marie. Po co mieszac w to Lole? Przyjaciółka ukochanej ot tak wchodzi do łóżka delfina... No gdzie tu logika???

Zawiodłam się okrutnie:(

ocenił(a) serial na 6
Olipatka

Maria jest królewskiej krwi, a ci rzadko kiedy wychodzili z miłości, a i tak ma sporo szczęścia, jako że Bash jest lepsza wersją braciszka. Poza tym nikt jej do tego nie zmusza, sama podjęła takową decyzje, ślub się zbliża, i czy tego chce czy też nie, to w noc poślubną będzie musiała się oddać Bashowi, a następnie dać mu dziedzica... W przypadku Franciszka i Loly to też nie mogę w to uwierzyć, Franciszek twierdzi, że kocha Mqrię, ale idzie do łóżka z jej przyjaciółką, co wiadomo, że by ją zraniło, i podobnie sprawa ma się z Lolą...

ocenił(a) serial na 10
Herushingu

Ludzie królewskiej krwi rzadko kiedy w ogóle się w sobie zakochują.. A tu prosze, dziewoja kocha jednego, potem drugiego xD Miłość to ludzkie uczucie i pozycja społeczna nie robi tu żadnej róznicy... Więc, gdzie sa wyrzuty sumienia?? Każdy by je mial, a juz na pewno taka dobra duszyczka jak Maria ;)

Herushingu

Ale przecież ona też go zraniła, tylko nie poszła jeszcze do łóżka z Bashem, ale na to pewnie niedługo poczekamy :D Skoro ona tak łatwo o nim zapomniała i rzuciła się w objęcia jego brata, to co on nie może tego samego z jej przyjaciółką? Ale sama Lola, fakt, postapiła głupio. Maria to jej najlepsza przyjaciółka, a ona idzie do łóżka z jej byłym ukochanym, wtf? :d W tym serialu wszystko się musi sprowadzać do romansów eh.

ocenił(a) serial na 6
nutria_00

Ale Maria ma zobowiązania względem Basha, w końcu ma zostać jego małżonką, i chyba lepiej powoli się przyzwyczajać, aniżeli trzymać się od niego na dystans do ślubu, by w trakcie pokładzin mu się oddać, i tak co najmniej do czasu zajścia w ciąże. Poza tym Bash nie byłby zapewne zadowolony z takowego układu, i zwyczajni by się wycofał....

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Przypominam, że to Maria na oczach Francisa wzięła się za jego brata i nie widzę nic dziwnego w tym, że chłopak musi sobie odreagować, kiedy jego ukochana bawi się najlepsze z jego bratem. A niedużo wcześniej mówiła Francisowi, że go kocha.... A Lola... trudno ją w tej sytuacji ocenić, to nastolatka...i (że tak powiem) dawno przez nikogo nie ruszana, więc wydaje mi się, że ma prawo do odrobiny cielesności, a Francis się napatoczył w dodatku wolny jak ptak ;) dlaczego miałaby sobie odmawiać? Jeżeli mamy mówić o kimś coś złego to tylko i wyłącznie o Mary.

Herushingu

Maria była królewskiej krwi i wyszła za mąż z miłości za Henryka Stewarta...

Olipatka

Zgadzam się co do postaci Katarzyny. Profesjonalizm w każdym calu. Dla mnie jednak niezrozumiałe jest koloryzowanie całej historii, dzieje Marii Stuart są ciekawe same w sobie. Po co dokładać?! Katarzyna Medycejska cudzołożnicą... Diana de Poitiers poganką...i umknął im fakt że była ciut starsza od Henryka.
Chyba pominąwszy mistrzostwo Megan Follows, w miarę realistyczna postacią jest sama Maria z tym swoim słomianym zapałem i kochliwością. A już Maria de Guise powaliła mnie na łopatki...

ocenił(a) serial na 6
Olipatka

Mi podobał się pierwszy pocałunek Basha i Mary, jednak sądziłam, że jako zaręczeni będą bardziej jak przyjaciele....Przez te wszystkie pocałunki z Bashem uczucia Mary są dla mnie trochę mniej autentyczne... A co do Loli, zauważyłam niedawno, że jest w openingu, więc pewnie odegra jakąś większą rolę i sądzę, że nie tylko przez dziecko, ale też przez to, że jakoś bardziej zbliży się do Francisa (emocjonalnie). Nie jestem jeszcze ani TEAM BASH ani TEAM FRANCIS, ale i tak wolałabym, żeby Francis nie uganiał się za innymi będąc mężem Mary.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Marvel_Studios_3

Więc... mężczyźni mogą być wulgarni a kobiety nie? Seksiści, seksiści wszędzie :/

proxbiala

ja nie jestem wulgany a kobieta nie wypada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Olipatka

halika to nie swiat wedlug kiepskich XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones