PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372862}

Nauka jazdy

6,3 1 918
ocen
6,3 10 1 1918
Nauka jazdy
powrót do forum serialu Nauka jazdy

Zmarła Małgorzata Mandryk która wraz z Grzegorzem Stasiakem była instruktorem jazdy w serialu "Nauka jazdy", zmarła w listopadzie 2011.

ocenił(a) serial na 4
sebastian22221

oj zaraz się rozpłaczę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
sebastian22221

Ile lat miala?

kruk581

śp. Małgorzata Mandryk


ur. 1958-11-06 zm. 2011-11-21

Zmarła w wieku 53 lat

ocenił(a) serial na 9
sebastian22221

Dzieki Wielkie

ocenił(a) serial na 9
sebastian22221

Wiadomo jaki był powód śmierci? Wszędzie szukałem, ale zero informacji. Wielka strata, bardzo przyjemna babka.

mati113

Jak jedna osoba napisała: "Gosia zmarła z winy lekarza idioty!!!
Lekarz pogotowia który przybył na miejsce stwierdził że Gośka ma problemy gastryczne.
W rezultacie pozostawił ją bez opieki medycznej po pęknięciu tętniaka. Zmarła na krwotok podpajęczynówkowy.

ocenił(a) serial na 9
sebastian22221

A nie wiadomo, co dalej? Czy lekarz został ukarany?

mati113

Tego nie wiem ale powinien, naprawdę szkoda tej babki, taka wesoła kobieta to była [*]

ocenił(a) serial na 9
sebastian22221

Dziękuje za informacje. Faktycznie strata ogromna. Jeśli ktoś jest zainteresowany w okolicach 13, 14 z czymś na TVN Turbo od poniedziałku do piątku leci "Nauka Jazdy". Czasem 1, a czasem 2 odcinki.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
mati113

Bardzo wątpliwe. Zawsze wszystko jest zamiatane pod dywan i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

sebastian22221

Szkoda, wydawała się bardzo sympatyczna. Pozytywnie nastawiona do ludzi i cierpliwa.

ocenił(a) serial na 7
sebastian22221

Powiem szczerze - szok jak to czytałem na portalu. Chciałbym mieć taką ciocie - ten humor bezcenny.

kunapwd

Witam Wszystkich,ja niestety dopiero dziś dowiedziałem się o śmierci śp MAŁGOSI i szok!/w całym trójmieście/ CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI