PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467672}
6,4 9 187
ocen
6,4 10 1 9187
5,5 4
oceny krytyków
Naznaczony
powrót do forum serialu Naznaczony

Żeby powstał drugi sezon ? ( jest to według mnie najlepszy polski serial)

ocenił(a) serial na 9
PatrykGar

Daje miejsce 3 - zaraz po Odwróconych i Krew z Krwi.

ocenił(a) serial na 8
PatrykGar

Nie wiem czy najlepszy, ale chyba jeden z bardziej niedocenianych. Bardzo małą widownię potrafił wokół siebie skupić, a to był naprawdę dobry serial. Nie widzę wielkiej szansy na kontynuację, tak jak powiedziałem- niestety nie cieszył sie wielkim odbiorem.

ocenił(a) serial na 8
kamil_9414

Ten serial był transmitowany w złym czasie antenowym. Puszczali go w środy o 20:45 albo 20:30 w tej samej porze na TVP1 w dniu premiery serialu leciał mecz Ligi Mistrzów Bayernu Monachium więc TVN sam sobie zaszkodził nieodpowiednią polityką marketingową bo wiedząc jaka jest konkurencja puścili premierę dobrego serialu w tym samym czasie efekt mecz oglądało 5,5 mln widzów a serial 2,8 mln (choć po premierze podawano 2mln) chociaż to itak całkiem dobry był wynik ale tak byłby pewnie dużo lepszy . Ja zacząłem oglądać od 2 odcinka (również z powodu meczu) i gdyby nie to, że oglądnąłem w sieci odcinek 1 to bym dalej nie oglądał tego serialu bo bym nie kumał o co chodzi. Co dwa kolejne odcinki znów witała Liga Mistrzów na TVP1 i oglądałem ten serial w necie a to wcale takie wygodne nie jest. Zdecydowanie to zaszkodziło temu serialowi.

Mayhem91

własnie nie wiem kto podejmuje decyzje czasami w tych telewizjach , jak to maja byc znawcy od marketingu to wszystkich by trzeba wywalic na zbity pysk, bo serial był dobry

kamil_9414

bo widownie sie biduje i przyzwyczaja nie tak ot sobie,

PatrykGar

Dokładnie. Ostatnio przypomniałam sobie ten serial i był naprawdę dobry, inny niż te wszystkie telenowele i tak dalej. na drugą serię pewnie nie mamy co liczyć.

PatrykGar

na pewno jeden z najlepszych ostatnich 20 kilku lat, słabo rozreklamowany bo dobry a na takie gówna maja kase zeby promocje robic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones