PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262318}

Nie ma to jak hotel

The Suite Life of Zack and Cody
6,7 25 809
ocen
6,7 10 1 25809
Nie ma to jak hotel
powrót do forum serialu Nie ma to jak hotel

Chyba

ocenił(a) serial na 8

Najlepszy ze wszystkich aktorskich seriali Disneya : ) Śmieszny, przyjemny i nie tak głupi jak te
nowe Jessie czy Nadzdolni. Teraz to ogólnie nie oglądam Disney Channel, bo samo badziewie
puszczają. A jak jest coś lepszego, to budź się w środku nocy bo leci np. Nowa Szkoła Króla.
Tęsknię za dawnymi czasami.

ocenił(a) serial na 7
natka17_1998

Podpisuje się pod tym wszystkimi częściami ciała.

ocenił(a) serial na 8
PaulTheHuman

Dziękuję ; )

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

ehh dokladnie tak, pamietam jak w gimnazjum z wielka przyjemnoscia ogladalem disney channel xD nie ma to jak hotel, czarodzieje z waverly place, hannah, Amerykański smok Jake Long itp

ocenił(a) serial na 8
xinty789

Te czasy już chyba nie wrócą : ( Na Disney Channel nawet kreskówek nie ma... Ten kanał to porażka, pomimo cudownego nazwiska w nazwie. Myślę że pan Walt załamałby się, widząc te seriale.

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

nawet cartoon network to juz nie to samo :C

ocenił(a) serial na 8
xinty789

Prawda. Może lepsze od Disney Channel, ale tak czy siak kiepskie. Gdzie się podziały hity CN ?! Chojrak, Dodgers, Bravo, Maska, Mroczne Przygody, Żukosoczek etc. Kochałam te kreskówki ; (

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

nostalgicznie ehh

ocenił(a) serial na 8
xinty789

Sentyment urodzonych w XX w. i na początku XXI ; )

ocenił(a) serial na 8
natka17_1998

96 rocznik, pozdrawiam serdczenie

ocenił(a) serial na 8
xinty789

98, również pozdrawiam ^^

natka17_1998

Potwierdzam świetny serial. Szkoda że nie puszczają go już w TV. Ostatni raz leciał we wrzeniu tamtego roku a statek w sierpniu 2013 w weekendy.

ocenił(a) serial na 8
pb1994

Szkoda, szkoda. Chętnie bym sobie parę odcinków znowu obejrzała : )

natka17_1998

Musisz sobie przypomnieć Nie ma to jak statek, bo było lepsze od tego, albo Czarodzieje z Waverly Place, bo to też równie dobre cudo. No a co do nowych seriali to Wodogrzmoty Małe oraz Fineasz i Ferb to cudeńka.

ocenił(a) serial na 8
pio73

Chyba jednak wolę Nie ma to jak hotel od Nie ma to jak statek, ale ten drugi też mi się podobał. Czarodziejów lubię, tak samo jak Phila z przyszłości czy Cory'ego w Białym Domu, ale to już chyba nieco zapomniane pozycje. Z kreskówek oczywiście też uwielbiam Fineasza i Ferba, jak i wiele innych, głównie starszych (Kim Kolwiek, Brenda i Pan Whiskers, Nowa Szkoła Króla, Byle do przerwy, etc.). Wodogrzmotów przyznaję że nie oglądałam, za to ostatnio wzięłam się za Sowi Dom i wydaje mi się że to nawet całkiem niezła produkcja (fabularnie może nie wybitna, ale kreskę ma śliczną).

natka17_1998

Popatrzyłem na ten Swoi dom i stwierdzam, że na filmwebie okładka serialu nie wygląda na ładną kreskę. Aczkolwiek nigdy nie oglądałem, więc nie będę oceniać.

ocenił(a) serial na 8
pio73

Można zerknąć na fragmenty odcinków na YT. Mnie osobiście podoba się styl tej animacji, a także jej tempo (mam wrażenie że nowsze produkcje bywają "przedynamizowane", jak ja to nazywam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones