PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734328}
6,7 2 417
ocen
6,7 10 1 2417
Nie rób scen
powrót do forum serialu Nie rób scen

Monika Mariotti to czarny koń serialu ( lepiej brzmi niż samica konia Kobyła :) ) Genialna postać idealnie dopasowana do roli. Serial stworzony pod gwiazdkę ( kobiety jeszcze rozpamiętują rolę Magdę M , czy Kasię i Tomka ) , która przy Mariotti wygląda mdło i nijako. Szykuję się powtórka z Przepisu na życie, gdzie główną rolę ukradła Ostaczewska z Adamczykiem, czy ostatnio w O mnie się nie martw w drugim sezonie na pierwszy plan wypłynął genialny Paweł Domagała.

WUDE82

Jakoś nie byłam przekonana na początku do Pani Moniki, nie znałam tej aktorki
a teraz czekam na moment gdy ją pokarzą, babka jest rewelacyjna, i najlepsza z całej obsady pań :-)

kasiaosiedmiutwarzach

Obsada świetna, Brodzik J kapitalna. Mam nadzieję, że pojawi si kolejna seria i nie będzie sezonów

elizka_52

Moim zdaniem duzo lepsza jest Aleksandra Poplawska w roli policjantki!Ma najciekawsze watki, teksty i gra przezabawnie!Sceny przesluchiwania bandyty na glodzie nikotynowym byly rewelacyjne!

ocenił(a) serial na 6
milenasy

Zgadzam się ! To był świetny wątek! I wg mnie Aleksandra Popławska swoim zdeterminowaniem do znalezienia męża wygrywa cały serial ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones