PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 466
ocen
8,1 10 1 94466
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Do premiery ostatniego odcinka 9. sezonu dzieli nas już tylko: 1 dzień, 2 godziny, 33 minuty.
Niektórzy będą oglądać w nocy ( kawa i inne specyfiki pomogą dotrwać do godziny ''zero'' – czyli trzeciej nocnej ), reszta pewnie nadrobi zaległości następnego dnia.

Odliczanie do ''pamiętnego'' i ostatniego seansu:
http://countdown.teamfreewill.net/

Są różne streamy, oby któryś zadziałał. Życzę powodzenia wszystkim nocnym widzom.

Stacja CHCH opublikowała własne promo finałowego odcinka sezonu.
http://www.youtube.com/watch?v=iGDNWhashuw
Fragment odcinka 9x23 Do You Believe in Miracles:
http://www.youtube.com/watch?v=Zb8yXzPVM58

- Jensen wspomniał o dwóch szokujących momentach, więc jeden na pewno nas zaskoczy.
- Zresztą gadał jak nakręcony i chyba bardziej czeka na finał niż my (!)
- Jared bardzo chwalił aktora grającego Metatrona, mam nadzieję, że zwiastuje to pożegnanie skrzydlatego krasnala. Mówił, że zawsze go podziwiał i było mu naprawdę miło gdy się dowiedział, że Curtis również zagra w Supernatural.

Przesyłam również "virtual hug" Możemy to przetrwać!

evo_33

Przestań, nie mogę przestać się śmiać. Dobrze, że nikt mnie nie widzi. Ale jestem pewna, że ktoś niestety usłyszy.
Kurdupel i Łoś są parą taneczną idealną. Tylko niech Crowley trzyma ręce na widoku, będę go bacznie obserwować.
Sam jest mój i tylko mój!

RubySava

Jestem taka zmęczona, że mój umysł generuje różne dziwne obrazy, ale Crowley sprawdza się w każdej wizji :P

A Sam jest Twój i łapy precz :D

A ta scena pewnie będzie, bo Patrick Swayze sprawdza się w każdej sytuacji

evo_33

Też ledwo żyję, ale z innego powodu. Umieram chyba... Kac...
Każda osoba, która myśli inaczej, przywita się z moim miotaczem ognia.

RubySava

Ale kto się spotka z M?

Wiem. Ten co twierdzi, że nie masz Kaca!

evo_33

Prawdopodobnie. Literki zaczynają skakać a co gorsza piszczeć jak myszki. Mój własny śmiech również nie pomaga, opanuj się dziewczyno! Może wiesz co pomaga na kaca? Posłuż mi radą.....

RubySava

Przecież wiesz, że najlepsza jest terapia szokowa czyli:

1. tłusty hamburger podany na popielniczce.
2. sprawdza się też jajecznica z mięsem z kangura.
3. na ukojenie Krwawa Mary z lodem
4. Jeszcze lepiej kąpiel w wannie z lodem....

Tylko dopilnuj, żeby ktoś czekał na Ciebie z ręcznikiem.
Ręcznik to podstawa!

evo_33

Dobra idę wypróbować te sposoby. Będę później. I mam nadzieję, że choć troszkę mi pomogą.

Lexa17

"Fan Ficton" daje duże pole do popisu i może być niezły mix, taki na miarę "Changing Channels".
Hołd dla rockowych klimatów, ale też i zjazd w stronę Broadwayu, bo twórcy wielokrotnie dowodzili, zwłaszcza w "Monster Movie", a ostatnio w "Slumber Party", że klasyka nie jest im obca.
Oby wyszło "Monster Super Star".

Ps. Miałabym niezłą polewkę, gdyby Deana zrobili na Freddiego Mercuryego - Już go widzę w opasce na włosach, w brokatowych spodenkach gimnastycznych i w siatkowej koszulce, jak się wygina z mikrofonem na stojaku, a z tyłu Crowley daje na perkusji i wyją do księżyca :D
I jak ja teraz wrócę do mozolnego opisywania łazienek? No jak?

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Evo, właśnie stworzyłaś w moim umyśle pewną cudowną wizję - Dean ala Freddie Mercury i Crowley który... Czemu to zrobiłaś? Teraz ja również nie będę mogła się skupić i powrócić do realnego świata (z dala od tych marzeń pięknych) i co biedna zrobię...

Lexa17

A widzisz jak nas zainspirowali - jeden mały "nius", a tyle radości :D

ocenił(a) serial na 8
evo_33

*umiera w radosnych piskach na podłodze*

Nie, zaraz. Żyję. Och, jestem rozanielona. To będzie genialne.

Obsada SPN tyle razy mówiła na konwentach, że chętnie nakręciłaby odcinek w stylu musicalowym i w końcu się doczekali.

Lexa17

i my też :D

Ja z musicalami ma ten jeden problem: przez pierwsze 10 minut przyzwyczajam się, że śpiewają zamiast "normalnie mówić", ale potem się przestawiam i zazwyczaj mi się podoba.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

O właśnie. Ruby. Wiesz jaki dziś jest dzień?

Lexa17

Joffrey ożył? Lady Stoneheart się jednak pojawi? Chleb jest tańszy?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Nie próbuj mi wmawiać, że nie wiesz o tym pierwszym wydarzeniu. Lewa brew Ci drga... a to oznaka, że kłamiesz.
Co do drugiego, myśl.

Lexa17

Żartuję! Sto lat, Łośku mój ukochany! Dużo zdrówka, miłości i jeszcze raz miłości. A drugie wydarzenie.... FRED?!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Fred, Fred, FRED! Mówił, że w następnym tygodniu przyjedzie. Ale mnie oszukała cholera mała i już DZIŚ będzie!

Lexa17

Aż płomień radości ogarnął me ciało! Muszę iść do tej wanny z lodem, w pierwszej kolejności. Do usłyszenia.

Lexa17

Nie trzymaj nas w niepewności - ocal zmęczone umysły - miej litość- co to za dzień?

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Jest ważny dla pewnego pana Łośka.

Oraz jest dniem przyjazdu w rodzinne strony, do polskich korzeni - pewnej osoby....

Lexa17

I Ruby sobie o tym zapomniała? Też jej nie wierzę.
Małe Łośki, też przyjechały?

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Zimno, Evo, zimno... Przyjazd dotyczy kogoś innego. Wysil zmęczony mózg....

Lexa17

No dziś nie kompiluję i daty z korzeniami mieszam, ale to nic...
Fred przybywa, a Łosiu ma urodziny.... Co za kumulacja :D

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Taka zabójcza :D Muszę się z nim spotkać, naprawdę muszę. Nikt mnie nie powstrzyma.

Lexa17

Ty to masz dobrze... Może nawet Dannyego wyciągniesz, bo Ciebie nikt nie powstrzyma....
A Lesko-Białowieski plan spotkania "nieznajomych" leży zapomniany.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Jak to leży zapomniany? Myślę o nim, niemal codziennie! Fred będzie dosyć długo, więc można go zrealizować. Ja się nie poddam tak łatwo, spotkamy się prędzej czy później, a co!

Lexa17

Pokrzepiłaś mnie niezwykle... Oto kolejny powód ( oprócz odcinka 200 ), żeby rano z radością wstać z łóżka i mieć tam gdzie kręgosłup przechodzi w nogi, całą tą dup-ną rzeczywistość.
( Piszę tak bo smutne losy kolejnego boeinga 777 malasia airlain trochę mnie dobiły. Rzecz się stała 17.07 - siódemka to wcale nie jest szczęśliwa liczba ).

Też będę myśleć o tym planie, ale pomyślę o tym jutro... Teraz czas na powrót w świat łazienek ( byrr ).

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Zauważyłam, że coś przegapiłam. Coś z wczorajszego dnia :D Nie żałuje że mnie ominęło to wydarzenie, jestem dzięki temu zdrowsza. Lexa, publicznie i oficjalnie Ci dziękuje. Spełnię każdą Twoją zachciankę. Pójdę do samego Piekła po specjalny budyń diabelski dla Ciebie :D W Piekle zajęli się też wyrobem lodów diabelskich, może na taki upał masz ochotę :D
Aaaa... Nasze spotkanie... Wiec wciąż myślicie, macie nadzieje. A ja myślę... O nie. Ja już powiedziałam kiedyś co myślę i Lexa zapowiedziała mi, że będę musiała zrobić... coś tam coś tam jeśli jednak spotkanie dojdzie do skutku :D Nie mówię już co myślę hahaha Planujcie dziewczyny, myślcie, może uda Wam się udowodnić mi, że racja jest po Waszej stronie
Macie coś do picia zimnego. Najlepiej z lodem. Padam z nóg. Ruby, wyłaź w końcu z tej wanny z lodem. Teraz moja kolej :D Łosiu czeka już od kilku godzin pod drzwiami ze stosem ręczników. Powiedział, że obiecałaś mu jakiś wyjątkowy, specjalny prezent na urodziny.

ataner4791

Uff hak gorąco, uff jak niedobrze.... Czu u was również jest taki upał? Długo wytrzymałam w tej wannie, całą minutę! I zanurzyłam w lodowatej wodzie prawie całą stopę! Mój termometr oświadczył, że miała ona -20 stopni. Ataner jak chcesz ryzykować, proszę bardzo, wchodź.

Lexa17

'Supernatural's' Jensen Ackles on Dean's S10 relationships with Crowley & Castiel.
http://www.youtube.com/watch?v=MepN8VncfiY
- Jak będą wyglądały relacje Deana z Crowleyem i Deana z Castielem i czym one będą się różnić od tych pokazanych w minionym sezonie?
- Cóż, demon Dean jest oczywiście teraz... kumplem Crowleya, którzy razem sieją zamęt.
- Ale czy te ich relacje są szczere, czy na przykład Crowley będzie wykorzystywał Deana i w rzeczywistości nie są aż tak blisko?
- Cóż... zobaczycie, jak te relacje są przedstawione. Nie jest tak... tak usłane różami, jak Crowley z początku myślał. Ponieważ nie ma on do czynienia ze zwykłym demonem, ale z demonem, którym jest Dean Winchester, który dodatkowo ma Znamię Kaina... jest to trochę bardziej skomplikowane, niż Crowley z początku myślał, że sobie poradzi. Myślę... że okres miesiąca miodowego się dla nich skończył dość szybko.
- A jak wyglądają jego relacje z Castielem.
- Racja, Cas. Cóż, nie doszliśmy jeszcze do tego. Cały czas poświęcamy na relacje demona z Crowleyem, które dość szybko ulegają zniszczeniu, do tego stopnia, że Crowley aż musi prosić kogoś o pomoc.
Są także krótkie spoilery z TV Guide:
Stan emocjonalny Deana - "Dean jest pozbawiony całego swojego emocjonalnego bagażu".
Tatuaż chroniący przed opętaniem - "Pomimo tego, że Dean nadal go ma, został zmieniony w demona. Znamię Kaina zmienia duszę w demona" wyjaśnia Singer. "Cały czas jest to w pewien sposób Dean, nawet jeżeli ma czarne oczy."
Gdzie jest Colt? - "Colta ostatni raz widzieliśmy w odcinku 6x18 Frontierland, kiedy bracia zostawili go na Dzikim Zachodzie. Pewnie cały czas gdzieś tam jest."

Lexa17

Pamiętacie jak "Anabelli" Dean rzucił uwagę "Babmbus jest bardzo wytrzymały. Nie oglądaleś "Przyczajonego tygrysa, uśpionego smoka"?

Pomimo tego, że nie wierzyłam hongkońskiej kinematografii na słowo... Ona się nie myliła. BAMBUS JEST BARDZO WYTRZYMAŁY!
Poniżej wklejam przykład. Kto chce się przespać w takim hotelu na łonie natury. Ja tam bym chętnie pojechała ( zwłaszcza, że u nas też upał)
http://www.dezeen.com/2014/07/13/penda-one-with-the-birds-modular-bamboo-hotel/

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Evo, chatki z bambusa piękne, ale podczas urlopu nie będę wybrzydzać i wyjadę gdziekolwiek – góry, Mazury, morze, Polska, zagranica, agrowczasy czy hotel 5-gwiazdkowy – byle tylko wyrwać się z blokowiska. Jeszcze tylko 2 tygodnie i odpoczywam.
Właśnie spędziłam 4 godziny w busie. Co ja mówię – w saunie nie w busie. Koszmar :D
Ale nareszcie jestem w domu, to znaczy w bunkrze. Cisza, spokój, sielanka i w każdym pomieszczeniu wentylator. Jeszcze otwórzcie drzwi od lodówki na całą szerokość i będę happy :D Z wanny nie skorzystam. Po ostatniej kąpieli Ruby w temperaturze -20 stopni podziękuję. Potem Łosiu przez kilka godzin musiał ją rozgrzewać, bo tak zmarzła. Chociaż podobało mu się :D Ja jednak skorzystam tylko z chłodnego prysznica.

Kiedy będzie w końcu ten październik :( Widziałam właśnie zwiastun jednego z odcinków 10 serii. To się będzie działo... Dean jako demon, z czarnymi oczami, próbujący zabić Sammy'ego. Buuuuu! Będą klimaty grozy :D Tęskniłam za odrobiną horroru w serialu. I kogo Crowley poprosi o pomoc w sprawie wymykającego się spod kontroli Deana? Pojawi się jakiś nowy bohater czy wróci ktoś ze starej obsady. Tylko który bohater z przeszłości chciałby pomóc Królowi Piekła. Ja się nie doczekam. W tym wypadku jestem stereotypową kobietą - niezdecydowaną :P Chce, żeby lato trwało jak najdłużej, ale jednocześnie chciałabym, żeby już był październik.

To co będziemy dzisiaj robić? Dobra, ubierajcie się, zapraszam Was na lody. Ja stawiam :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Nudzę się ... Nuuudze się...
Niektórzy mówią, że można umrzeć ,ze śmiechu :D Ja zaraz umrę... z nudów :D
Wszyscy sobie wyjechali, zostawili mnie samą. Co z tego, że ma alkohol jak nie mam się z kim napić :P
Myślałam, że Kevin się napije. Nie może. Dostał szlaban od Pani Tran.
A co mi tam, ta osoba w lustrze jest bardzo interesująca. Wygląda na imprezową babkę. Może ona się ze mną napije :D


ataner4791

A polej jednego ( w przelocie ;) to może w końcu zbiorę myśli.
Powiesz komuś, że w poniedziałek wyjeżdżasz, to możesz liczyć na sobotę pracującą :(

Masz tu nowe od Starz:
http://www.filmweb.pl/serial/Outlander-2014-690404
SZKOCKA (aquae vitae) - wyposażenie obowiązkowe i wspomagające oglądanie, bo nie tylko Dean lubi "szkockie klimaty" (nie na darmo zna "spicz" Willa Wallace'a :)

Możesz też uruchomić online Eskę ROCK - właśnie leci ALL RIGHT NOW :D
I nuda znika!

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Nareszcie! Koniec picia do lustra :D

Jednego... No co Ty. Wiesz jak wiele czasu traci człowiek w życiu na niepicie wódki :D
Ja też dzisiejszy dzień spędziłam w pracy, ale tylko do 15.00 i ani minuty dłużej. A teraz do 01 września nie chcę słyszeć o pracy. Wyłączyłam komórkę i bawię się :D
Evo, na drugą nóżkę. Jak to już nie pijesz? Mój brat ma koszulkę z bardzo mądrym napisem „Lepiej mieć brzuch od piwa niż garba od roboty” . Zostaw więc w spokoju te swoje sraczyki i łazienki i pij :D

Mówisz, że znalazłaś nowy ciekawy serial. Może kiedyś do Ciebie dołączę. Na razie mam tyle tytułów do nadrobienia, że chyba urlopu mi braknie. Lexa postarała się i wypisała mi kilka najciekawszych tytułów. Na razie nie dodaje nic nowego do tej listy.

ataner4791

Podeślij mi tę listę :D
Może też się polenię

ocenił(a) serial na 9
evo_33

Prosze bardzo :D

"True Detective, Vikings, Hannibal, Luther, Firefly, Deadwood, Spartacus i... Dobrze, już kończę :D Resztę podam później. Pamiętaj, jest tego bardzo dużoooo.... " - to słowa naszej drogiej Lexy :)

Ale znając życie, Ty wszystkie te tytuły masz już za sobą i nie ma tu dla Ciebie żadnych nowości :D :D To ja tylko jestem tak opóźniona, że jestem dopiero na etapie Archiwum X, który podobno oglądali już wszyscy :D O nowszych tytułach nawet nie słyszałam :D

Lexa17

Jest ktoś? Bo czas rozruszać forum, hop, hop :D

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Patrzcie, kto powrócił!

HOP HOP HOP!

Lexa17

We własnej osobie. Luźnym rozmowom było smutno, więc przybyłam na ratunek!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Biedny temat leży i kwiczy... Nikt nie słyszy jego płaczu... Dalej, napisz coś.

Lexa17

Zjadłam właśnie jakiś kilogram czegoś zakazanego i mam wyrzuty sumienia.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Co to było?! Czekolada? O tej godzinie?Jeśli tak, to potrzebujesz ogromnego wsparcia duchowego!

Lexa17

Yyyy... Wcale nie. Zmieńmy temat.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Lewa brew Ci drga, spójrz w lustro.

Lexa17

Evo poleciła mi nowy serial, zobacz ''Outlander''. Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek i naprawdę był dobry.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Wiem co to za jest. Polubiłam go, tak na poważnie.

Lexa17

Ok, późno już, muszę uciekać. Jutro wieczorem pogadamy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones