PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 438
ocen
8,1 10 1 94438
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN.
Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie.

Wielkimi krokami zbliża się mid-season finale (czyli finał pół-sezonu), którym w tym roku ma być odcinek 12x08 - premiera przewidziana jest na 8 grudnia - a tym samym zimowy hiatus. Będziemy musieli czekać 1,5 miesiąca na wznowienie emisji nowych odcinków, co zaplanowane jest na 26 stycznia 2017. I o ile nadal odcinki będą nadawane w czwartkowe wieczory, to pierwszy raz w ciągu ostatnich 12. sezonów, SPN będzie leciało o godzinie 8PM czasu amerykańskiego (czyli 2 nad ranem w piątek dla nas, jak ktoś lubi oglądać na żywo).

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

Lexa17

Hehe, to ja będę pierwsza w nowym temacie, tuż, po wielce szacownej Założycielce.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Witam serdecznie :)

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Dobry wieczór, kochane koleżanki. Wasz Minister od logiki melduje gotowość.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

Hej, miło Cię tu widzieć.

Fred89

Cześć!

Lexa17

Przerwa świąteczno-noworoczna to już coroczny stały element. No nic, trzeba się przyzwyczaić. Mam tylko nadzieję, że nie zapomnę o nowym odcinku po takim czasie.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Z tego co widziałam to ramówka seriali The CW po Nowym Roku będzie miała niezłe przetasowanie.
Nie tylko SPN zostało poprzesuwane.

Lexa17

Ale nawet dobrze, teraz finałowy odcinek obejrzymy na żywo nie o trzeciej ale już o drugiej w nocy!

RubySava

A o 3:30 będzie gdzieś wrzucony bez reklam.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Dawno nie oglądałam odcinka SPN w nocy. Nawet dla GoT się w tym roku poświęciłam.
Może niedługo się to zmieni.

RubySava

Nic się nie martw... Ktoś cię walnie jakimś twardym przedmiotem na czas.

evo_33

Byle nie laptopem, dopiero co go naprawiłam...

RubySava

Jeżeli to nie będzie twój laptop... To chyba wszystko jedno, czyj on będzie. Myślałam raczej o latającej butelce.

evo_33

Tylko niech będzie pusta, chyba nie będziecie marnować pełnej. Jeszcze się stłucze, trunek rozleje i dopiero będzie katastrofa.

RubySava

Oczywiście, że będzie pełna - chciałaś mocne budzenie.

evo_33

Fred będzie rzucał? Muszę sobie kask załatwić.

RubySava

Bądź gotowa. Fred rzuca celnie. Polecam ten model.
http://rockice.pl/Produkty/prace-na-wysokosci/kaski/camp-209108-camp-209108-skyl or-plus-kask-kolor-czarny.html?gclid=CjwKEAiAjcDBBRCJxouz9fWHynwSJADaJg9Bjk4Gkzh VxbCdy410_YxtkMU7V-KbFqiLajVcwBqpuxoC2jXw_wcB

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Teraz mam rzucać, na trzeźwo? Ukradnę wam kaski, nie będziecie oszukiwać.

Fred89

I Ty przeciwko mnie?!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

To dla twojego dobra, dzięki mnie i rzuconej butelce nie zapomnisz o Supernatural już nigdy więcej.

Fred89

Twoja terapia pobudzająco pamięć jest zbyt bolesna...

Lexa17

Co myślicie o nowych (Dabbowych) porządkach?
Dla mnie na razie wszystko jest porozrzucane... Może to będzie taki powolny zapłon - oby.
Kilka rzeczy jest niewątpliwie na plus.

- Częściej wychodzą ze studia.
- Bracia nie mają fochów (względem siebie)
- Obstrzygli (nieco) Łosia.

Jest jeden duży minus - dostali jakiś kołowrotek do kamery, która ostatnio wiruje jak karuzela (do porzygania).

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Podobała mi się scena gdzie bracia tłukli się z nazistami, w pewnym momencie Sam wylądował na ziemi i został (auć!) kopnięty w okolice twarzy, a Dean jak to zobaczył, to się wkurzył i rzucił się kopiąc tego nazistę, który zranił jego braciszka. Zachował się jak lwica.

"Zabiłem Hitlera. Zrobię sobię taką koszulkę.".
"Chyba nikt Ci w to nie uwierzy".

Tempo sezonu wolne, raz jest lepiej, raz gorzej ale może być.
A ta kamera denerwuje mnie tak samo jak gibanie Negana z TWD.

Lexa17

Ta kamera jest okrutna, chociaż sezon zaczyna wyglądać pod względem oświetlenia i lokacji jak odc. "Baby" - a to bardzo mi odpowiada po latach spędzonych w bunkrze.

Nie wyłapałam tego złego nazistowskiego butka, kopiącego Sammyiego - muszę to sobie obejrzeć jeszcze raz, zwłaszcza, że Dean tam dosłownie i w przenośni kopał tyłki.

Koszulka " Zabiłem Hitlera", a poniżej zegarek zagłębiający się w wyciętą swastykę - taką koszulkę sobie wydrukuję.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Wydrukuj jeszcze jedną - dla mnie :)

Nie mogę się powstrzymać. Zbliżenie na bowlegsy i... inne części ciała.
http://67.media.tumblr.com/e63881a2df477c000f6af33cffd09ca8/tumblr_of65q9gBuC1rx 7qjuo3_r1_250.gif
http://66.media.tumblr.com/d00ed082e29069f4df8a41845008aa5a/tumblr_of65q9gBuC1rx 7qjuo4_r1_250.gif

Możecie patrzeć ale nie dotykać.

Lexa17

Ja tam byłam bardziej dla Ciebie szczodra, w trakcie walki w sznurkach na pranie, zainstalowanych przez Bobbyego ;)

Ale dzięki Chuckowi i za "drobne łaski"

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Mam koncentrację małego szczeniaczka. Siadam do napisania rozdziału. Przydałoby się jakieś natchnienie. Wejdę na YouTube tylko na pięć minut, żeby coś miłego dla ucha wybrać. O, najnowszy filmik Sherlocka. A w proponowanych mam wywiad z Benem, którego jeszcze jakimś cudem nie widziałam? A nie, jednak widziałam, ale on jest taki fajny, obejrzę jeszcze raz. Zanim się oglądam, jakimś cudem docieram do kotów jeżdżących na odkurzaczu, a tuż obok nich jest taka cudna panda! A widzieliście tego pieska, który mówi? Zanim się orientuję, mijają cztery godziny niczego, ja nie mam zielonego pojęcia o czym chciałam napisać. I dlaczego oglądam wywiad z... nie wiem kim, gadającym po japońsku, SKORO GO NIE ROZUMIEM.

Tak, moi drodzy. Teraz jestem na Twitterze, FW, Youtube i nie mogę przestać.
Niech ktoś mnie powstrzyma, bo mi mózg wybuchnie.

Lexa17

Skąd ja to znam... Mnie jednak zasysają zdjęcia psów, a nie kotów, chociaż na wywiady z Japończykami też się nadziałam.

Zacznij tak:

Dawno, dawno temu w Zakazanym Lesie stała sobie chatka. W tej chatce mieszkali dwaj bracia - Gabriel i Baltazar oraz 100 wesołych dziewczynek. Na chatce był wymalowany napis "Pod Anielską Chmurką"...

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Nie działa... teraz tumblr mnie złapał i trzyma. H E LP ME.

Lexa17

Na mnie działa, już się rozmarzyłam.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Na Ciebie Gabryś zawsze działa.

Lexa17

Ummm no fakt.

RubySava

Kiedyś miałam ambicję, żeby zrobić spis wydarzeń z życia Anabelli... Zatrzymałam się na wydarzeniach z różowym Słoniem w Melinie Kurdupla Piekielnego - za dużo się działo - tej historii nie da się streścić.
Jedyną pewną rzeczą w tym uniwersum są szyszki, kolorowe sówki, no i zapędy Gabrysia.

Lexa17

W poprzednim temacie pisaliśmy o Dannym. Może gdy zobaczy, że forum odżyło i ładnie tu piszemy, to przywita się z nami raz na rok albo na pół roku? Trzeba mu powiedzieć co Ataner robi... I jak się zjawi powitanie w stylu Sherlocka&Johna obowiązkowe.
Już dziś rozdaję markery, aby wąsa sobie domalować.

RubySava

Dawaj. Ja sobie nawet brodę domaluję, żeby go tu zwabić.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A ja coś wiem!
A ja coś wiem.

ALE NIC NIE POWIEM.

Lexa17

Że co?????? Jak to??????

Lexa17

Ty zawsze COŚ wiesz.
I tak się wyda.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Będę bronił tego sekretu aż do ostatniej kropli alkoholu i krwi!

Fred89

No to polej... Trzeba szybciej dotrzeć do "jądra ciemności" - Sekretnych sekretów.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Szklanki daj niech dziś będzie kulturalnie.

Fred89

Proszę. Szklanki, sok wytłaczany z własnych jabłek i kielonki... Jak kultura, to kultura.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Dzięki teraz mogę iść, pojawię się za jakiś tydzień, miesiąc albo rok.

Fred89

albo o 4 nad ranem.

Na zdrowie i dobranoc.

Fred89

Fred, ładnie proszę powiedz mi na uszko, co takiego wiesz?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

]09hgwubpubdgmke87bjcsc,;dcla bv4s/,m

Fred89

...............................................

RubySava

-...-......-#....-

ocenił(a) serial na 9
Lexa17

Zaglądam ja dzisiaj na forum a tam VI Luźne rozmowy przeszły już do historii. A mnie nie było. A może bym wygrała.
Gratulacje Ruby, stawiasz wszystkim flaszkę w nagrodę :D :D :D

Pobiegłam dzisiaj do apteki i zakupiłam Bilobil, Vita Buerlecithini jeszcze Biovital na pamięć. Zrobiłam sobie mocny koktajl, dodałam jeszcze szklaneczkę whisky i pamięć mi się od razu poprawiła. Wróciłam na stronę wskazaną przez Ruby (chociaż nie wierzyłam, że mogłam się tak pomylić) i okazuje się, że Danny jest już dorosły i najlepsze : kto go odmienił? Yo, Eu, Dut, Ich, Je, Jeg, Jag, Mina, I, En czyli po prostu Ja!
Dajcie mi jeszcze tego specyfiku na dobrą pamięć, tylko wlejcie 2 szklanki whisky. Za takie gapiostwo powinna być kara … chyba.
A może pierwszy raz to tylko ostrzeżenie i pogrozicie mi palcem

Ja też chciałabym się nudzić i oglądać na yt kotki albo inne zabawne filmiki :D Padam z nóg i na nic nie mam czasu. Nami chyba podejrzewa że chcę odejść i tępi mnie niemiłosiernie. Może myśli, że mnie w ten sposób zatrzyma ;) Przychodzę do pracy kiedy jest jeszcze ciemno i wychodzę z niej kiedy jest już ciemno. Wracam do domu a tam czeka stęskniony kotek. Ile on ma mi rzeczy do powiedzenia, nie może się nagadać. A potem wspólnie kładziemy się oglądamy filmy … w których występują ptaki, albo rybki albo wiewiórki.

https://www.youtube.com/watch?v=elXRFIRun20
Jej ulubiony. Na początku bohaterów niewielu ale potem na scenie pojawia się kilku dobrych aktorów i akcja trzymająca w napięciu aż do końca, ale finał mało zaskakujący :D :D 15 minut oglądania jak ptaki jedzą ziarno ale czasem dobrze tak się zrelaksować i odstresować ;D :D

Chociaż, może przesadzam, bo w końcu z serialami jestem na bieżąco, więc nie jest tak źle :D
ZNation : wybory prezydenckie i kandydat do złudzenia przypominający Donalda T. a także jedna z jego obietnic wyborczych czyli budowanie muru, za który w tym wypadku zapłacą zombiaki :D :D To pokazuje jaki to był idiotyczny plan w realu :D :D
American Horror Story obejrzałam finał i szczerze mówiąc po fajnie zapowiadającym się początku koniec sezonu mnie rozczarował. Rzeźnia, każdy zabija każdego, nie zostawiajmy nikogo żywego to wcale nie jest dobry przepis na horror.
Supernatural czekam na tłumaczenie 5 odcinka ;)
Walking Dead Nagan i to jego gibanie rzeczywiście frustrujące. I z takim arsenałem Rick nawet nie spróbował go pokonać. Nie wierzę, że jeszcze kilka sezonów temu przegryzł facetowi gardło zębami. A dziś zabiera i oddaje broń, nawet tę której nie było w spisie.

A tak w ogóle cieszę się, że nie ma zimy i oby taka pogoda aż do wiosny :D;D

ocenił(a) serial na 8
ataner4791

Czyli, już nie chcesz wymienić Danny'ego na ''starszy'' model? Ogłoszenie idzie do kosza?
Chciałaś zdradzić swojego jedynego JEDNOROŻCA! Chcesz karę, to proszę. 10 ciasteczek Beli i dwie jej nalewki.

Z Nation: Lucy była słodka i skradła moje serce. A ta opowieść Doca dla małej o rodzicach - cudo i prawdziwy majstersztyk! Szkoda, że tak szybko podrosła. Bad, bad Murphy - jeśli faktycznie wyprał Tysiakowi mózg, to wpadnę mu na chatę z patelnią.

Czy ktoś ogląda Westworld? Jeśli nie, polecam. To kawał dobrej rozrywki na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones