PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 466
ocen
8,1 10 1 94466
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Kontynuacja poprzedniego tematu, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Jest to miejsce, gdzie możemy wypowiadać się o wszystkim co związane jest (i nie) z SPN. Więc nie krępować się i pisać co Wam leży na sercach i wątrobie. 

Premiera kolejnego odcinka już niedługo. Niektórzy być może będą oglądać w nocy (kawa i inne specyfiki pomogą dotrwać do godziny ''zero'' – czyli drugiej w nocy), reszta pewnie nadrobi zaległości następnego dnia.

Odliczanie do kolejnego odcinka:
http://countdown.teamfreewill.net/

Link do poprzedniego tematu:
http://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-2005-225833/discussion/Lu%C5 %BAne+rozmowy+wok%C3%B3%C5%82+Supernatural+%E2%80%93+czyli+o+wszystkim+i+o+niczy m.+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+VII.,2838061

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Oficjalny opis finałowego odcinka 13. sezonu - 13x23 Let the Good Times Roll.

WSZYSTKO ZMIERZAŁO DO TEGO - Nasi bohaterowie, Sam i Dean, dalej poddawani są próbom w walce dobra ze złem, ale jedna pochopna decyzja może zmienić życie jednego z braci na zawsze.

A więc. Nie wierzę im. Przestałam już dawno temu. Pamiętacie jak było z Demon!Deanem?
Trzy odcinki ledwo. Mogą sobie takie teksty wsadzić... wiadomo gdzie.

P.S. Jack niech lepiej nie przechodzi na ciemną stronę mocy, bo kij w oko scenarzystom wbiję.

Lexa17

To nawet trzy odcinki nie trwało. Raczej dwa i pół. Największe rozczarowanie sezonu.
Do tej pory na samą myśl mnie krew zalewa. O Jacka się martwię. Scenarzyści pstrykną palcami i nagle stanie się zły. Bez ładu i składu i powodu, ale żeby zszokować i przede wszystkim wkurzyć widzów...

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Sam potrzebował pilnie powrotu swojego kierowcy :)

Lexa17

Łoś powinien na trochę przejąć inicjatywę w Impali.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Już miał okazję. Teraz Dean mu na nic nie pozwoli.

Lexa17

Ładnie zapytać zawsze może. Jeszcze się zdziwi gdy jego prośba zostanie pomyślnie rozpatrzona.

Lexa17

Przywrócili Gabrysia tylko po to, żeby go znowu... i to w taki sposób.

ocenił(a) serial na 7
RubySava

Przykro mi, Ruby. Wiem, że bardzo długo czekałaś na jego powrót. Lubię Gabriela, ale jeśli scenarzyści od początku wiedzieli, że ma tak skończyć, mogli zostawić jego postać w spokoju.

Nimue__

Dzięki, nadal jest mi smutno ale już się z tym pogodziłam. Lepiej pogadajmy o czymś innym, wyparcie działa.
Ach ta Mary, nie mogę na nią patrzeć. Dobrze, że tak mało jej było w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 7
RubySava

Aktorka grająca Mary nie przypadła mi do gustu. Gra niczym automat, wypowiada swoje kwestie z zupełną obojętnością, jest cały czas taka sama, bez wyrazu.

Nimue__

100% racji. Idealne podsumowanie.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Przesyłam "virtual hug" Możesz to przetrwać!

Mądrość życiowa SPN - ... nie miej oczekiwań, nie rozczarujesz się tak bardzo.

Lexa17

Ta mądrość obowiązuje już od co najmniej dwóch/trzech/czterech sezonów... Muszę ją w końcu zapamiętać, to skończą się rozczarowania.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Już dawno wytatuowałam sobie te słowa na ręce.

I przestałam wierzyć w obietnice twórców.

Lexa17

Czy na forum istnieją jeszcze jakieś osoby, które im wierzą?

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Tak. Widziałam na własne oczy.

Lexa17

Ehhh.... Tacy fani nigdy się chyba nie nauczą.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Pytanie najważniejsze:

Fred: #TeamThanos?!

Przyznaję, że jest najlepiej zbudowanym (dosłownie i w przenośni) antagonistą w uniwersum... ale...

Nie, po prostu nie.

Zawsze i wszędzie #TeamThor.

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Po "Czarnej Panterze" myślałam, że to Killmonger jest najlepszym czarnym bohaterem w Uniwersum Marvela. Jednak Thanos kwestie najlepiej wykreowanego villaina rozwiązał chyba na zawsze. Na swój bardzo zły sposób paradoksalnie nie chciał źle - Wszechświat bez biedy, głodu, ubóstwa - brzmi dobrze. Jednak wybicie w tym celu połowy istot bez mrugnięcia okiem to środek, którego nijak nie idzie uświęcić. A ten typ nie cofnie się przed niczym, dzięki czemu spotyka nas tyle emocji, co w żadnym innym filmie z serii.

Nimue__

Ale chyba nie jesteś w jego drużynie, prawda?

ocenił(a) serial na 7
RubySava

Moje serce należy do Strażników Galaktyki, w szczególności do Petera. I pękło na drobne kawałki po tym co się stało z nimi w najnowszym filmie.

Nimue__

Mi rozsypało się w pył z powodu Lokiego.... Nawet na braterskiego przytulasa się nie załapał.

ocenił(a) serial na 7
RubySava

Może był tam jakiś uścisk między nimi, ale pewnie poza ekranem, niestety. Pozostaje nam tylko wyobraźnia i czekanie na kolejną część.

Nimue__

I czytanie angielskich fanfiction, które mogą choć na chwilkę ukoić moje serce.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Polecisz coś ciekawego?

Ładnie proszę.

Lexa17

Już przesyłam propozycje na PW. Trochę tego jest.

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Miłego czytania :D

ocenił(a) serial na 8
Lexa17

Oj tam, nie przesadzaj kochana przyjaciółko. W GoT jesteś przecież TeamNightKing, powinnaś mnie zrozumieć.

ocenił(a) serial na 8
Fred89

A komu innemu mam życzyć wygranej? Nawet Ogara zaczęli mi psuć.

Lexa17

Bohaterowie to już stracona sprawa w tym serialu, zima górą!

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Co z Jonem? Myślałam, że go kochasz.

Lexa17

Przestałam w szóstym sezonie. Po wskrzeszeniu stracił nie tylko loczki ale i jaja.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

A na na plakatach promujących 8 sezon będą:

- Jon z Danką na smoku w układzie a'la Titanic.
- Nocny Król, Viserion i wesoła kompania, która nie biega, tylko kroczy z godnością.
- Knująca zła Cersei i szalony Euron.
- Góra łypiący na Ogara, Lord Friendzone łypiący na Dankę i Tormund (oczywiście, że żyje) łypiący na Brienne.
- Varys patrzący w obiektyw.

I wielki żelazny tron z napisem "KTO WYGRA?!"

Ale na jedną scenę w 8 sezonie czekam. Kiedy Jon się już dowie, że jest prawdziwym spadkobiercą i rzuci do nadętej jak balon Danki żenującym tekstem:

- Klękaj do miecza :D

Lexa17

Uwielbiam twój tekst o klękaniu do miecza, aż normalnie go pożyczę i od tej pory będę używać, gdy mnie ktoś wkurzy. A jeśli ten ktoś się oburzy, to oznajmię z wyższością, że tak powiedział Jon do Danki, więc "to był cytat z kultowego serialu, ty kulturalny barbarzyńco".

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Ale co jeśli ta osoba obejrzy wszystkie sezony i zobaczy, że ten tekst nie pada? Albo co gorsza przyjdzie z pretensjami, że ostatnie sezony wcale nie są ambitne, logiczne i cudowne? ;)

Lexa17

To mu powiem (z całą pewnością w głosie), że była i ma obejrzeć wszystkie sezony jeszcze raz i ją znaleźć.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Widzę że masz to wszystko dobrze przemyślane, niczym babka Olenna albo sam Tywin Lannister.

Lexa17

A jakże! Trzeba umieć planować naprzód.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

I to jest doskonałe nastawienie. Nic w życiu Cię nie zaskoczy.

ocenił(a) serial na 7
Lexa17

Witam wszystkich serdecznie, z uśmiechem, ciastkami i z otwartymi ramionami.

ocenił(a) serial na 8
Nimue__

Cześć Nimue :)

Nimue__

Hej koleżanko!

Lexa17

Gdzie Fred? Jeszcze przed chwilą się gdzieś kręcił....

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Uciekł. Zadałam mu niewygodne pytanie.

Lexa17

Aha... O Thanosa. Spryciarz. Teraz nigdy nam nie odpowie.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Jeśli mnie przekupisz, powiem wszystko a nawet więcej.

Fred89

Taaa.... już to widzę.... drugi raz się nie nabiorę.

ocenił(a) serial na 8
RubySava

Nie słuchaj go, Ruby. Kłamie w żywe oczy.

To przecież Minister logiki!

Lexa17

Wiem, wiem :D Będę uważać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones