PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 463
oceny
8,1 10 1 94463
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Paint it black - s10e16

ocenił(a) serial na 8

Co się dzieję ostatnio z tłumaczeniem napisów? Kiedyś były zaraz na 2 dzień a teraz, już kolejny odcinek się pojawił ,a do poprzedniego nadal nie ma napisów :(

ocenił(a) serial na 8
Julka691

serial zszedł na psy, co do samego odcinka był taki o, scena ze spowiedzi i to Dean'a ja chcę żyć, ponawia kolejny raz historię z poprzednich sezonów..... jednym słowem bida. Zaraz obejrzę odcinek 17 ale zbyt dużo nie oczekuję ;/

ocenił(a) serial na 10
jacob90

17 był zajebisty coś wreszcie zrobili dobrze

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

to zaraz odpalam :)

ocenił(a) serial na 10
Julka691

Podaj maila to prześlę Ci moje napisy do 16. odcinka, nie są idealne ale myśle, że nienajgorzej przetłumaczone :)

ocenił(a) serial na 10
DulceDita

jeśli będziesz łaskaw mi przesłac na why_so_serious21@interia.pl to będe wdzięczny.

Julka691

no niestety nieraz do tej pory sie zdarzało ale ponad tydzien to przesada była.

The_Fallen

Też czekam. Właśnie przed chwilą widziałem że na hataku już mają 99% więc jest szansa że lada dzień będą.

ocenił(a) serial na 8
hornet

już są .

Julka691

A wracając do tematu. Bardzo podoba mi się postać knującej w piekle Roweny. Widać że jest znudzony życiem króla piekła i w duchu przyznaje matce rację. Nie miałbym nic przeciwko żeby Rowena podpuściła go do jakiejś fajnej rozpierduchy na skalę światową i niechby zrobili w końcu konfrontację Crowley & Rowena kontra bracia Winchester, Castiel i reszta świata. Pewnie takie starcie zakończyłoby serial, ale to nawet lepiej bo niestety forma spada z sezonu na sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones