PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 442
oceny
8,1 10 1 94442
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

S12e15 Lucille!

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś jeszcze płakał ze śmiechu po tym, jak Dean wchodzi do bunkra z kijem bejsbolowym owiniętym drutem kolczastym i mówi "Dad loved this thig"? :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
joansharp

Kto NIE płakał, :D

joansharp

Aż weszłam na forum, żeby sprawdzić ile postów się o tym pojawi :p Tak czekałam tylko, aż w jakiś sposób połączą te dwa seriale ze względu na tego aktora. No i mam co chciałam.

A tak swoją drogą, jeśli mówimy już o tym odcinku, to śmiechłam jeszcze przy tekście "make hell great again" ;)

ocenił(a) serial na 8
kiyori

To też :D

ocenił(a) serial na 10
kiyori

Albo na widok Lucka na kolana i "nie jestem godzien " beka

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

haha od razu mi się przypomniał młot Thora

joansharp

To było kwestią czasu, że gdzieś pojawi się Lucille - https://twitter.com/magicalbaboon/status/780828499129016320
Nie mogło inaczej być ;D

"Dad's still on a hunting trip".

Oprócz Lucille, piekiełka i Lucusia, o łzy śmiechu przyprawił mnie również Sam wmawiający tej lasce, że to był NIEDŹWIEDŹ, że oni - agenci FBI - go zabili.
Wyobraźcie sobie ich w tych garniakach jak biegają po lesie za misiem. Ciekawe, czy przed odstrzałem wyjęli by legitymacje.

Odcinek może nie nie był jakiś wybitny, ale miał kilka fajnych momentów - ... "że to Piękna, przepiękna Kobieta" - Dean o Baby.
Sam się "ujawnił bratu", a ten chyba po raz pierwszy przyznał mu rajcę tak z marszu od razu... Problem polega na tym, że pewnie obaj się na tym przejadą.

ocenił(a) serial na 8
evo_33

Odcinek faktycznie nie był wybitny, ale mam wrażenie, że na tle wcześniejszych zapychaczy, wyróżniał się. Brakowało mi trochę tego SPNowego humoru. Choćby i w malutkiej dawce :)

użytkownik usunięty
joansharp

To było epickie he he, widać że nie przebierają w środkach i są na czasie z innymi serialami ;)

ocenił(a) serial na 8
joansharp

Tylko ja jak usłyszałem że ogar nazywa się Ramsay pomyślałem o Grze o Tron? Lucille mnie zmiotła :D

mareczekp2

To była "piekielna suka," i nie ty jeden o GoT pomyślałeś.

joansharp

Lucille!

ocenił(a) serial na 9
joansharp

Wszyscy Lucille i Lucille... (btw. szkoda że w napisach nie było jej jako Guest Starring xD)
Ale czy nikomu nie skojarzyła się przemowa Crowleya pt "I own you" z Neganem?

ocenił(a) serial na 8
joansharp

Też mi się podobało ;)

joansharp

obejrzałem na youtube i nie wiem o co chodzi

ocenił(a) serial na 9
joansharp

Było fajnie, ale Dean bardziej mnie bawi, kiedy ma apetyt... Nawet po robocie xD

joansharp

a do jakiego serialu to bylo nawiazanie? ''Tak czekałam tylko, aż w jakiś sposób połączą te dwa seriale '' z ktorym zostalo polaczone?

ocenił(a) serial na 8
rotanimod

The Walking Dead :)

joansharp

dzieki ;) a co ten tekst ma wspolnego z tym serialem? dlaczego nawiązuje? uzyl go ktos w The Waliking Dead? możesz wyjaśnić?

ocenił(a) serial na 8
rotanimod

Dean mówiąc to wchodzi do bunkra z kijem bejsbolowym owiniętym drutem kolczastym, co jest ewidentnym nawiązaniem do Lucille, czyli ulubionej zabawki/broni/"ukochanej" Negana z The Walking Dead. A drugi smaczek - Negana gra aktor, który wcielał się w rolę Johna Winchestera, czyli ojca. Stąd "Dad loved this thing".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones