PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 376
ocen
8,1 10 1 94376
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Zamię Dean'a od Kaina.

użytkownik usunięty

Chciałem strzelać, że sposobem na usunięcie bedzie zabicie Kaina - już wiemy że nie pomogło. Natomiast głupi odmładzający czar wiedźmy jak najbardziej, zatem czyżby Dean miał pod koniec zawrzeć pakt z Roveną albo inną wiedźmą? Nosz kurde mają rozwiązanie na złotej tacy i udają że go nie widzą.

ocenił(a) serial na 9

Nie czytałem na razie całej Twojej wypowiedzi, ze względu na spoilery (właśnie oglądam s10e09) ale przeczytałem tytuł i muszę powiedzieć: fajny rym :D.

ocenił(a) serial na 8

Bo to nie jest dobre wyjście, układ zawsze ma jakąś cenę. Rowena mogłaby zażądać czegoś z dobytku Ludzi Pisma, dokładnie nie wiadomo jeszcze czego.

ocenił(a) serial na 10

odmłodzenie nic by nie dało. Kiedy Dean doszedłby znowu do swojego wieku, znamie by sie samo pojawiło...
Za to Metatron wyraznie mowi, ze znamie, jest to ZAKLECIE... Czyli Magia. nie cos anieslkiego itd ale bardzo silne magiczne zaklecie, a kazde zaklecie da się jakos odwrocic. Znamie to magia a nagle pojawiła się Rowena, nie widomo w sumie po co...?
Mysle ze to nie przypadek i usuniecie znamienia bedzie jakos z nią związane. Tak czy inaczej.
Oczywiscie sama Rowena podburzy Crowleya przeciw braciom i zrobi wszystko zeby pozbyc sie swojego synusia tylko dlatego zeby przejąc tron w piekle. Fajnie by było jak by wtedy Dean uratował crowleyowi zycie... takie fajne odbicie za tą zdrade i traktowanie crowleya jak psa.

użytkownik usunięty
czaro2435

Zgadza się, też później o tym myślałem i doszedłem do takiego samego wniosku. W usunięciu znamienia pomoże albo Rovena albo Metatron, nie wierzę w jakieś huczne rozwiązanie tej sprawy przez Boga(Chucka).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones