PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 466
ocen
8,1 10 1 94466
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Zapowiedź 10 sezonu ;) Wyświetlano na San Diego Comic Con dlatego taka jakość ;)
http://youtu.be/9GVhHVxjm-c

ocenił(a) serial na 10
Domminiika

To fragmenty z 10x03. :)
Mam nadzieję, że we wcześniejszych odcinkach też się coś dzieje :D
Taki krótki filmik a tyle pytań.

ocenił(a) serial na 8
Domminiika

Wow. Po prostu. Wow.

Jensen gra rewelacyjnie. Nawet w tym króciutkim fragmencie to widać. Demon!Dean istna torpeda, z głębszym tonem głosu, ostrzejszym wyrazem twarzy, i to chodzenie z siekierą... Widać, że świetnie się bawi, wystawia Sama na próbę i prowokuje: "Do it!".
Oby ten wątek trwał jak najdłużej.

Sezonie 10, przybywaj!

ocenił(a) serial na 10
Lexa17

[Spoilery]



Ponoć Dean ma przestać być demonem jeszcze w pierwszej połowie sezonu, ale Znamię ma zostać i dalej sprawiać problemy.

deathmaster

Czyli moje przypuszczenia były dość trafne, tak myślałem że wątek demon Deana nie będzie trwał cały sezon. ale jeśli wątek Znamienia będzie kontynuowany, to nie ma szans żeby wszystko zrobić w 10 sezonie. 11 sezon coraz bardziej prawdopodobny. A jeśli chodzi o wątek Demon Deana to na razie podchodzę do tego z rezerwą. Wątek niebios miał być super, a tak go spartolili że hej, wątek o walkę w Piekle też bez sensu, zwycięzca z góry znany, a i odejście Abadonna na poziomie Bartłomieja. Wątek Znamienia i Pierwszego Ostrza oprócz przemiany i Kaina nic ciekawego, te odwiedziny u tego magusa były żałosne i nijakie. W kwestii Castiela też nic nowego. Nie robię sobie nadziei, bo się tylko zawiodę.

ocenił(a) serial na 10
deathmaster

z kąt to wiesz ?

ocenił(a) serial na 10
MrsVampire

Tak wywnioskowałam z jednego wywiadu z showrunnerem. Jednak teraz po Comic Conie znalezienie konkretnego cytatu to będzie cud.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
MrsVampire

No dobra, jednak poszło łatwo.
How long will the arc of Dean being a demon play out?
"It’s a little multi-layered in that the demon part of Dean will be there for the majority of the first half of the season — not the entire thing. But, I think one complication they’ll realize is even though Dean has been a demon, he still has the Mark of Cain. So he’s not out of the woods by a long shot."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones