PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 470
ocen
8,1 10 1 94470
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

s13e12

ocenił(a) serial na 9

Nareszcie mamy jakieś poważne nawiązania co do relacji Sama i Lucyfera w klatce. Po marnym s11e22, kiedy to Sam powiedział Chuckowi, że zgadza się z Lucyferem i, że Chuck powinien go przeprosić, poczułam się oszukana. Gdzie się podziała ta potęga Lucyfera z 5 sezonu? Gdzie Sam, który w 7 sezonie o mało co nie potracił zmysłów przez wspomnienia z klatki? Sezon 11 był cudowny, ale miałam wrażenie, że ostatnie odcinki stawiają wielkiego klocka na tym co się działo przez wszystkie poprzednie sezony.
Całe szczęście w tym odcinku to wróciło. Nareszcie dostajemy Sama, na którym ciąży jarzmo tego co przeżył w piekle. Jego rozmowa z Roweną była wprost genialna. Nie sposób tego opisać.
Powrót wiedźmy w tym odcinku sprawił, że naprawdę polubiłam tę postać. Wcześniej była mi obojętna, ale końcówka odcinka sprawiła, że jestem ogromnie ciekawa jej dalszych losów.
Nie mówiąc o tym, że Castiel i Lucyfer wracają do gry. Możemy też liczyć na to, że w następnym odcinku powróci Jack.
Nie wiem jak wy, ale ja po prostu uwielbiam sezon 13. To co się teraz rozgrywa w tym serialu sprawiło, że wróciłam do niego na nowo i z niecierpliwością czekam na każdy kolejny odcinek. Miło po nieudanym sezonie 12 zobaczyć coś takiego.

Paklpy

Zgadzam się, ten odcinek był na wysokim poziomie, dawno takiego nie było. 13 sezon rzeczywiście jest bardzo udany.

ocenił(a) serial na 7
Golden415

Nie zgodze sie. Dla mnie osobiście 13 sezon jest mizerny (ogólnie delikatnie pisząc sezony są coraz gorsze sięgające dna) choć przyznam nowy odcinek był zaskakująco dobry do tego miał wysoki poziom aż miło oglądało. Na pewno jeden z najlepszych w tym sezonie o ile nie najlepszy... pozostaje mieć nadzieje kolejne odcinki również będą tak samo ciekawe

ocenił(a) serial na 9
Paklpy

fajnie że nawiązali do 6 sezonu i prawdziwego oblicza Lucka tylko pokazując go jednoczesnie śmieszkującego w klatce troche mi psuło odbiór całej sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones