PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794375}
6,4 4 387
ocen
6,4 10 1 4387
Nielegalni
powrót do forum serialu Nielegalni

Liczyłem, że Jorgensena zagra jakiś Szwed, a widzę, że pewnie będzie Seweryn. Podobne oczekiwania miałem do całej szwedzkiej ekipy. I Popowskiego koniecznie jakiś Rosjanin, ale stawiam, że będzie nim Woronowicz.

Niemniej jednak i tak czekam z niecierpliwością na premierę.

ocenił(a) serial na 8
walterbenjamin

Damięcki, Seweryn, Pławiak, Woronowicz, obsada sztos

walterbenjamin

A kto zagra Jagana,Tatara?

xxxmiluxxx

Małaszyński ;D

xxxmiluxxx

A mnie na Jagna pasuje Dolph Lundgren :)
Już zresztą kiedyś grał Rosjanina ale za dużo w tym filmie nie mówił :D

ocenił(a) serial na 3
desh87

Lundgren ma 60 lat. ;) Ja w tej roli widziałbym Lubosa.

adamcpdst

Szkoda, że Lundgren nie jest młodszy, pasuje idealnie :D Ale Lubos też, niestety z trailera w aktorze grającym Jagana nie widziałam Jagana :/

ocenił(a) serial na 3
Laksandra

No szkoda, bo to najciekawsza postać w całej trylogii. :)

adamcpdst

Oj zgadzam się, sceny z Czeczeni to mistrzostwo świata!

Laksandra

Przecież na Lundgrena by ich w życiu nie było stać.

walterbenjamin

Aktorka grająca Sarę strasznie nachalnie upozowana na Carrie Matisson. Łącznie z czapką. Słabe to.

Magga1234

Też wolałabym by Sarę zagrała Grochowska, albo Kamilla Baar, ale Juszczak jest nieopatrzona, więc może nie będzie źle.

ocenił(a) serial na 3
Laksandra

Dziwi mnie, że w trailerze i materiałach promocyjnych serialu jest Grochowska i jej postać Ewy. Przecież w książkach to była sekretarka podająca kawę w wydziale Q - postać czwartoplanowa. A tutaj robią z niej niemalże partnerkę Wolskiego... Ale po fabule widać, że sporo pozmieniali, więc sam jestem ciekaw jak to wyjdzie.

adamcpdst

Dokładnie tak, sama się zdziwiłam, że dali ją na pierwszy plan i to taką umęczoną, zupełnie nie pasującą do książkowego pierwowzoru... Na pewno pozmieniali, ale myślę, że Sevierski, który czuwał nad scenariuszem nie pozwolił wypaczyć sensu książki. Mam nadzieję, inaczej szkoda będzie wielka.

ocenił(a) serial na 3
Laksandra

Noo Grochowska to ładna kobieta, ale polskie kino sprowadziło ją do roli właśnie takiej zniszczonej życiem matki-Polki, bez makijażu która w wieku 30 paru lat wygląda jak przed emeryturą. No zobaczymy! P.s. Pierwszy odcinek jest już gdzieś w sieci?

ocenił(a) serial na 7
adamcpdst

Ewa Dębska grana przez Agnieszkę Grochowską to przełożona Konrada Wolskiego i zupełnie nowa postać. Została dopisana na potrzeby serialu przez Vincenta Severskiego. A premiera dwóch pierwszych odcinków 21 października. :)

ocenił(a) serial na 3
Safir_aS

Ok, dzięki za info. :) P.S. A będzie w serialu postać Safira? ;)

ocenił(a) serial na 7
adamcpdst

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

ocenił(a) serial na 3
Safir_aS

Btw, czytając książkę w jego roli wyobrażałem sobie zawsze Zandberga. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones