PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Biedna ciągle płacze, a nie zapowiada się, żeby miała przestać...

użytkownik usunięty
petit_fleur

Mi też jest żal Camili. Przecież to nie jej wina nie powinna tak cierpieć.

Mi jest żal Camili ale równocześnie mam serdecznie dość Daniela a raczej grającego go aktora, który jak dla mnie nie potrafi oddać żadnych emocji.

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Taaakkk.... Silvia daje upust swoim umiejętnościom aktorskim :P Dzisiaj było apogeum - załamała się totalnie - zdała sobie sprawę, że to już koniec... wszystkiego ... nawet nadziei. Tylko Luzma zachowała fason, bo po prostu ją przytuliła i była przy niej! Viviana sprowadzała Camilę na ziemię, że nic już nie może zrobić, dobijając ją tym - wkurzyła mnie! Kazała jej wyrzucić go z serca, a tekst Camili: "jak mam to zrobić, on jest moim sercem" zobrazował wszystko! Dużo wody będzie musiało upłynąć, żeby o nim zapomniała.
A ja sobie myślę: po co tak rozpaczać po takim frajerze. Taka kobieta jak Camila potrzebuje faceta, który będzie ją ADOROWAŁ, świata poza nią nie widział, nosił ją na rękach, kochał jak szalony, a jak takiego nie znajdzie, to niech lepiej będzie sama ;) Moim zdaniem De la Fuetne świetnie gra frajera :D
Camila teraz ma potrute byki, więc na szczęście Daniel i rozpacz po nim zejdzie na boczny tor :P

ocenił(a) serial na 9
Ranczer

A ja się zastanawiam, co by było gdyby Luis nie zginął i pojawił się Daniel? Gdyby musiała wybrać, bo przecież obu kochała?

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

też jestem ciekawa kogo by wybrała. Tej całej sytuacji To winni są abraham i dionisio bo gdyby nie oni To ta sytuacja nie miała by miejsca

Ranczer

Moim zdaniem z tym adorowaniem to też nie można przesadzać, typem takiego adoratora jest Mariano, a to jeszcze gorsze ciepłe kluchy niż Daniel :) Wg mnie Daniel powinien wiedzieć czego chce, mieć w sobie więcej pasji i charakteru, a on tylko wciąż chodzi z jedną i tą samą zbolałą miną...

ocenił(a) serial na 3
Ranczer

Mnie wkurza jak oni wszyscy się nad nią rozklejają jak nad czteroletnim dzidziusiem, który zgubił ulubionego misia. W prawdziwym życiu kobieta wyciąga przyjaciółkę na spacer lub na zakupy, plotkują, idą na imprezę a tutaj wyją jakby to, że Daniel odszedł był końcem świata. Zresztą Camila to prawdziwy koszmar feministki, typ kobiety, która bez faceta nie przejdzie pół kroku. Dałam sobie już spokój bo ten ich szloch mnie przerósł, babcia nadal to gnębi, ona to jest wytrwała ;p

ocenił(a) serial na 10
SaltStrawberry

Teraz Camila już nie będzie szlochać. Teraz wyjdzie z niej twarda babka, która będzie walczyć o uratowanie swoich byków ;]

Hehee... to chyba dobrze, że większość kobiet już taka jest, że potrzebują faceta u boku? Kogoś kto przytuli, pocieszy, zaspokoi. Ale przecież Camila powinna zrozumieć, że jak nie Daniel, to będzie kto inny i szczerze powinna mu pozwolić odejść a nie wykonywać puste gesty typu oddanie obrączek, a u Viviany prawie traci przytomność, bo czuje się tak, jakby oddała mu w sensie dosłownym swoje serce. Nie takie ciosy już przyjmowała od losu, żeby teraz dać się położyć na łopatki.

petit_fleur

Zgadzam się, chociaż nie dziwię się Camilli, bo na pewno cierpi, to zrozumiałe. Jak dla mnie po prostu to zabardzo jest ten film rozciągnięty, powinno byc mniej odcinków, akcja szła by szybciej, a dzięki temu mniej było by scen płaczącej Camilli. Brakuje mi dynamiki, żeby szybciej się wszystko wydawało, żeby bohaterowie byli bardziej spostrzegawczy, a tutaj w sumie odcinek w odcinek nic.

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Fakt 60 odcinków mniej i oglądałoby się bez mrugnięcia okiem, a tak czasami oko gdzieś ucieka na boki :) Ale dzisiaj i tak nastąpił przełom!!! Camila ani razu nie płakała z powodu Daniela :D :D :D To dobrze rokuje na przyszłość!!!

Camilla3

może to głupio zabrzmi ale tęsknię za Alonsem, strasznie mi go brakuje w tej telenoweli i po jego śmeirci jakoś akcja zaczęła im się sypac a po powrocie Miriam to już w ogóle

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Wiesz, że mam tak samo :D Lubiłem go! Złościł mnie, śmieszył... współczułem mu "niedyspozycji" ;) To była niesamowita postać - tak złożona i zagadkowa! Sceny z nim zawsze były ciekawe! Do końca nie było wiadomo, czy więcej w nim dobra, czy zła - ciągle walczył ze swoimi słabościami. A na koniec dał piękny dowód swojej miłości do Camili.

Ranczer

ta postac była bardzo dobrze zagrana, Alonso miał złożoną osobowość, bardzo mu kibicowałam ,żeby się uwolnił spod wpływu pseudo mamusi i co? uśmiercenie go to byl największy błąd w tej telenoweli

ocenił(a) serial na 6
marta150391

Świetnie zagrana postać.Szczerze mówić z facetów najgorzej gra w tej telenoweli odtwórca roli Daniela.

marta150391

Mi też go brakuje, jednak dużo dawał z siebie w filmie. A w parze z Ximeną, to już w ogóle. Za szybko ich uśmiercili moim zdaniem.

Camilla3

Alonso, to była moja ulubiona postać w całej telenoweli. Mam żal do Camili o to, że teraz nie docenia tego, ile w gruncie rzeczy dla niej zrobił. Pewnie, że zmarnował jej ładny kawałek życia i napsuł krwi, ale to też dzięki niemu odzyskała w pewnym momencie równowagę psychiczną i to dzięki niemu nadal ma Malqueridę :] Scenarzyści pokpili sprawę tak szybko go uśmiercając. Flavio Medina, to aktor dla którego oglądam Quiero Amarte, ale to już nie to samo co Alonso w AB ;)

Madziulka_aa_2

Camilla momentami to po prostu istna hetera. Miałam do niej żal już na samym początku jak wiecznie wypominała Alonsowi to, że nie jest prawdziwym mężczyzną. Prawda jest taka, że potem każdy kontakt z Camillą, wpływał na niego paraliżująco, bo miał dużą presję, żeby mu się udało. Im bardziej chciał, tym nie wychodziło... Dlatego sądzę, że jej postawa przyczyniła się trochę do tego jaki był później.

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Paraliżująco na Alonso wpływała od samego początku tylko i wyłącznie Isadora gnębiąc go, poniżając, odpychając, nie dając miłości. Camila tylko się broniła przed jego agresją, ciągłymi atakami, kłamstwami, oskarżeniami, obwinianiem za jego niedyspozycję, wpędzając ją tym samym w kompleksy, dół egzystencjalny i rozstrój nerwowy. A nawet jeśli wypominała mu brak męskości, to na Boga - miała do tego prawo! Młoda mężatka pełna wigoru, a maż nie jest w stanie zaspokoić jej potrzeb. Miała prawo by być sfrustrowaną i mieć o to do Alonsa żal!
Naprawdę pierwsze odcinki były "zabójcze" dzięki związkowi Camili i Alonsa xD

Ranczer

Ogarnij się i otwórz oczy, bo mam wrażenie, że Camilla Cię zaślepiła. Skoro ona miała prawo go tak traktowac, on miał prawo jej wyrzucac,że przez nią mu nie wychodzi. Proste. I jej rozstrój nerwowy ( swoją drogą, nie widziałam go zbytnio) w takim wypadku staje się mało ważny.

Camilla3

tez to zauważyłam... Alonso miał nieszczęście do tego by trafiać na kobiety, które uwielbiają dominować, najpierw Isaodra potem Camila, która mu wyrzucała, że się nie sprawdził i od razu do psychologa go chciała ciągnąć zamiast trochę się ogarnąć i zmienić do niego stosunek, jakoś z Ximeną mu się udawało bo ona potrafiła go uwieść, oczarować, prawić komplementy, czego nie potrafiła Camila

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Alonso to była najciekawsza postać w AB. Po jego śmierci to już nie to samo:(

marta150391

Dokładnie, uważam tak samo, wiem, że Ximena miała swoje za uszami, ale jeśli chodzi o jej stosunek do Alonsa, to zachowywała się o wiele lepiej niż Camilla.

Camilla3

mnie wkurzało, że do końca zrobili z niego faceta zakochanego w Camili, nawet w szpitalu pierwsze zdanie co wypowiedział dotyczyło Camili... o Ximenie sobie przypomniał po jakimś czasie! zresztą tak sobie myślę, że Ximena była zazdrosna ciągle o Camilę, pamiętam, że wkurzyła się na nią, że przez jej gadanie Alonso odwołał ślub a potem latał do jej domku i wtedy to Ximena dowiedziała się o prawdziwej tożsamości Daniela i poleciała do Isadory, a porwanie Camili i wrobienie w to Alonsa było jej zemstą za tą sytuację, potem widać było, że nie chce wsadzić go do psychiatryka jak gadała Isadorze tylko chciała z nim uciec i rozpocząć wspólne życie...
niesprawiedliwe było odtrącenie Ximeny przez Alonsa na rzecz Camili, nie powinien słuchać jej wtedy gdy radziła mu by odwołał ślub z Ximeną, dziewczyna miała prawo się wkurzyć, od tej sytuacji wszystko zaczęło się sypać między nim a Ximeną, tak mi się wydaje...

marta150391

Mi też nie podobało się to, co zrobili z Ximeną. Lubiłam ją i wolałabym, żeby inaczej zakończyli jej wątek, żeby dali jej szansę na znalezienie szczęścia pomimo tego, że nie była idealna.

marta150391

Ona była trochę pogubiona, sama tak naprawdę nie wiedziała czy jest dobra, czy zła. Takie mialam wrażenie. Wiele razy jej opowieści były przykre, bo czuc było, że to strasznie samotna dziewczyna. Na pewno wbrew temu co się wydawało, była mniej pewna siebie, niż Camilla, przez to zrodzila się w niej zazdrośc, bo czuła, że nie jest wystarczająco dobra, doskonała. Przypominała mi trochę Robertę z "Kiedy się zakocham", obie miały podobny charakter.

Camilla3

Tak , ale o ile pamiętam, to Roberta z CME była zawsze faworyzowana przez matkę i nie miała tak naprawdę powodów nienawidzić Renaty. Natomiast Ximena czuła się odrzucona i niekochana i stąd ta jej niechęć do matki i Camili.

Didi_5

Dokładnie. Robertę Fina faworyzowała, ale widocznie i tak było jej za mało i bolało ją, że Renata ma większe powodzeni u płci przeciwnej. Roberta chciała skupiać na sobie uwagę nie tylko matki, ale każdego...

Camilla3

super to opisałaś, mam takie samo zdanie co Ty ;) przyznam też, że Ximena mnie irytowała bardzo, ale momentami było mi jej żal, a teraz jak myślę o jej postaci to widze, że została potraktowana niesprawiedliwie przez scenarzystów, bo nawet Alonso nie kochał jej tak jakby ona tego oczekiwała, na pierwszym miejscu była dla niego Camila co było dla mnie niezrozumiałe, zważając na to jak go traktowała

marta150391

Wcale się nie dziwię że Ximenie się udawało,a Camili nie. Porównajcie je obie.Ximena zawsze była sexownie ubrana,a Camila?widzieliście ją w łądnym stroju?bo ja sobie nie przypominam.Nawet w scenach miłosnych z Danielem kiedy była w stanikach miała taką zwykła bawełnianą bieliznę nic co by mogło pobudzić i zachęcić faceta.

ocenił(a) serial na 10
ewelina84

Zauważcie, że kiedy Isadora dowiedziała się o związku Alonsa z Ximeną, to ten znów zaczął mieć problem z potencją i był agresywny - pamiętacie jaka Ximena chodziła posiniaczona? Wszystko było ok, dopóki Isadora nie zaczęła sterować Alonsem. To ona jest główną winowajczynią i twórczynią osobowości Alonsa, a nie seksowna bielizna, czy jej brak u partnerek Alonsa :D

Ranczer

nie do końca się zgodzę z tym, Isadora namawiała Alonsa na ślub z Ximeną, ale on sam go chciał: scena oświadczyn była urocza, był taki szczęśliwy w tym momencie i Ximena taka zadowolona; te oświadczyny wyglądały zupełnie inaczej niż te z Camilą... on raz uderzył Ximenę z tego co pamiętam po tym jak dowiedział się, że Isadora nie jest jego matką, był zestresowany i mu nie wyszło wtedy i to z frustracji i załamania; wcześniej Isadora wiedziała o związku Alonsa i Ximeny i jakoś wszystko między nimi grało

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Czyli jednak powodem była Isadora :] Sam Alonso to stwierdził, kiedy w końcu porozumieli się z Camilą, więc z nim chyba nie można dyskutować?

Ranczer

jeśli chodzi o tą konkretna sytuację to wynikła ona z tego, że Alonso dowiedział się prawdy o Isadorze; jednak związek Ximeny i Alonsa zaczął sypać się wcześniej - po odwołaniu ślubu przez Alonsa, bo Camila go o to poprosiła, wtedy Ximena była wkurzona i rozżalona (i jej się nie dziwię), i zauważyła, że Alono lata do Camili do domku, ich rozmowa przed śmiercią w hotelu tez dotyczyła tego, że Alonso kochał bardziej Camilę niz ją, nic dziwnego, że Ximena była zazdrosna o Camilę i spiskowała przeciwko niej z Isadorą

ocenił(a) serial na 10
marta150391

To była jak dla mnie jedna z piękniejszych scen w AB w domku, kiedy Alonso szczerze rozmawiał z Camilą, a ona zobaczyła, że do Alonsa w końcu dotarło, że jego życie jest bagnem i chce przynajmniej spróbować z tego bagna wyjść, poprosiła go - dla dobra Ximeny, żeby póki co w to bagno jej nie wciągał. Żeby poczekał aż najpierw zdoła pokochać sam siebie, a dopiero później zwiąże się z kimś, komu będzie mógł dać szczęście, a nie tylko frustrację, ból i cierpienie. Szkoda, że Ximena tego nie rozumiała i zgotowała siostrze taki los, bo źle odczytała jej intencje, ale to nie był powód, żeby planować jej porwanie, czy w konsekwencji śmierć - bo choć nie chciała, żeby Camila zginęła, to jednak wiedziała, do czego Isadora jest zdolna i z kim spiskuje :/

Ranczer

tak to wyglądało z perspektywy Camili, mi chodzi o to jak musiała się poczuć Ximena w momencie jak Alonso oznajmił jej, że ślub odwołany bo Camila go o to poprosiła, Ximena jasnowidzem nie była a Camila jej nic nie wyjaśniała, nie było jej też przy tej rozmowie; poza tym dowiedziała się, że on ją ciagle kocha bo o co by go nie poprosiła to on leci jak na skrzydłach, nic dziwnego, że była zazdrosna i sfrustrowana skoro nawet jej ukochany wolał jej siostrę, Ximena nie chciała śmierci Camili, kilka razy dopytywała się czy na pewno nic jej nie będzie

Madziulka_aa_2

Z tego co pamiętam Falvio Medina postanowił odejść z AB i scenarzyści musieli w jakiś sposób zakończyć jego wątek.

jagodajulia

Tak, chciał odejść z tej telenoveli /podobnie jak Laura Carmine/ ponieważ ci aktorzy mieli inne zobowiązania zawodowe. A szkoda, Alonso był mega nietuzinkowy w tym filmie TĘSKNIMY !!!

kocyk_

Hmm nie wiem, czy mieli inne zobowiązania wcześniej. O Falvio mówiło się, że albo chodzi o teatr, telkę, albo film, a Laura dostała role protki w Quien eres tu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones