PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Mój wybór to :
Luz Maria
Viviana ., Natalia
Camila .
A z panów :
Rodolfo
Daniel
Rafael

ocenił(a) serial na 7
malga927

1. Luz Maria i Natalia
2. Ximena
Później na równi Camila i Vivana ale ogólnie uważam,ze są takie średnie z wyglądu ..przynajmniej w tej telce tak sie prezentują.

Z Facetów podoba mi się tylko Daniel :)

ocenił(a) serial na 8
malga927

1. Luz Maria
2. Camila
3. Viviana/ Natalia

A z panów każdy ma w sobie coś i jakoś żaden nie ma u mnie pierwszego miejsca :)

malga927

1. Luz Maria
2. Ximena
3. Camila
4. Natalia/Viviana

Z facetów to wszyscy mi się podobają z wyjątkiem Dionisia ;D

ocenił(a) serial na 9
malga927

1.Luzma - prześliczna!!!
2.Cami
3.Vivi

1.Rafa
2.Daniel
3.Rodolfo, Aron

ocenił(a) serial na 7
malga927

1. Daniel, Daniel, no i jeszcze Daniel ^^

2. Luzma <3

3. Ximena

ocenił(a) serial na 8
malga927

1. Luzma
2. Camila
3. Viviana

1. Daniel:D
długo nic.....:)

2. Rafael
3. Pablo, Rodolfo, Aaron

ocenił(a) serial na 10
Dorisa_d

1.CAMILA / LUZ MARIA
2.Natalia
3.Miriam

1.Rodolfo
2.Daniel
3.Rafa/Aron

ocenił(a) serial na 7
sandia23

Eeeeeej wlasnie :D
Rodolfo tez jest fajny :D

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

No pewnie że tak, gdyby nie grał zwykłego pracownika to pewnie więcej osób zauważyłoby jego urodę he he...

ocenił(a) serial na 7
sandia23

Coś w tym jest :D
Mimo to.denerwuje mnie jegonzachowanie, nie cierpie namolnych facetów, choć Bóg wie jak przystojnibby byli.
Nie dziwie sie Natalii, że go nie chce.

ocenił(a) serial na 10
dropsik417

No fakt Rodolfo przegina. Na siłę nie zmusi Natalii, żeby z nim była. Po drugie czasami zachowuję się tak jakby Natalia była jego własnością a wiadomo, że żadna kobieta nie lubi takiego zachowania ze strony mężczyzny.

malga927

1. Camila/Luzma
2. Teresa
3. Miriam
4. Isadora

Wśród mężczyzn: Daniel, Rafael, Dante.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

1. Luzma
2. Camila
3. Vivi
4. Natalia

malga927

1.Luzma
2.Ximena
3.Camila


A z facetów zdecydowanie Rodolfo, potem Daniel,no i ewentualnie Pablo.

użytkownik usunięty
malga927

1. Camila
2. Teresa
3. Ximena

i panowie :

1. Rodolfo
2. Aarón
3. Pablo

malga927

1. Camila 2. Teresa 3. Viviana
1. Rafael 2. Daniel 3. Mariano

ocenił(a) serial na 7
malga927

1. Luz Maria
2. Natalia
3. Viviana

1. Rodolfo
2. Rafael
3. Pablo i Daniel

Edi13

Luzma i Natalia. Camila w ogóle mi się nie podoba,nie jest brzydka ale...Viviana też nie mój typ.Już Ximena jest łądniejsza od camili.Trochę mnie śmieszy ten zachwyt nad Camilą,wszyscy niby się w niej kochają,przypomina mi to sytuację z poprzedniej telenoweli Otchłań namiętności,kiedy to Paloma chodziła i jęczałą,jaka to ona brzydka jest w porównaniu do Elisy kiedy to tak naprawdę było odwrotnie.Czasami mi sie wydaje że reżyserzy nie potrafią dobierać odpowiednich aktorów.
Z mężczyzn zdecydowanie Rodolfo (identyczny jak mój kolega) i Daniel jako numer dwa.

ocenił(a) serial na 3
ewelina84

tak nie potrafia w otchlani sie zgadzam i wtym tez calkowicie ;)

ewelina84

ja np. nie rozumiem czemu w Camili kochało sie aż 5 facetów (Alonso, Mariano, Rafa, Daniel i Dionisio), a w Ximenie, ktorej urodzie i stylowi nie można nic zarzucić tylko jeden (Alonso, który na końcu przyznał, że jego jedyną miłością jest Camila). Ona powinna mieć adoratorów na pęczki, ale cóż....

ocenił(a) serial na 7
marta150391

No i jeszcze Luis, tylko, że zginął na początku. Też tego nie rozumiem. Camila nie jest jakąś pięknością i osobowości też nie ma bogatej. Jest taka sobie, przeciętna

Edi13

Ale to samo było w "Kiedy się zakocham" Silvia Navarro jest przeciętnej urody.Chociaż na początku w Nieposkromionej mi się podobała jak miała dłuższe i ciemniejsze włosy.Mogli ją taką zostawić. Ona trochę "starawo" wygląda.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Też odniosłam takie wrażenie. Kiedyś gdzieś oglądałam rozmowę z protagonistkami Televisy. Były tam Ana Brenda, Maite Perroni, Mayrin Villanueva i właśnie Silvia. Wszystkie oprócz Silvii wyglądały młodo, wręcz dziewczęco, a Silvia przy nich taka poważna, dojrzała, jakby miała nie wiadomo ile lat, a przecież nie ma między nimi dużej różnicy. Jakoś jej nie polubiłam:/

Edi13

Ja bardzo lubię Silvię jako aktorkę, w zasadzie jest moja ulubioną, bardzo dobrze gra, tylko scenarzyści przesadzili z tym uwielbieniem dla Camili, szczególnie ze strony Dionisia (wątek zadurzenia w Camili jest żenujący). Uważam, że Camila jest ładna, ale ma dość władczy charakter, co wydaje mi się powinno nieco odstraszać facetów

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Rozumiem Cię, nie każdy musi myśleć tak, jak Ty. Nie pałam do Silvii sympatią chociaż to pierwsza telka, w której ją oglądam. Ale to pewnie bardziej wina roli niż jej. Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki Silvii Navarro

Edi13

nie musisz myśleć jak ja :) może w innej telce kiedyś Silvia bardziej Ci przypadnie do gustu :) a jak nie to trudno, każdy ma inny gust :)

ocenił(a) serial na 10
ewelina84

Ja niestety nie mogę się z wami zgodzić, otóż uważam że Silvia jest bardzo piękną kobietą. Inne aktorki mają kilo tapety więc wydaje się, że maja nieskazitelną urodę a tak nie jest. Silvia nie musi mieć tyle makijażu, ponieważ jest naturalnie ładna. Po drugie w telenoweli scenarzyści nie ubierają jej tak jak inne aktorki w innych telkach i pewnie dlatego nie dostrzegacie jej urody. Możecie mieć inne zdanie, ale moje jest właśnie takie.

ocenił(a) serial na 3
Elwirka10

ona tez ma kontrasty przyciemniajace na gebie i kest sztuczna a gdyby nie miala tp bylaby juz calkiem pewnie brzydka

ocenił(a) serial na 3
Monalia

ale w kiedy sie.. lepiej wygladala ale tam tez byly o wiel lepsze np alfonsina, adriana, matilde, arely ..

ocenił(a) serial na 3
Monalia

a co sadzicei o eli gutierez jest sliczns nie? albo jacgeline bracamontes , ana brenda ? to sa dopiero aktorki

ocenił(a) serial na 10
Monalia

Jacgeline bracamontes , ana brenda z czym one znowu takie ładne są? Nie mówię, że są brzydkie ale zachwytu też nie ma. Co innego Eli ona jest naprawdę śliczna.

sandia23

A wg mnie najśliczniejsza jest Breco z powyższej trójki.

ocenił(a) serial na 7
Elwirka10

To nie o tapetę ani stroje chodzi. Wszystkie aktorki w telkach mają makijaż, ale jedne wyglądają lepiej od innych. Wg mnie Silvia jest taka sobie, ale przecież to nie znaczy, że jest brzydka i że nie może się komuś podobać. Dałabym tu przykład Any Brendy. W CI wyglądała ślicznie nawet w łachmanach, rozczochrana i z niewielkim makijażem

Edi13

To jak już porównujemy to może weźmy zdjęcie, czy role Silvii, gdy ta miała jakieś 26 lat, czyli tyle Breco miała w CI.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Silvia w tym wieku zagrała w La Heredera i wg mnie do Breco się nie umywa. Ale nie kłóćmy się, nie o to chodzi. Właśnie tak powinno być, że każdy woli kogoś innego i dzięki temu wszystkie aktorki mają swoich fanów:)

Edi13

Ja się z nikim nie kłócę, bo ja lubię je obie.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

a breco to ktora - brenda czy bracamontes? silvia nawet gdu byla mlodsza gorzej wygladala a eli tez ma juz prawie 35 i jest niezla nadal

Monalia

Breco to Ana Brenda Contreras.
Wg Cb tak jest, ja na ten temat mam inne zdanie.

malga927

1. Viviana, Natalia,
2. Camila, Ximena
3. Luz Maria


1. Daniel
2. Rafael
3. Pablo

Blab

Navarro jest taka sobie,według mnie widać po niej te 36 lat.Kurde tak sobie przypomniałam taka scene na poczatku Kiedy się zakocham,kiedy były urodziny Roberty i Renaty.Czy one tam obchodziły niby 18stce urodziny? film jest sprzed 3 lat,wiec Navarro miała tam jakies 33 lata.

ewelina84

Nie, na pewno nie 18 to były chyba 24, albo 25, bo chyba po 25 Regina (Renata) miała przejąć spadek, albo jakoś tak to było.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Obchodziły 25 urodziny, ale mimo wszystko widać po Silvii, że ma więcej

Edi13

Silvia ma fatalne stroje w "Bravio". Czasami się zastanawiam dlaczego Daniel tak ją pokochał. Mimo to uwielbiam C+D. W 'Kiedy..' miała fajne, różnorodne stroje, ale ta telka nie dorasta do pięt 'Bravio' mimo, że tego samego producenta.. ;) Pozdrawiam fanów

kocyk_

sądzę, że pokochał ja za jej charakter a nie stroje... mi się jej obecne stylizacje podobają fajne ma te koszule w kratkę

ocenił(a) serial na 10
marta150391

MI też się bardzo podobają, a poza tym uważam że mega pasują do roli jaką Silvia tutaj gra.

Elwirka10

no mi też pasują do niej, nie wyobrażam sobie naszej pani weterynarz latającej po ranczu w szpilkach, to byłby absurd

ocenił(a) serial na 10
marta150391

No dokładnie, w końcu to nie jest telenowela o słodkiej, naiwnej, malowanej lali. Stroje uzupełniają cały klimat tej telenoweli. Camila swoim wyglądem bardzo pasuje do roli pani weterynarz i do tego rancza.

ocenił(a) serial na 3
sandia23

tak pasuje ale watpie by w prawdziwym zyciu tak siedziala z tymi bykami i nie bala sie ich to absurd jakis

ocenił(a) serial na 10
Monalia

W prawdziwym życiu ludzie obcują ze sto razy bardziej groźnymi zwierzętami niż byki ( szczególnie weterynarz). Wszystko jest dla ludzi.

Monalia

a co mają powiedzieć ludzie pracujący w zoo albo w cyrku? byki przy tygrysach czy lwach to łagodne zwierzęta, zresztą ona jest weterynarzem, więc nie widzę w tym nic absurdalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones