PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Mój wybór to :
Luz Maria
Viviana ., Natalia
Camila .
A z panów :
Rodolfo
Daniel
Rafael

Monalia

wiesz, ja mam 17 lat, a odebrałam poród konia wiec pozdro. i jestem z miasta

kocyk_

według mnie kiedy się zakocham było lepsze, ale nie sposób porównywać obu telenowel bo cme jest bardziej żywiołowe i pozytywne a ab jest o wiele bardziej nastrojowe, psychologiczne i tragiczne. A co do Silvii Navarro to lepszą postać grała w cme pod względem wyglądu i charakteru

malga927

Żeńska część obsady :
1. Ximena
2. Luz Maria / Viviana
3. Camila

Męska część obsady :
1. Daniel
2. Pablo
3. Rafael / Rodolfo

ocenił(a) serial na 3
Lenkaaa_93

a podobaa wam sie livia britto , altair jarabo? mysle ze altair by oasowala do roli kamili jest bardzo fana i ladna i ten jej zadziorny usmieszek;d pewnie daltego gra czarne charaktery

Monalia

Są ładne. Jak to zwykle meksykańskie aktorki ;p No, ale osobiście wolę jak Altair gra takie postacie jak w 'Otchłani namiętności' czyli na początku takie negatywne, a później nagła przemiana i pozytywna ;p

Lenkaaa_93

Fakt Luzma ladna dziewczyna ,co do Camili - w CME wygladala super ......mnie sie jej uroda podoba ,jest taka trochu lobuzerska:) hahaha.Co do samej telki to nie ma porownania do CME.AB jest jakies takie przygnebiajace ,scenografia mi sie ne podoba ,to cale rancho .......

ocenił(a) serial na 7
Monalia

Livia jest śliczna. Najlepszą rolę zagrała w TDA, później były mniej ciekawe. Do Lenkaaa_93 - Livia jest Kubanką, nie Meksykanką, ale to szczegół. Altair też fajna dziewczyna, powinna grać protagonistki:)

Monalia

Wg mnie Livia jest bardzo ładna, a Altair taka sobie, przeciętna.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

moze livia ladniejsza ale altair tez ma w sobie to cos ten usmiech i wogule fajna osobowosc i przyciaga wszystkim sie podoba kazdy jak ogladal ze mna moj grzech albo otchlAN TO MOWIL ze ona ladna

Monalia

Wg Cb jest ładna, a wg mnie nie.

Monalia

może i Altair jest ładna. ale, wg mnie, nie pasowałaby do roli Camili, nie wyobrażam jej sobie na ranczu z bykami, ona mi pasuje do wielkomiejskich panienek i czarnych charakterów

ocenił(a) serial na 3
marta150391

silvia tez nie pasuje na ranczu a w cme pasuje jako pani prezes i takie role pasuja dla niej wedlug wieku, wygladu i charakteru. ale moim zdaniem najgorsza porazka to zuria vega ta aktorka mnie wyprowadza z rownowagi.

ocenił(a) serial na 10
Monalia

No chyba żartujesz. Dla mnie Silvia MEGA pasuje do tego rancza. Nie rozumiem, jeśli ktoś nie lubi roli jaką gra Silvia w tej telenoweli, to po co ogląda. Nie mówię tutaj konkretnie o Tobie ale o innych, którzy ciągle cos zarzucają tej telenoweli.

sandia23

zgadzam się ze wszystkim co napisałaś :)

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Bardzo dziękuje. Już myślałam że będę jedyna, która tak uważa:)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Ja też sie z Tobą zgadzam :)

ocenił(a) serial na 3
p_o_n_

nie mowie ze telenovela jest zla tylko moim zdaniem ona nie asuje i tyle a tela fajna ale byly ilepsze pzdr :)

ocenił(a) serial na 8
malga927

1. Teresa
2. Luzma
3. Camila
4. Miriam
5. Natalia
6. Vivi

Angulo

1.Luz Maria
2.Viviana
a z chłopów to Dante ;)

kamacool4

1. Ximena
2. Miriam, Camila

1. Rodolfo
2. Daniel

Pozostałe dziewczyny, których nie wymieniłam, też są ładne, ale jest to taka bardziej 'zwyczajna' uroda:)

Didi_5

zdecydowanie Ximena,natomiast Camila w tej telce mi sie nie podoba w innych byla ladna w tej jakas taka przemeczona noo i chyba sie postarzała

julkadwa

Ja bardzo lubię aktorkę grającą Ximenę a i sama postać była ciekawa.
Co do Silvii to też wolałam ją we wcześniejszej roli (oglądałam CME), no cóż nie jestem wielką fanką koszul w kratkę i kamizelek i uważam, że Camila przynajmniej czasami powinna się jakoś ładniej ubierać, niekoniecznie w sukienkę i szpilki ale przynajmniej w jakąś ładną bluzkę. A tak to wygląda praktycznie ciągle tak samo i wg mnie to ten strój trochę ją postarza.

Didi_5

masz racje , miejmy nadzieje ze jak kiedys będzie jakas nowa telka z nią leciała to i styliznacje bedą lepsze :)

malga927

Teraz mam inny ranking :)

1. Luzma
2. Miriam
3. Ximena

A faceci:

1.Rodolfo
2.Dante
3. Daniel (jeśli oceniam tylko wygląd, nie bycie kłodą :) ), i Pablo.

Camilla3

w sumie Miriam tez jest bardzo ladna :) a najmniej mi sie podoba Viviana

julkadwa

Mi też, coś mnie razi w jej wyglądzie.

ocenił(a) serial na 7
Camilla3

Ja też już mam inny:
1. Luzma
2. Mayalen
3. Natalia
(jeszcze pani Amanda jest wg mnie bardzo ładna, ale że jest znacznie starsza od w/w to jej nie pisałam)

1. Rafael
2. Rodolfo
3. Dante

Edi13

Tak, Amanda jest ładną kobietą, zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 6
malga927

1.Luzma
2.Miriam
3.Izadora (mimo wieku jest piękną kobietą.Ma klasyczną urodę).

Faceci
1.Rafael
1.Aaron
3.Dante

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones