PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Tak jak w temacie, proszę o pomoc. Mianowicie wie ktoś , jak nazywa się aktor, który odgrywa rolę Rufina z odcinka dzisiejszego (134) ten, który przez telefon przekazywał informacje Dionisowi na temat osób, które są świadkami w sprawie śmierci ojca Baldomera.

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

Widziałam już tego aktora w którejś teli, z całej siły próbowałam sobie przypomnieć w której, jednak bezskutecznie.

petit_fleur

No już od dawna poszukuję jak się ten gość nazywa, pamiętam go z jakiegoś filmu albo telenoweli gdzie był bez oka i siedział w więzieniu. Był jednym z "bossów" i czarnym charakterem w tymże więzieniu.

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

Mam tylko dwa skojarzenia: albo zakazane uczucie - był człowiekiem Bruno Reya i miał wykończyć brata Any Pauli. Drugie to Miłość i przeznaczenie - on i jego koledzy chcieli zabić Antolina, kiedy trafił do więzienia. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

petit_fleur

Faktycznie, pamiętam go właśnie z Miłość i Przeznaczenie, dzięki za naprowadzenie :)

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

Ale na fw nie ma go w obsadzie. Trzeba szukać na stronach Televisy.

petit_fleur

A tak przy okazji, zmieniając również troszkę temat...Masz może jakieś informację, co będzie puszczać TV6 , gdy zakończą się obecne seriale ? Są już jakieś przecieki?

devilll2305

Nie wiadomo, ale podobno po AB szykują jakąś niespodziankę. Niektórzy obstawiają Corazon Indomable.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Byłoby super:) Myślę, że w Polsce to też będzie hit!

ocenił(a) serial na 9
devilll2305

Wiem tyle,co jagodajulia. TV6 pilnie strzeże tajemnicy, przecieków brak.

petit_fleur

Acha, dzięki za info..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones