PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość
ocenił(a) serial na 10
yecur

Ja zmieniłabym cały finał. Po pierwsze wszystko zrobione na szybko, po prostu na odwal się. Po drugie zostało wiele niedokończonych wątków i szczerze to wszystko było mało wiarygodne.

yecur

ja nie obcinalabym scen, dalabym wszystkie sceny i watki, ktore usunieto.

yecur

Wprowadziłabym więcej wątków :)

ocenił(a) serial na 9
yecur

Rozbudowałabym ostatni odcinek na co najmniej dwa więcej, aby wszystko dokładniej zostało pokazane i aby było więcej wątków :)

yecur

Mnie również nie podobało się zakończenie. Pozostawia niedosyt. Nieugaszone pragnienie wody podczas spaceru na 40
stopniowym upale. Brakuje mi wątku Natalii i Rodolfa. Cały film był ich wątek poruszany na koniec słuch po nich zaginął. Co jest dziwne. Luz i Pablo też sztuczne zakończenie. i takie nagłe.... Camila w ciąży. Miriam przyjaciółka ich związku z malutkim dzieckiem na ręku.... Mariano nagle się wyleczył z miłości do Camilli bo ost odcinek. Okropnie niesójne i niedokończone zakończenie. Powinien być jeszcze jeden odcinek ostatni, na utrwalenie losów bohaterów. Bardziej w tym serialu chodziło o zło jakie czynił Dionisio i Isadora niż o losy wszystkich bohaterów. Mnie się nie podobało zakończenie

NiceShe

neipotrzebnie wpakowali ta Miriam na koniec ....

yecur

Nic bym nie zmieniała, tylko rzeczywiście z jeden cały "szczęśliwy" odcinek z dalszymi losami wszystkich bohaterów byłby świetnym rozwiązaniem. mogłoby nawet to być coś w stylu "rok później" :)

ocenił(a) serial na 7
yecur

Jeszcze nie oglądałam żadnej telenoweli w której zakończenie było by dobre i dopracowane. Zawsze robią na odwal się i zapominają o niektórych wątkach ehh ...

yecur

podobała mi się pierwsza część z akcją z Dionisiem, ale druga to kompletna pomyłka, inaczej wyobrażałam sobie promocję książki Rafaela, olano prawie wszystkich bohaterów, pokazano Daniela i Camile i to wszystko, zapomniano o Natalii i Rodolfie, nie pokazano co się jej urodziło, no i w polskiej wersji dodałabym sceny wycięte min. ślub Amandy i mecenasa, zakończenia telenowel zawsze mnie wzruszają, rozśmieszają, po prostu wzbudzają jakieś emocje (tak było w ulubionej przeze mnie Otchłani namiętności), tu nie było tego, obejrzałam bo obejrzałam ale kompletnie mnie to nie obeszło, najbardziej podobał mi się ślub w Chiapas, którego polska telewizja nie pokazała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones