PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39185}

Niesamowite opowieści

Night Visions
8,0 235
ocen
8,0 10 1 235
Niesamowite opowieści
powrót do forum serialu Niesamowite opowieści

pamietam jeden odcinek tylko teraz niewiem czy to byl z serii opwiesci z krypty czy moze cos od spielberga lub nawet kinga ale bylo tak gosc wychodzi bodajze na tyly lokalu i widzi jak "potwor" kogos zarzyna gdy ma sie zabrac za kolesia ten placze i blaga o litosc i obiecuje ze przenigdy o tym zdarzeniu nikomu nie powie potwor sie zgadza i go ostrzega aby dochowal tej tajemnicy iles lat pozniej typka tak gryzlo sumienie ze nie wytrzymal i opowiedzial o wszystkim swojej zonie i wtedy zaczyna sie pieklo dzieci zaczynaja zmieniac sie w jakies poczwary a z zony wylazi ten sam potwor ktory wtedy darowal mu zycie cos pieknego to mi utkwilo i niewiem jak go namierzyc prosze o pomoc z gory dziekuje

ocenił(a) serial na 9
tomekorka

tego odcinka nie pamiętam, ja szukam odcinka gdzie wojsko znalazło cos jakby kopułę, w której toczyło się sielskie, niby sielskie, życie. jeden z żołnierzy, w końcu decyduje się na ,,wniknięcie" w kopułę, zakochany w pannie, i niestety zostaje zjedzony. Wszędzie szukałam i nigdzie nie ma. Choćby w wersji anglojęzycznej.

joost78

wiatm tamten odcinek akurat namierzylem i moge takze pomoc tobie. to jest serial Night Visions. sezon pierwszy epizod trzeci A View Through The Window na youtube ogladalem go kilka dnie temu pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones