PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565112}

Nikita

7,2 8 218
ocen
7,2 10 1 8218
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Mam pytanie, czy jest wersja z lektorem ostatniego sezonu? Puszczany jest w jakimś programie telewizyjnym, bądź są plany ku temu? Ostatni sezon się skończył a jeszcze nie ma w tv u nas, dziwne?

butryk_2

Cześć. Ja też czekam na ostatni sezon z lektorem. Na pewno będzie w tv od września.
Nie mogę się doczekać.
Nie nawiąże napisów.

areczek_wierny

No napisy rozpraszają mnie zawsze. Patrzę na nie a nie na to co się dzieje. Z lektorem to na spokojnie można oglądać. A skąd wiesz, że na pewno będzie od września?

butryk_2

Ponieważ co roku od września jest kolejny sezon w TV.
W zeszłym roku był sezon 3.

Ja też myślę tak samo o napisach jak ty. Tylko rozpraszają.

areczek_wierny

No, ale nie wiadomo, czy puszczą ostatni sezon i czy to im się opłaca. W końcu ma tylko 6 odcinków i mogą olać przez to.

butryk_2

No to zobaczymy we wrześniu :-)

butryk_2

Przykro mi :-(
Chyba się nie doczekamy

areczek_wierny

No nie, dlatego postanowiłem 2 tygodnie temu, że obejrzę z napisami i tak też się stało. Chociaż dziwnie było wrócić do tego serialu po tak długiej przerwie. :)

butryk_2

witam, orientujesz się, czy można gdzieś ten serial pobrać/obejżec z lektorem w full hd ? bo na necie są tylko wersje z napisami ?

Shurtugal_Eragon

Serial jest regularnie wstawiany z lektorem 720p na stronie / torrenty . to / spacje zlikwiduj. Po 4 odcinki jest wstawiany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones