PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 050
ocen
7,5 10 1 2050
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Interesujący projekt...

użytkownik usunięty

Nareszcie dzieci mogą wychowywać się na bajkach, gdzie występują ludziki Lego. Mój brat to lubi oglądać, chociaż na pierwszym miejscu jest Minecraft. Cieszę się, że Cartoon Network postanowiło nadawać coś takiego i mam nadzieję, że jeśli wyjdą w przyszłości jeszcze jakieś legoseriale, to również będzie je można obejrzeć jeśli nie w CN, to przynajmniej na innej stacji. Czasami oglądam to z bratem, ale tylko jednym okiem, bo takie rzeczy raczej mnie nie interesują... wciąż oglądam różne seriale animowane na telefonie, ale wolę kibicować ludzkim bohaterom (albo humanoidalnym - TMNT), niż ludzikom Lego. Nie wystawiam mu oceny, bo go nie oglądam, ale życzę, aby w przyszłości przemysł filmowy z Lego mógł się rozwinąć.

ocenił(a) serial na 10

Od kilku tygodni na cartoon network jest puszczany taki serial( również z lego ), nazywa się Nexo Knights innymi słowy Rycerze Nexo. Bardzo fajne ale owiele gorsze od ninjago i leci tylko w weekendy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones