PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136388}

Nocny łowca

Forever Knight
6,9 122
oceny
6,9 10 1 122
Nocny łowca
powrót do forum serialu Nocny łowca

Wie ktoś czy gdzieś są napisy do tego serialu?

KomputeromaniaK

Nie ma :(
Pozostaje oglądać w oryginale lub z niemieckim dubbingem

Karo_Z

Ja sam sobie już tłumaczę powoli :P

KomputeromaniaK

Z ciekawości się zapytam, czy może przetłumaczyłeś już ten serial? a jeśli nawet nie to wiesz może skąd można ściągnąć wszystkie 3 sezony?

KomputeromaniaK

Ok ściągam pierwszy sezon i SZOK! są napisy, przynajmniej do pierwszych dwóch odcinków,zastanawiam się czy dalej również będę miała tyle szczęścia, jeszcze ściągam i nie wiem. Ale JESTEŚ WIELKI!!! Dziękuję za przetłumaczenie :):):)

brgoss

Oj tlumaczenia zaprzestałem bo nikt tego nie potrzebował hehe. Może wkrótce zaczne znów tłumaczyć :)

KomputeromaniaK

Rozumiem Cię doskonale, tak samo miałam z serialem Misja w czasie. Ubłagałam znajomą by mi przetłumaczyła ten serial, ale skończyło się na 3 odcinkach bo ja wiem, może z 10 osób się ucieszyło, no i jej się odechciało, a ja dalej mogę jedynie marzyć że kiedyś to obejrzę z napisami :(
W tym przypadku pewnie jest tak samo.
Ale to zadziwiające że seriale które mi się najbardziej podobają nie mają "wzięcia" i mogę jedynie obejść się smakiem...
Pozdrawiam :)

brgoss

No zobaczę jeszcze :). Sam bym w sumie obejrzał to do końca :P. W przyszłym tygodniu może zacznę :D

KomputeromaniaK

Było by fajnie :) Wiem że to mozolna praca i tak na prawdę to już po przetłumaczeniu odcinka znasz go jak parę starych dobrych znoszonych butów ;) ale oglądałam dziś pierwszy odcinek i świetnie go przetłumaczyłeś :)
Życzę natchnienia i dużo uporu.

ocenił(a) serial na 10
KomputeromaniaK

Cześć :) miałam kiedyś linka do angielskich napisów, ale zepsuł mi się komputer, a linka nie pamiętam ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones