PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113510}

Nocny patrol

Baywatch Nights
5,6 588
ocen
5,6 10 1 588
Nocny patrol
powrót do forum serialu Nocny patrol

Gdzie kolwiek w sieci oprócz zagranicznych sklepów internetowych. Chciałbym obejrzeć ale nigdzie tego nie ma.

wodzu102

No na serio nikt się nie natknął nigdzie na to? Jeden z niewielu seriali który mam wielką chęć obejrzeć po latach, a nie mogę znaleźć.

wodzu102

mam nadzieje ze dalej jestes pomimo uplywu 2 lat :D
http://www.youtube.com/watch?v=bITK35pgsk4&feature=related

na youtube sa wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 9
SzymonekJR

Są i na torrentach, choć ja bym bardzo chętnie obejrzał z lektorem z polsatu z lat 90, nie ma ktoś czasem nagranych na VHS?

ocenił(a) serial na 8
butler001

Niestety będzie ciężko dostać ten serial z lektorem. Sam szukałem. Własnie kilka dni temu pisałem do tv puls o emisję tego serialu i również zachęcam do wysłania maila i może namówienia znajomych żeby też go wysłali z prośbą o emisję Nocnego patrolu. Puls jednak przypomina te starsze seriale min. był już Gliniarz i prokurator, Na południe czy teraz Columbo Oto adres: kontakt@pulstv.pl Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
wodzu102

Poza yotubem nie ma. Zachęcam do wysłania maila do tv puls z prośbą o emisję serialu Nocny patrol. Może Twoi znajomi też się przyłączą. Ja już wysłałem. Oto adres: kontakt@pulstv.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones