PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285763}

Nowa szkoła króla

The Emperor's New School
7,4 6 621
ocen
7,4 10 1 6621
Nowa szkoła króla
powrót do forum serialu Nowa szkoła króla

Widziała tylko kilka odcinków, ale to wystarczyło. Kreska w ogóle nie przypomina tej znanej z poprzednich części i co za tym idzie, niektóre postacie są całkiem inaczej narysowane (czyli są po prostu brzydkie). W polskiej wersji, jeśli dobrze zauważyłam, to tylko Kronk ma swój oryginalny głos. Reszta jest całkiem inna i przez to nie śmieszna. A o tekstach nawet nie wspomne. Tragedia!!

użytkownik usunięty
Nazgulek

no cóż, może mamy inne poczucie humoru, ale mnie każdy odcinek rozśmieszał do bólu. i nie przeszkadzało mi to, że w pl wersji językowej były inne głosy.

Nazgulek

Przesadzasz...To jest wypasiona kreska w maxa :]
Kusko i Kronk ruleez :)

Nazgulek

Mi się podoba, jest śmieszny. Teksty Kronka i Kuzko są THE BEST i ogólnie pomysł też jest fajny :D

olaolcia119

Kronk rządzi:D jest taki męski...:P Uwielbiam go:)

Nazgulek

A ja tą bajkę lubię a najfajniejszy tekst to "Ciąg za wajchę Kronk":)

ocenił(a) serial na 10
Nazgulek

ey jaka tragedia .. ? !
co ty gadasz.. ?
to jest w deche !
a Kuzko rządzi . ! ;D
Kronk też jest niezły

ocenił(a) serial na 7
Nazgulek

Z komentazy wynika ze nie masz pojęcia o zajefajnych kreskach do ktorych należy Nowa szkoła króla. Bajka jest bardzo śmiechowa polecam wszystkim ( dosłowie) moja ulubiona postac to oczywiscie izma! hehe

Batik

uwielbiam Kuzko :D Ogladam jak tylko jestem w domku ;) Ta kreskówka jest poprostu mega:D

ocenił(a) serial na 6
Nazgulek

Kreskówka jest świetna ^_^ ! Najlepsza jest Izma ("Wybornie, wybornie, wybornie! xD") i Kronk ^_^.

ocenił(a) serial na 2
Nazgulek

Jak najbardziej sie zgadzam! Serial powinni zdjąć... Nie przeszkadzałby mi jakoś strasznie gdybym go nie oglądał, ale niestety mój siostrzeniec bez przerwy to ogląda i nie ma jak go od tego odciągać... Zabić pomysłodawce serialu!

Argumenty te same...

Najgorsze jeszcze że moja p*** rodzinka jest święcie przekonana że Kuska czyta Sztur, tak jak w filmie (który swoją droga jest genialny!)i wystarczy, że wspomne o tym że to nieprawda a odrazu wszyscy na mnie naskakują :D

ocenił(a) serial na 10
Kulasisko_Pospolite

moim skromnym zdaniem G. Drojewski jako Kuzko daje tej postaci tyle humoru, że wątpię, czy Stuhr by był taki dobry ;) [a Nowych Szat nie widziałem].

ocenił(a) serial na 2
Nazgulek

Popieram.Serial to kompletna porażka.Jako kreskówka-nic specjalnego,jak każda inna.Jeżlei ktoś nie widizał pierwowzoru,to na pewno będzie się upierać,że to super bajka.Nowych Szatach Króla była świetna kreska,wygląd postaci,głosy (Stuhr ejst mistrzem <3) i oczywiście świetny humor.Serial próbuje być na siłę śmieszny,dużo żartów próbują skopiować z filmu w taki sposób,że wychodzi im to żałośnie.Często tak jest,że film jest sukcesem,a następne jego części,albo jak w tyym przypadku -serial okazuje się klapą robioną na siłę.

ocenił(a) serial na 9
imana

POTRZEBUJĘ POMOCY!!

Mam odcinek, w którym bohaterowie szukają jakiejs maski i każdy wykonuje bohomazki (?)

WIECIE KTÓRY TO ODCINEK, BO UKŁADAM SOBIE JE PO KOLEI I NIE WIEM GDZIE GO WCISNĄĆ??

ocenił(a) serial na 10
Nazgulek

a ja powiem tyle, że najpierw zetknęłam się z serialem- powalił mnie na kolana :D wczoraj obejrzałam obie części Nowych Szat Króla... i jak dla mnie głos Kuzco z serialu jest o niebo lepszy niz z filmu. Zresztą Kuzco jest the best w obu wersjach :P Choć serial fajniejszy :P

Nazgulek

w porownaniu z szatami ten serial to 10/10 a szaty 5/10. Dlaczego? Glosy sa o wiele bardziej lepiej dobrane ponieważ np. Yzma. W szatach byla bardzo zla jako to glos byl zly i wredny a w szkole dali barbare zielinska poniewaz w serialu jest bardziej smieszna niz zla. Poprostu w szatach 1 sie ledwo usmiechnalem a w serialu nie wiem jak dlugo ogladal bym jeden odcinek - nie znudzil mi sie.

ocenił(a) serial na 10
Nazgulek

a Yzma i żona Pachy to co?! serial super!!!!!! sam jesteś beznadziejny i mi także pasują inne głosy

ocenił(a) serial na 10
Nazgulek

To zależy, co sie najpierw widziało. Ja najpierw zobaczyła serial i zakochałam sie w tych głosach. Na sam głos Kuzco dostaje ataku śmiechu. I teraz nie mogę obejrzeć filmu. Próbowałam, ale to nie to samo co Nowa szkoła króla. Na głos Kuzco z filmu nawet sie nie uśmiechnęła. Jeśli najpierw zobaczyłaś film, to nic dziwnego, że serial cie odrzuca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones