PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37781}

Ośmiornica

La piovra
7,5 1 594
oceny
7,5 10 1 1594
Ośmiornica
powrót do forum serialu Ośmiornica

Czy ma ktoś dostępne pozostałe części Ośmornicy??

marcinteklak

http://www.stratosmedia.pl/oferta/osmiornica.htm#oferta - to jest na 3 DVD, to nie wszystkie 4 serie?

Hochimasaki

To chyba tylko 1., aczkolwiek nie jestem pewien.

marcinteklak

a jak nie wszystkie to gdzie mozna kupić resztę?

Hochimasaki

Nie można chyba. Niestety.

karok47

N ie chyba tylko na pewno. Nie ma ich dostępnych w sprzedaży, prawa ma niewiadomo kto, a prawa od emisji poończyły się już. Szkoda zeby taki serial poszedł w zapomnienie...

kwarecki

Jest szansa - być może napisy będą :)

bonanza1911

To czekamy z niecierpliwością :)

użytkownik usunięty
wojtowniak

To se czekaj do us/ranje smierci. Taka jest roznica miedzy takimi jak ty a rosjanami ze ci pierwsi czekaja a drudzy maja potezna scene gdzie tłumacza całe serie telewizyjne na rosyjski. A ty nawet napisow nie umiesz zrobic.

A kogo obchodzą jacyś Rosjanie którzy są 100 lat za murzynami i klepią biedę chociaż mają największy kraj na świecie.
Żałosne.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Tia, a jedna atomówką rozwalą cie w pył a ty mozesz jedynie im zrzucic buraku z powietrza. Prawda ignorancie?

Nie rozśmieszaj mnie z Twoimi atomówkami bo gdyby Rosja zrzuciła gdziekolwiek atomówkę na jakikolwiek kraj to zachód starłby z powierzchni ziemi tą całą Rosję i już nigdy nie trzeba by było się niepotrzebnie wkurzać przez ten zacofany i homofobicznym naród. Jedyne co Ruscy potrafią to wykradać pomysły wymyślone na zachodzie, to im wychodzi najlepiej. Rosja mogła by byś wielkim krajem i przeciwwagą dla Ameryki ale woli być krajem buraków.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Nie starłby. O jakim zachodzie piszesz?
USA? Rosja ma porównywalną ilosc głowic atomowych. Kazdy atak na Rosję spowoduje odwet, myslisz ze USA stac na to ? USA bardziej sie nie oplaca bo wiecej maja do stracenia.
I co starłbys z powierzchni ziemi? Okręty podwodne z głowicami jądrowymi? Nie wiesz nawet gdzie one są .
A to ze ruscy wykradli bombe atomową i inne kraje to akurat plus bo amerykanie nie maja monopolu a tak mogliby zniszczyc kazdy kraj. Dzieki temu ze wiele krajów ma atom jest równowaga i pilnowanie siebie nawzajem. Jak mnie zaatakaujesz to ja odpowiem odwetem.
To ze ruskie sa homofobiczne to fakt ale z niedzwiedziem sie nie zaczyna. Niemcy sprobowali i wiadomo jak skonczyli. W wojnie atomowej gdzie obie strony maja taka bron nie ma zwyciezcow, wszyscy sa przegranymi.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Dodam jeszcze: Polacy tez mogli wykrasc plany i zbudowac arsenał atomowy i sprawic ze Niemcy i Rosja ich nigdy nie zaatakuja ale woleli i wolą sie modlić do jezuska wiec pretensje moga miec do siebie tylko.
Wiec dzis zostali z reka w nocniku, te smieszne F16 i korpusy Macierewicza powodują tylko salwy smiechu w Moskwie. Tym sie wojny nie wygra. Bez USA leżycie.

ocenił(a) serial na 10
bonanza1911

To jak z ta szansą coś się ruszyło ?:P

ocenił(a) serial na 7
marcinteklak

no wlasnie.czyli bylo dalej i bylem na castingu

marcinteklak

Tutaj wszystkie 10 sezonów Ośmiornicy z lektorem na stronie Nitro.to. 


https://nitro.to/torrent/osmiornica_-_la_piovra_1984-2001_sezon_1720p-web-dl-x26 4-nonanolektor_pl_1002990

marcinteklak

Mam tylko pierwsze 6 odcinków 1go sezonu z lektorem

Ryszard_Bilinski

Na YT pojawiają się jakieś, patrz na KANAŁ FILMOWY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones