PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37781}

Ośmiornica

La piovra
7,5 1 594
oceny
7,5 10 1 1594
Ośmiornica
powrót do forum serialu Ośmiornica

byleby byl z lektorem,(nie ppisac o badziewiu z amerykanskim dubingiem)w Polsce byly 4 serie wiec moze ktos juz to gdzies wrzucil

HENRYK0072

Co to znaczy, że w Polsce były 4 serie? Wydane na DVD czy TVP puszczała w latach 80tych? Bo o ile wiem, to na DVD wydano tylko jedną serię (pierwszą). Właśnie kupiłem na Allegro, 1 seria ma polskiego lektora i napisy, dzięki Bogu nie ma żadnego poj... dubbingu, nie strasz mnie! ;) . Ale druga i trzecia seria, skąd mam to wziąść?

c3976667

Jak pisalem polaczki wemitowali tylko 4 serie do smierci Cataniego,wiecej nie bylo,bo kolejne krecono(nie kupiono w polsce)wszystkie jak i reszte ktorych nie bylo mozna znalezc w necie,ale nie ma do tego napisow(sa wersje syfiaste made in USA,jak i oyginalne wloskie).DVD wyszla jak mowisz tylko 1 seria chyba z kilka lat temu,jak probujesz sie skontaktowac z firma ktora wydala 1 serie to gluche echo,nikt sie nie odezwie,wiec nie dowiesz sie czy beda wypuszczone choc te 3 pozostale ktore juz byly z polskim dubingiem w tv.Nie znajdziesz jak narazie 2,3,ani 4 serii z lektorem,bo po prostu nie ma skad jej sciagnac.Gdyby ktos przerobil to ze starych kaset video,wtedy bylaby szansa,a tak cóż pozostajemy nawet za Chinami,czy taka Rosją gdzie wyszlo wszystkie 10 serii.Na pocieszenie,nie Ty jeden chcialbys zobaczyc Osmiornice........ale podobno marzenia sie spelniają.Pozdrawiam.

HENRYK0072

Mnie wystarczyłoby, gdyby chociaż wydali na DVD te cztery serie puszczane swego czasu przez TVP. Łykam natychmiast. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to jakieś dubbingowane g...o, tylko oryginalna, (włoska) ścieżka dźwiękowa z (polskimi) napisami lub (polskim) lektorem.

Co do I serii po polsku, to kupiłem ją na Allegro od gościa, który reprezentuje to wydawnictwo (40 zł). Myślę, że jeśli odpowiednio wielu ludzi będzie ich męczyć emailami, to może zdecydują się w końcu wydać serie II-IV!!

No, chyba że znasz rosyjski, to możesz sobie zamówić od razu 10 serii :)

Nie wiem, w akcie desperacji może nawet kupiłbym ośmiornicę z oryginalną (włoską) ścieżką dźwiękową plus angielskie napisy. Albo włoski megapack 10 serii, a angielskie napisy bym ściągnął z netu. Coś tam zawsze zrozumiem. Ale nie żaden pie......y angielski dubbing! Oglądając Ośmiornicę muszę słyszeć WŁOSKI język, inaczej to już nie będzie Ośmiornica tylko najwyżej krewetki ;)

Na włoskim ebayu komplet włoskich Ośmiornic (serie 1-10) kosztuje 200 Euro (LA PIOVRA - SERIE COMPLETA 10 COFANETTI 27 DVD). Nie dość, że drogo, to jeszcze nie ma angielskich napisów :(

ocenił(a) serial na 10
HENRYK0072

Na jakiej podstawie piszesz że TVP wyemitowała tylko 4 serie? To bzdura a na dowód mogę ci przesłać na skrzynkę email scan wycinka z gazety 5 serii, bo ją TVP puszczało na bank. Widziałem także na Zone Europa 10 serię, niestety było to u znajomych. Poszukałem po internecie i widziałem że ten właśnie kanał emitował wszystki 10 SERI!!! I strasznie się wqur.... bo jak by wiedział wcześniej to nagrałbym wszystko na video u znajomych albo zamówiłbym pakiet z tym kanałem zgrałbym do kompa i puścił w siecie a tak sam szukam od wielu miesięcy :((( i kicha...

HENRYK0072

Ciekawym jest, że żydki zawsze mówiąc / pisząc o Polakach używają słowa: polaczki!

c3976667

eee.. http://www.stratosmedia.pl/oferta/osmiornica.htm#oferta to jest tylko 1 seria?

ocenił(a) serial na 10
HENRYK0072

z tego co widzę można ściągnąć na emule ale tu są wersje oryginalne czyli włoskie

jabu74

No niestety nie ma gdzie dostać pozostałych serii. A mam tylko 1. Dammit, niech ktoś sie pofatyguje i wyda to...

karok47

Przydałoby się... Może by jakąś petycję do wydawców strzelić?

ocenił(a) serial na 10
blady_chris

Do wydawców albo jakiejś stacji, jakiś czas temu napisałem do zone europa ale mi odpisali, ze skończyły im się prawa do nadawania.

siranthony

A wiadomo kto moze mieć jakiekolwiek prawa? Może by napisać do Telewizji Polskiej? Jak by załatwili prawa do reszty serii to nareszcie byłoby co oglądać w TVP :)

ocenił(a) serial na 10
kwarecki

Do TVP seriale też napisałem, tak jak wyżej ktoś zaproponował ale odpisali ze nie przewidują emisji, może gdyby więcej osób zadziałało to by coś z tego było.
Na razie jest tylko jedno rozwiązanie - mianowicie są wszystkie części na piracie i angielskie napisy, trzeba by tylko kogoś poprosić o przetłumaczenie.

siranthony

Mam kumpla który by to spokojnie przetłumaczył :P

Naświetl mu sprawę i powiedz że adres Ci Adi podał :P
mortimervikerness@gmail.com

kwarecki

Tak jak nie jestem zwolennikiem piracenia, to mi się aż nóż w kieszeni otwiera... Tak dobry serial, a nie ma jak go obejrzeć. Będe się czuł moralnie usprawiedliwiony ściągając go z netu :P

bonanza1911

Jak się nie da jak się lubi to się robi jak się da :P

ocenił(a) serial na 10
bonanza1911

Thx za namiar, zaraz nagram temat.
Też wole oryginał kupić i pierwszy sezon kupiłem no ale jak pozostałych nie można to nie ma innego wyjścia.

HENRYK0072

Trochę późno trafiłem na ten temat, ale nigdy nie jest za późno żeby wyprowadzić wszystkich fanów "Ośmiornicy" z błędu.. TVP puszczała 5 serii (5-tą jakoś na początku lat 90-tych), za to kilka lat temu stacja Ale Kino! emitowała wszystkie 10 sezonów. Na DVD u nas wyszedł tylko pierwszy sezon, niestety, ale według mnie to był trochę błąd dystrybutora, że rzucił się na wydawanie serii z taką liczbą sezonów (tym bardziej, że zarówno liczba odcinków, jak i czas ich trwania są różne w zależności od serii). Przecież spokojnie można było wydawać "La Piovrę" jako cotygodniowy dodatek do takiego, np. "TV Okey!" (R.I.P.).

HENRYK0072

http://www.iplex.pl/seria/osmiornica-sezon-1,5609

ocenił(a) serial na 10
Aquilla

Przecież serię pierwszą to chyba każdy tu ma, nie stanowi już jej zdobycie żadnego problemu. Sam posiadam właśnie tą orginalną wersję na dvd. Problem jest z następnymi, znalazłem 5 serii które można ściągnąć ale niestety nie ma nigdzie do nich polskiego tłumaczenia :/

ocenił(a) serial na 10
Aquilla

Po za pierwszym sezonem na iplexie jest już 2 sezon
http://www.iplex.pl/filmy/osmiornica-sezon-2-odc-1,5848
myślę że doczekamy się także kolejnych :)))

ocenił(a) serial na 10
ADAMUS

Jesteś mistrzem :) Jak znajdziesz jeszcze miejsce skąd to można ściągnąć będziesz "Bogiem" :P

ocenił(a) serial na 10
galcius

hehe thx :)) długo szukałem i narazie oglądam na iplexie 3 sezon online (od redakcji iplexa wiem że zamieszczą wszystkie 10 sezonów - robią to systematycznie co czwartek), ściągnąć się to właśnie stamtąd da jeśli kiedyś próbowałeś takiej zabawy na youtubie to tam też dasz radę ;-)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
ADAMUS

Obejrzałem dwa odcinki drugiej serii. Super dzięki :P

galcius

Na prywatnych stronkach(torrent) są dostępne odcinki z lektorem - pobieram na bieżąco, aktualnie mam 5 odcinek drugiej serii .
Na pewno ktoś przewali na publiki ,kwestia czasu pozdro.

ocenił(a) serial na 10
WARIACIK

Ten serial tylko i wyłącznie z napisami trzeba oglądać ;)
polecam wszystkie 10 sezonów jest dostępnych na iplex.pl
http://www.iplex.pl/seria/osmiornica-sezon-1,5609

ADAMUS

10 sezonów z lektorem na cda premium ;)

galcius

electro-torrent.pl/torrent/469731

HENRYK0072

electro-torrent.pl/torrent/469731

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones