PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700087}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn: The Series
6,3 3 041
ocen
6,3 10 1 3041
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum serialu Od zmierzchu do świtu

Nie, nie, nie.

ocenił(a) serial na 3

Dialogi to kalka na kalce, postaci w ogóle nie ruszają, mimo że twórcy starają się im dorobić jakieś tło, do tego zniknął gdzieś cały urok kina klasy B. Do diabła, nawet scena strzelaniny to żaden "balet śmierci", a szczelanka jakich wiele, tyle że w zwolnionym tempie.

Tak, wiem, seriale się "rozkręcają". Ten niby ma potencjał, ale kłopoty twórców w pierwszym odcinku zupełnie nie zachęcają mnie od oglądania kolejnych. Szfak, a wydawało się, że konkurencja powinna jednak wymuszać pewien poziom.

ocenił(a) serial na 3
otis_tarda

Dodatkowo w czwartym odcinku otrzymujemy kalkę cytatu z Planet Terror. Tak ewidentnego braku pomysłu na dialogi i scenariusz nie widziałem już dawno... Żal że Rodriguez i Tarantino podpisali się pod tym własnymi nazwiskami. Pomysły i wątki które powinny być rozwijane są całkowicie olane w tym serialu. Wolałbym szczerze mówiąc zobaczyć rozwinięty wątek "Sex Machine" lub czarnego wyrywacza serc (nie pamiętam imienia postaci sorki). Zamiast tego mamy meksykańskiego Rangera który w ogóle nie posiada charyzmy jaką powinna posiadać postać pozytywna i chyba z tego co próbują wmusić w nas twórcy główny bohater. Zamiast tego oglądamy flashbacki z przeszłości rodzinki pastora. KOGO TO OBCHODZI!! Masakra na klasyce filmu klasy B. Masakra i rzeź. Omijać szerokim łukiem i nie trącać nawet 3 metrowym kijem. Bo smród z tego gówna was pozabija.

Harlan89

Dzięki za te opnie! widzę że nie jestem osamotniona. Ten ''serial'' to jest kurna jakaś profanacja! Za takie coś powinno się mieć dożywotni zakaz kręcenia czegokolwiek. A tych dwóch gogusiów co gra główne role to jest jakaś parodia...Przypuszczam że twórcy kierowali się zasadą że nastolatki i tak obejrzą serial gdzie głowne role grają ''ciacha'' i sexi laski a reszte można sobie darować. Zdziwiłam się że ma to ocenę 6 a na imdb 7 (chociaż zazwyczaj w doopie mam te oceny, gwiazdki, kropki i inne takie bo często mają się nijak do mojej opini i ten twór jest tego świetnym przykładem) Niech skończą to po 2 sezonie albo niech spalą to co już nagrali, zakopią, zacementują i nie pokazują tego nikomu.

otis_tarda

właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i jestem rozczarowany...mały palec q.tarantino jako aktora z filmu o tym samym tytule ma więcej charyzmy niż ci dwaj goście, główni bohaterowie z tego serialu...

Boomslang76

ja też jestem po pilocie i się wynudziłem strasznie, dalej tez jest tak nudno? Jest sens w ogóle to ciągnąć? Bo pilot tragiczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones