PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700087}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn: The Series
6,3 3 041
ocen
6,3 10 1 3041
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum serialu Od zmierzchu do świtu

Od pewnego czasu szukam dobrego serialu w którym akcja toczy się szybko i nie ma tam wątków miłosnych. Czy jest to produkcja dla mnie?

carolina_liar

Jest coś w stylu wątku miłosnego między Santanico i Richie'm, ale nie w klasycznym rozumieniu. Akcja raz przyspiesza, raz zwalnia. Ciężko powiedzieć, czy serial Ci się spodoba. Na pewno nie jest to jakaś wybitna produkcja, ale mi pasuje, choć pewnie bym nie oglądał, gdyby nie sympatia do oryginalnego "Od zmierzchu do świtu" Rodrigueza (od którego serial się zresztą bardzo różni).

Mordechaj_Sauerland

Dziękuję :) twoja odpowiedź była pomocna.

ocenił(a) serial na 7
carolina_liar

Sezon pierwszy jest mocno odtwórczy względem filmu. Znając go serial śledzisz ze znudzeniem zastanawiając się jakim cudem póltoragodzinny film rozciągnęli do rozmiarów pełnego sezonu.

Dopiero w drugim sezonie pojawia się więcej akcji, wampirów, mitów Culebra i nieco campowej przemocy. Drugi sezon to krwawe guilty pleasure, które dla mnie zaciera niesmak po kiepskim sezonie pierwszym.

ocenił(a) serial na 8
carolina_liar

W tych czasach nie znajdziesz seriali bez watkow milosnych ale moge ci kilka w ktorych watki milosne nigdy nie wychodza na pierwszy plan i maja duzo akcji ale tez zalezy a jaka akcje ci chodzi czy o sceny walki i strzelanki czy o taka gdzie sie po prostu duzo dzieje czy oba.

ocenił(a) serial na 8
keteek

podac kilka* ;)

carolina_liar

W sumie w serialu Ash vs Evil Dead nie ma wątków miłosnych, przynajmniej sobie nie przypominam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones