PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743745}

Odpowiednik

Counterpart
7,4 5 768
ocen
7,4 10 1 5768
Odpowiednik
powrót do forum serialu Odpowiednik

Są też angielskie napisy. Zabieram się za oglądanie.

Misiek666

i jak warto?

syylwiczka1985

Warto. Lubie takie historie. Kojarzy mi sie z "Czlowiekiem z wysokiego zamku", ktory mi sie podobal.

Misiek666

Są też polskie :D zaczynam właśnie oglądać.

ocenił(a) serial na 8
Misiek666

Jestem po i..ja pierdzielę jak dla mnie rewelacja. Znane są podstawy o co biega, ale jak to na początku jest więcej pytań, niż odpowiedzi nie kumam przykładowo, który to właściwie jest nasz świat i dlaczego raz gadają po angielsku, a raz po niemiecku.

mr_oziu

Na bank się okaże, że ten łagodny łysy jest z tego drugiego świata, a zdecydowany łysy z naszego ;D

mr_oziu

Już się tak nie podniecaj na wstępie. Póki co chwilami naiwny, a mówią po niemiecku bo akcja filmu osadzona jest w tym kraju i teoretycznie wszyscy powinny operować tym językiem, tylko większość to anglojęzyczni aktorzy. Radzę zauważyć, że oglądając amerykańskie filmy sf, tam obce cywilizacje jeśli już mówią, to też po angielsku...

Misiek666

Skoro już 5 osób obejrzało pierwszy odcinek, to dajcie wstępne oceny, bo ktoś dał 4/10 i tak to wisi i nie zachęca do oglądania.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Na razie nie da się zapisać oceny, bo serial ma premierę w styczniu 2018.

ocenił(a) serial na 8
mr_oziu

ok już się da

perun_6

przeciez ludzie na filmwebie oceniaja filmy czesto przed premiera na zasadzie czy im sie trailer podobal, nie ma co sie sugerowac filmwebowymi ocenami :P

Misiek666

Nie wyciekło, tylko Starz puściło wcześniej pilotowy odcinek.

Misiek666

Oo zapowiada się ciekawie. Nie jest to jakiś nowy temat, ale po pierwszym epizodzie klimat i gra aktorów może być ciekawie :)

ocenił(a) serial na 8
Misiek666

Zdecydowanie będę oglądał. Główny bohater(owie) gra rewelacyjnie . No i już jest ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones