Blacha dzisiaj... Jak dzisiaj żyje Masa (pierwowzór Blachy) ?!?

Nikt nie szuka Jarosława Sokołowskiego pseudonim Masa (w filmie Blacha). Odnaleźć jest Go stosunkowo prosto, gorzej dopaść ale gdyby ktoś chciał to nie nastręcza to większych trudności. Sam Masa bardzo zdziwaczał w odosobnieniu, przez długi czas nosił długą niechlujną brodę, przytył jeszcze mocniej niż kiedyś, znowu poważnie nadużywa alkoholu. Przed kilkoma laty będąc już świadkiem koronnym zaczął prowadzić biznes w branży spożywczej który Mu nie wyszedł. Obecnie jest pogrążony w dużych długach. Nie potrafi przystosować się do roli "szarego" obywatela Pieniądze które dostaje jako świadek koronny nie wystarczają dla Niego przyzwyczajonego do braku oszczędzania. Przez wiele lat nie mógł też sprzedać swojego byłego domu (nie sprzedał go chyba do dzisiaj) w Komorowie. Stracił pieniądze za dwa mercedesy które zostały po Jego zatrzymaniu wstawione do komisu na śląsku, komis zbankrutował, a Masa od lat nie może odzyskać pieniędzy. Dwa lata temu z powodu nie możności sprzedania domu i ciągle narastających długów które wtedy wynosiły ok 80tys PLN, planował nawet z powrotem zamieszkać w swoim domu w Komorowie co całkowicie ujawniło by Jego kryjówkę.
Gadanie o poszukujących Go przez te latach płatnych mordercach należało by włożyć między bajki. Prawdziwi fachowcy niewielkim nakładem pracy odnaleźli by Go w szybkim tempie.

 • Interesujące. Tylko skąd masz takie informacje? Ja osobiście uważam, że on jest naprawdę dobrze chroniony a to dlatego, że w Polsce co roku około 5-6 osób godzi się na zostanie świadkiem koronnym, a Masa jako ten najbardziej znany musi być bardzo dobrze chroniony inaczej wraz z jego śmiercią, już żaden przestępca nigdy nie zostałby świadkiem koronnym, wiedząc że Policja nie zapewni mu dostatecznej ochrony. No chyba, że rzeczywiście nikomu nie zależy już na zemście na nim, ale w to jakoś trudno mi uwierzyć.

  • Polecam obnejrzenie programu "Uwaga" na tvn, we wtorek 18 marca.

   • To oficjalne informacje które można znaleźć w mediach. Masa w ubiegłym roku został wylegitymowany przez zwykły patrol policyjny i to w obecności osób trzecich w Kaliszu (co umożliwiło Jego dekonspirację). Była z tego afera. Oznacza to tyle, że Jego ochrona wcale nie znajduje się cały czas obok Niego (gdyby tak było zapobiegła by takiej wpadce), niestety oznacza to też, że Masa cały czas nosi to samo nazwisko czyli Jarosław Sokołowski, bo gdyby miał zmienione to taka dekonspiracja przez zwykły patrol na ulicy nie była by możliwa.
    Krótko po tym jak został świadkiem koronnym mafia bardzo chciała Go dopaść, zanim zdradzi jej tajemnice. Słynna była próba zamachu na Masę, kiedy konwojujący policjanci dostali rozkaz od swoich przełożonych pozostawienia Masy w ustalonym miejscu na drodze pod Warszawą. Płatny zabójca już tam czekał, ale cała akcja została udaremniona w ostatniej chwili. Czy myślicie, że ktoś w Policji za to odpowiedział:)?
    Dzisiaj oskarżeni przez Masę mafiozi ścigają Go już tylko z zemsty. Ich "siła rażenia" jednak mocno zmalała w ostatnich latach. Na mieście rządzą młode wilczki, które gdy Masa sypał swoich byłych kumpli byli jeszcze dziećmi (dlatego nic ich to nie obchodzi).
    Na dniach z więzienia wychodzą lub już wyszli ważni starzy gangsterzy, i Oni mogą chcieć odnaleźć Masę.
    Na wolności jest już Rympałek (serialowy Lewar), na dniach (po wpłaceniu kaucji 200tys PLN) wyjdzie Parasol (tz. serialowy Kowal) który już za czasów Pruszkowa był śmiertelnym wrogiem Masy. Kilku innych tez szykuje się powoli do wyjścia w czym bardzo pomaga im obecny minister sprawiedliwości (jak śmiesznie brzmi to słowo przy tym człowieku) Ćwiąkalski.
    Masa dzisiaj to łatwy cel do odnalezienia, a jeśli tak się stanie i zostanie zgładzony przez szukających zemsty, to prokuratura będzie tuszować sprawę i udawać że np.umarł z przyczyn naturalnych...

 • Żyje i ma się z tego co można przeczytać bardzo dobrze, osiągnął to o czym marzył, wyrwał się z blokowiska i jest bogaty - http://forsal.pl/artykuly/463551,jaroslaw_sokolowski_najbard...

 • Słowik i Bolo uniewinnieni ;)

  http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,12469339,Wyroki_w...

  • Parasol dostał 1,5 roku ale wliczyło mu się w odsiadkę i też na wolności.

   • tylko co te dziadki teraz mogą?
    po tylu latach za kratami będą sie bali przejść przez jezdnie
    a jak zobaczą nowe trasy szybkiego ruchu to juz wogóle posraja sie z zachwytu.
    za murem jest inne zycie
    tam czas zatrzymal się w miejscu...
    a po tej stronie biegnie caly czas do przodu...
    pozdrawiam

    • Nie aż takie dziadki i całego życia tam nie przesiedzieli. Bez przesady ...

     Myślisz że mają zerowe konta i będą pracować wywożąc śmieci tak jak nakaże im kurator ? Grubo się mylisz.

     Jeden z żołnierzy z ich czasów z mojego miasta pół roku temu wyszedł z paki. W chwili obecnej ma 3 knajpy w centrum i 2 komisy samochodowe ...

     • napewno zerowych kont nie maja i napewno ogarną sobie zycie zeby nie musieli pracowac, ale na reaktywacje działalności jaka prowadzili kiedys raczej bym nie liczyl. Teraz sa inne bardziej inteligentne sposoby zarabiania kasy:) z że żołnierz otworzył trzy knajpy i dwa komisy....życie:) dobrze pokombinował i działa:) legalizuje bossom kaskę :) pozdr.

      • Primo... W przypadku takich ludzi jak Masa mamy ciagle do czynienia z grą operacyjną. Woreczki foliowe? Buhahahaha.... to jak podanie wizytowki słowikowi. NIkt nigdy tak naprawdę nie dowie sie co robi i jak zarabia dawny Sokołowski bo dotarcie do masy po NIP czy z katalogu firm jest banalnie proste. Słowem - cały czas mamy zalew celowo preparowanych onfo które są oczywiscie nieprawdziwe.
       Secundo - masa ma dziś zapewne dwietożsamości. Dawną dla mediów i nową dla cywilnego zycia. PRzecież nie pojawi się pod nowym nazwiskiem w programie o mafii? kretynem nie jest.
       Tertio... Dawni koledzy nie mają dziś na tyle możliwosci aby dotrzeć do masy. Czasy się zmieniły. Kasa nie ta, dawne kontakty spalone. Musimy pamietać ze Pruszków w wersji rodzimej to tak naprawde grupa kryminalistów a nie zadnych mafiozów. Do mafii to było im bardzo daleko jeszcze. Prawdziwa mafia to Pruszków miedzynarodowy - baranina i służby specjalne w typie ałganow, szemrani biznesmeni znani z pewnej komisji sejmowej. Słowik, Parasol, Pershing to po prostu ludzie do wynajęcia dla grubszych ryb. Słowik na dziś jest dziadem bez możliwości, kontaktów i z opieką służb na karku. Nic nie moze na dziś po prostu. Poza tym dawny Pruszków sam musi teraz uważać zeby w leb nie zarobić. są jak stara zwierzyna w stadzie. Żyją jeszcze ci którzy potracili rodziny i kumpli. Tego sie tak łatwo nie zapomina i równie dobrze Słowika mogą wykończyć bo on ochrony żadnej nie ma.

       • Ja nie wierzę w to, że on w ogóle jest w Polsce. Chyba w Alfabecie Mafii wspominał że boi się że policja w końcu go przestanie chronić.

       • Prawdą jest, że w sieci wrzucane są fałszywe newsy z niby życia Masy. Ma to na celu pozostawianie fałszywych tropów...
        Masa żyje od lat w Polsce, już się tak nie podniecajcie, że zapewniono Mu życie z rodziną za granicą... Gadanie w serialu o takiej możliwości to kolejne ogłupianie... Jarek S. prowadzi aktywne życie, udziela się w mediach regularnie, wydaje artykuły w jednym z dwumiesięczników, zeznaje w sądach w kilku sprawach, pracuje jako konsultant Policji i jeszcze kilku służb... Znalezienie Go nie jest żadnym nie wykonalnym zadaniem... ale to już inna kwestia.
        Jego byli kompani powoli wychodzą na wolność (część z nich jest już wolnych od dłuższego czasu). Parasol, Wańka, Malizna, Słowik (zarząd Pruszkowa) są na wolności... jeśli ktoś myśli, że ci ludzie zajmą się spokojnym życiem emeryta jest baaardzo naiwny. To są ludzie często bez wykształcenia którym emerytura (raczej nie grozi), którzy nic innego innego nie potrafią jak: oszukiwać, okradać zastraszać... a lubią życie wygodne i bogate...

 • Przeanalizuj to co pisałeś od 2008 do dnia dzisiejszego. Bzdura na bzdurze ...Zaprzeczasz sam sobie ... informacje przez Ciebie produkowane są od początku do końca wyssane z palca ;) pozdrawiam "znawcę" :-)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: