PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 790
ocen
7,6 10 1 31790
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

Zacznij liczyć dni Kruszon. Jesteś sam. Maszeruj albo zdychaj psie!"

To już w następnym odcinku :)

Co sądzicie o tym tekscie?

Michael_1610

Szczerze mówiąc w ustach Małaszyńskiego jest raczej groteskowy. I jeszcze te jego groźne minki zupełnie mnie nie przekonują, raczej śmiać mi się chce jak go widzę.

ocenił(a) serial na 10
noir_watcher

Jesteś pierwszą osobą, która skrytykowała Małasza za tę rolę :) Przynajmniej ja nie słyszałem o nikim więcej. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale moim zdaniem to się po prostu nie znasz ;)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Jeśli chodzi o odcinek 12sty to czekam na głos Kruszona, który widząc konającego Rysia, będzie "przywoływał go do życia". Piękna scena.... "Krzysiu, wstawaj... rozkazuje Ci!" czy jakoś tak:) Bez nich ta pierwsza seria po prostu nie pozostałaby w mojej pamięci! Odcinek 12sty to także słynne badanie Kruszona i mecz Polska-Norwegia:) Dostrzegacie jakąś analogię pomiędzy meczem Polska-Norwegia z pierwszej serii(morderstwo Rysia, deszcz) a meczem Polska-Wyspy Owcze z drugiej tanszy (pojawienie się Kruszona, comeback Granda:) Scenarzyści nie bez powodu nawiązali do tego) Mąż Stelii zostaje ojcem, wcześniej Ryś opija "pępkowe" Agatki... Stęskniłeś się Kruszon?:)

Michael_1610

Tekst jest genialny :) A ja będę widzieć ten odcinek po raz pierwszy... Już nie mogę się doczekać. :) No i niedługo druga seria. Ale tą drugą już widziałam :)

ocenił(a) serial na 10
turqusowa

W Oficerach z kolei genialnie wkomponowali Pana Twardowskiego - po podpisaniu aktu notarialnego lobbysta do Kalińskiego "Ta karcza Rzym się nazywa" :)

Liczę na podobne klimaty w Trzecim Oficerze...

Michael_1610

"Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy chcę sto ran zadam"

To tekst Słowackiego z Kordiana o ile pamietam ksiazke ;)

ocenił(a) serial na 9
Danonek

Ten tekst to smaczek, natomiast z powodu nadchodzącego grzybobrania wkręcił mi się tekst "Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto grzybów zetnę" ;p

ocenił(a) serial na 10
Danonek

Tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones