PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129334}

Oficer

7,6 31 786
ocen
7,6 10 1 31786
7,6 5
ocen krytyków
Oficer
powrót do forum serialu Oficer

No proszę Was... "Bardzo dobry"?! Czy na tym forum ktoś ma pojęcie o kinie?! Ok, nie jest zły serial, ogląda się dobrze, ale bez przesady! Szyca komentować nie będę, gra w miarę przyzwoicie, ale skąd ta żywa legenda, to nie potrafię sobie na to pytanie odpowiedzieć. Mieliśmy na prawdę kilku dobrych aktorów, którzy się nigdzie, poza Polską nie przebili i nie zrobi tego na pewno Szyc... Bez komentarza. Serial jest sprawnie zrobiony i to, jak mniemam, wystarczy, aby nazywać go arcydziełem. Żenada! Fabuła jest naszpikowana nonsensami i tanimi zagrywkami pod publikę. To po prostu średniak i nic ponadto.

ocenił(a) serial na 8
rafffff

Nie zgadzam się. Zauważyłem trochę niedoróbek i kilka !! rażących i denerwujących spraw, ale ogólnie wyszło bardzo fajnie... mógłbym je wymienić, ale po co ;) pozdro

ocenił(a) serial na 10
butcher_fw

No może nie jest to arcydzieło pod każdym względem jak na przykład ''Ojciec Chrzestny'' ale widać że wielu ludzią(w tym mnie) się bardzo podobało...

WOLVERINE55

Dla mnie rewelacyjny, świetna gra Szyca, Chyry i Różczki :) Każdy ma inny gust:)

ocenił(a) serial na 10
rafffff

Rewelacyjny serial. Świetna rola Szyca. Dałam 10- z pełnym przekonaniem.
..... a że niektórym się nie podoba... no cóż, kwestia gustu. A ja odejrzę go po raz drugi :-)

ocenił(a) serial na 10
now3

ja po paru latach oglądam po raz drugi, trochę pozapominałem , trochę pamiętałem. Z perspektywy czasu oceniam tak samo wysoko i bardzo polecam ten serial.

ocenił(a) serial na 8
pikuh

jesli chodzi o ocene serialu to moze faktycznie nie jest "arcydzielem" ale w porownaniu do polskich seriali i filmow jest bardzo dobry :)
oczywiscie jak dla mnie serial dobry :D

ocenił(a) serial na 7
Th1natos

jest ok, lubiłam oglądać. Aczkolwiek wydaje mi sie ze 1 seria byla najlepsza, 2 troche gorzej a 3 to w ogole porażka.

ocenił(a) serial na 6
rafffff

Serial na tyle dobry, że się go oglądało w czasie premierowej emisji, ale potem nigdy. Natomiast "Glinę", "Ekstradycję" czy nawet "Sforę" ogląda się potem z chęcią przy kolejnych emisjach w tv i to jest taka różnica, między czymś dobrym a średniawym.

ocenił(a) serial na 6
maykell

zgadzam się w 100% "Glinę" ogląda się z zapartym tchem, ma swoją specyfikę ten serial i w nim coś, co przyciąga. Jest Bardzo dobrze zrobiony, ma ciągłość i ma tam przypadków, ale wiadomo Pasikowski. Co do "Ekstradycji" też prawda, to są seriale, klasyki, do których się wraca i po nie sięga. dodam do Twojego zestawienia jeszcze "Falę zbrodni", a co do "Oficera" również notuję na 6.

ocenił(a) serial na 1
rafffff

Oficer to dno, specjalnie się zalogowałem, żeby dać 1

ocenił(a) serial na 7
Bialy_Kruk

O Boże, następny zerojedynkowiec. Rozumiem, że w niektórych wypadkach można dać ocenę 1 czy 2, tak samo jak i 10, ale to już jest przesada. Nie uważam tego serialu za arcydzieło, ale na pewno jest dobry a co najmniej niezly. Ten serial na prawdę nie zasługuje na ocenę 1 ani 2 ani 3.

ocenił(a) serial na 7
rafffff

W pełni się zgadzam.
W rezultacie średni serial.
Momentami oglądało się całkiem przyjemnie, ale było kilka nudnych, przydługich scen i niestety takich, które oglądało się prawie jak rekonstrukcje z programu "997".
Serial jak się wydaje, miał na celu przedstawić policję z dobrej strony (choć było też wiele wpadek i typowych nieudolności, ale to tylko dodało realizmu), lecz jedyne co zawsze mnie wkurza, to gadka typu: "... zabiłeś naszego kumpla policjanta, więc odpowiednio się Tobą zajmiemy..." i tutaj też musiał być wpleciony taki motyw.
Gadki typu: "zabiłeś glinę", "uderzyłeś policjanta na służbie", "podniosłeś rękę na policjanta", itp. są niczym innym jak tylko nadużyciem władzy i dyskryminacją zwykłych obywateli.
Co to?
Święte krowy?
Czyli wychodzi na to, że jeśli zabiłeś, czy pobiłeś policjanta, to masz przechlapane, a jeśli zabiłeś, lub pobiłeś "Gienka spod sklepu", to polecimy procedurą.
Co to ma być do chuya?
Na całym świecie tak jest.
Nie mam nic do policji.
Jak wszędzie, zdarzają się dobrzy i źli.
Dla dobrych gliniarzy piona, a dla psów palec, ale takie podejście mnie wkurza.

ocenił(a) serial na 9
qpon83

hmmmm... to widać że trochę chyba nie orientujesz się jak to jest "na mieście" :-) wiesz, nie to abym był jakiś wyorany w tym temacie, ale jest właśnie tak jaką tezę stawiasz. i dzieje się to w większości krajów na świecie - podniesienie łapy na policjanta = przeje/bka dla autora. gliniarze w takich sytuacjach stają za sobą murem i takim sprawom nadawany jest najwyższy priorytet, owszem, potem w pierdlu taki jegomość ma większy szacun, że siedzi za psa, ale ogólnie jak czegoś się dopuścił to długo wolności nie powącha.

rafffff

Ten seriali naprawdę miał pomysł i jak na dostępny budżet został naprawdę dobrze zrobiony. Nawet w największych hollywoodzkich produkcjach zdarzają się błędy (np Gladiator, dużo błędów, także w fabule, a film naprawdę genialny). Ja oceniam film pod względem tego jakie zrobił na mnie wrażenie;) a nie tylko i wyłącznie pod bezdusznym względem technicznym. Film to nie facet, nie musi być ani sensowny, ani logiczny:)- film to kobieta. A kobiecie jak wiadomo można wszystko..:) i wszystko trzeba wybaczyć;) A jak mówi stare prawidło, dla jednego będziesz pięknością, dla drugiego potworą. Dla Ciebie ten serial to potwora..cóż;) dla mnie to piękność.

ocenił(a) serial na 7
TomasT

Dla niektórych ludzi produkcje rodzime są z zasady gorsze dlaczego, bo są z Polski serial moim zdaniem dobry tak samo jak PitBull i Odwróceni Glina lubię takie seriale. W każdym filmie serialu są błędy nie widziałem osobiście filmu w którym coś by mi nie pasowało ale skupiam się na oglądaniu nie wynajduje błędów w Oficerze w którymś odcinku zauważyłem że miedzy scenami różni się marka i model samochodu taki drobiazg,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones