PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487834}
6,3 41 305
ocen
6,3 10 1 41305
5,4 5
ocen krytyków
Ojciec Mateusz
powrót do forum serialu Ojciec Mateusz

W którym odcinku Justyna rozstała się z Orestem bo jakoś mi to umknęło???

zacier12345

odc.135 tytuł zagadki serca

suzana_4

dzięki, a tyle się tego naszukałem:)

zacier12345

witam , ja też nie rozumiem rozstania Oresta ( a tak mi on się poboba , skubany:;) )...i jakoś nie podoba mi się scenariusz z tą jego niby byłą , czy przyszłą , czy nie wiadomo kim dla niego osobą ....strasznie drętwa i sztuczna ta dziewczyna..........szkoda mi pani burmistrz (brawo Tamara Arciuch).....a co do opnentów treści serialu : kochani , tu nie chodzi o wzniosłość filmu i sztuki.....ten serial opowiada o przemianie człowieka ,czyli zwycięztwie dobra nad złem ,czyzby ktoś z nas tego nie chciał....???

wiesiagie

Taka ciekawostka w Oryginalnym don Matteo pierwszy komendant ożenił się z panią Burmistrz , a potem razem wyjechali jego miejsce zajął inny szef , więc u nasz już zmienili to co było w pierwowzorze.

ghf

i ten inny szef ożenił się z córką włoskiego Nocula XD

Raven_86

Tak masz rację i Córka Włoskiego Nocula zginęła w wypadku i komendant sam wychowywał córkę to była 8 seria , a od 11 będzie nowy szef pani kapitan. Ale u nas tylko do 3 serii kopiowali odc potem już nasi pisali własne scenariusze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones