PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605700}
8,0 18 497
ocen
8,0 10 1 18497
8,0 26
ocen krytyków
Olive Kitteridge
powrót do forum serialu Olive Kitteridge

Jestem poruszona, postać Olive jest mi bardzo bliska..

no i Frances McDormand.. jest rewelacyjna, jej chłopcy również :)

ocenił(a) serial na 8
devotchka

prawdziwość tego serialu jest " powala"

ocenił(a) serial na 9
devotchka

podpisuje się pod tym nogami i rekami :P już dawna nic mi się tak nie podobało od HBO

ocenił(a) serial na 9
devotchka

nie Tobie jednej, jestem wstrżąśnięty po obejrzeniu Olive

ocenił(a) serial na 8
devotchka

Jestem po dwóch odcinkach dopiero, ale … aż się boję dalej oglądać. Jak w lustrze.

ocenił(a) serial na 7
devotchka

Mi się skojarzył z klimatem z powieści Virginii Wolf, te nieszczęśliwe kobiety, duszące się w roli matek i żon. Świetna Frances i świetne kino.

ocenił(a) serial na 8
Johny_Blade

To nie kwestia roli

ocenił(a) serial na 8
devotchka

Nareszcie ktoś napisał - "chłopcy" - a nie - "chłopacy". Nie jest ona co prawda błędna, ale jest irytująca.

ocenił(a) serial na 9
devotchka

O tak!!! Wszystkie postacie, ich historie, traumy - są przekonywującego i trafiające prosto w serce. Ale Oli szcegolnie! To taka „ofiara swojego zycia”, która po prostu nie potrafi być inna. Czasem tak w zyciu jest, ze postępujemy niewłaściwie, że jesteśmy nieprzyjemni, że kąsamy, ale de facto jest to obrona oraz nieumiejętność przybrania innej postawy. To tak jakby człowiek wiedział, ze źle buduje swoje życie, relacje z bliskimi, ale nie ma narzędzi ku temu, by zrobić to właściwie - bo niby kto miał ci pokazać - znęcająca się nad tobą matka, ojciec alkoholik, oziębły albo nieobecny rodzic albo ojciec, który odebrał sobie życie...?!?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones