PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99312}

On, ona i dzieciaki

My Wife and Kids
7,5 40 458
ocen
7,5 10 1 40458
7,7 3
oceny krytyków
On, ona i dzieciaki
powrót do forum serialu On, ona i dzieciaki

nie wiem czemu ale jak na nia patrze jest nie smieszna , a jak jeszcze ciagle michael gada o seksie z nia to zaczynam wierzyc w slusznosc celibatu.

andrzejzeber

Też tak mam. Uważam ją za najsłabszą postać. Nie pasuje i tyle.

ocenił(a) serial na 8
andrzejzeber

Jak zaczęła grać w wyprostowanych włosach, to jakoś mnie przestała irytować niż miało to miejsce wcześniej. Dziwne ale prawdziwe. ;-)

ocenił(a) serial na 7
Doug_Heffernan

Moze dlatego ze ciut lepiej wygladala i dlatego, ostatnio widzialem ja i dopiero skojarzylem w BUmernagu z eddiem- jaka tam jest irytujaca i do tego wstretna to przebija nawet ten serial.

andrzejzeber

Nie przesadzaj z tym celibatem, jako laska zaświadczam, ze Michael też nie jest adonisem. Brr....

ocenił(a) serial na 7
andrzejzeber

Szczerze mówiąc, jak oglądałem wyrywkowo na CC to nie rzuciło mi sie to w oczy. Jednak w tym tygodniu ogladnelem wszystkie odcinki w kolejności. Muszę przyznać - strasznie wnerwiajaca postać. Cały czas jakies problemy, krzyki.

andrzejzeber

Mnie wszystko w tym serialu psuje humor, towarzystwo wzajemnej adoracji - wszyscy swietnie sie bawia w tej komedii, oprocz widza. Wole "Wszyscy kochaja Raymonda" :)

andrzejzeber

Ja na początku nawet lubiłam ten serial i, o zgrozo, rozśmieszał mnie. Teraz jednak nie mogę na niego patrzeć, jest irytujący do potęgi. Dlatego w 100% zgadzam się z Twoim komentarzem. Janet jest żałosna, chorobliwie zazdrosna neurotyczka, a Michael z tymi swoimi sprośnymi żartami i idiotycznymi sposobami wychowawczymi tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ten serial to dno.

andrzejzeber

Mnie też wkurza i te teksty Michaela do Janet typu."Jennifer Lopez niech się schowa" ,najlepszą postacią jest Michael i Junior i ojciec Wanessy .

Ruben_fw

Dodam jeszcze Tonego te jego teksty o religi są świetne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones